Naše výsledky

výsledky z let [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011]

------------------- 2017-------------------

Pohár starosty obce Dobrá, DOBRÁ 10.12 2016

benjamínci

  • 34 kg   1. místo   Huvar Matyáš

mladší žačky

  • 52 kg   2. místo   Otáhalová Magdaléna

mladší žáci

  • 38 kg   3. místo   Čebík Filip
  • 50 kg   3. místo   Tomek David
  • 46 kg   3. místo   Novotný Kryštof
  • 46 kg   1. místo   Zabek Matyáš
  • 42 kg   3. místo   Pindor Miroslav
  • 60 kg   3. místo   Turčínek Tomáš

starší žačky

  • +73 kg 3. místo   Čerchlová Markéta
  • +73 kg 1. místo   Mojžíšek Lukáš
  • 42 kg   2. místo   Bulka Vojtěch
  • 60 kg   3. místo   Král Miroslav

[více...]

Internacional Workshop Opole, POLSKO 10.12 2016

benjamínci

  • 41 kg   2. místo   Řeha Daniel
  • 41 kg   3. místo   Vlk František
  • 36 kg   1. místo   Seibert Marián
  • 31 kg   2. místo   Martináková Stela
  • 30 kg   1. místo   Turek Jakub
  • 32 kg   3. místo   Matušek Jakub

mladší žáci

  • 43 kg   2. místo   Wilkus Richard
  • 43 kg   3. místo   Caletka Petr
  • 41 kg   3. místo   Novák Adam

[více...]

X.Vánoční turnaj judo Ostrava, OSTRAVA 3.12 2016

benjamínci

  • 26 kg   3. místo   Vjaclovský David
  • 44 kg   1. místo   Vavřina Viktor
  • 34 kg   1. místo   Mikenda Ondřej
  • 26 kg   3. místo   Černá Veronika
  • 26 kg   2. místo   Marvan Lukáš
  • 28 kg   3. místo   Kolář Václav
  • 40 kg   1. místo   Řeha Dan
  • 29 kg   1. místo   To Adam

mladší žáci

  • 38 kg   3. místo   Tomek Vojtěch
  • 42 kg   1. místo   Freiwald Richard
  • 38 kg   1. místo   Líbenek Štěpán
  • 50 kg   1. místo   Náplava Richard
  • 60 kg   1. místo   Turčínek Tomáš
  • 46 kg   3. místo   Brož Ondřej

[více...]

Mistrovství ČR mužů a žen, JABLONEC NAD NISOU 25.-26.11 2016

ženy

  • 70 kg   2. místo   Martínková Adéla

muži

  • 66 kg   1. místo   Selecký Lukáš

[více...]

Velká cena Karviné, Karviná 26.11 2016

mladší žačky

  • 48 kg   2. místo   Otáhalová Magdaléna
  • 57 kg   2. místo   Fialová Eliška
  • 48 kg   1. místo   Mikendová Tereza

mladší žáci

  • 46 kg   3. místo   Čerchla Michal
  • 38 kg   3. místo   Matýsek Jan
  • +60 kg 1. místo   Motyka Dominik
  • 38 kg   1. místo   Čebík Filip
  • 46 kg   2. místo   Freiwald Richard
  • 58 kg   3. místo   Turčínek Tomáš
  • +60 kg 3. místo   Fulneček Šimon

starší žačky

  • 73 kg   3. místo   Čerchlová Markéta

strarší žáci

  • 60 kg   3. místo   Hraček Ondřej
  • 42 kg   1. místo   Meixner
  • 55 kg   3. místo   Pelikán Dominik

dorostenci

  • 73 kg   3. místo   Huvar Jan

[více...]

Memoriál Saši Jurečky Havířov, HAVÍŘOV 19.11 2016

mladší žáci

  • 38 kg   3. místo   Líbenek Štěpán
  • 46 kg   3. místo   Zabek Matyáš
  • 46 kg   2. místo   Freiwald Richard

starší žáci

  • 60 kg   2. místo   Hráček Ondřej
  • 46 kg   3. místo   Mička Ladislav
  • 42 kg   2. místo   Malaczynski Filip
  • 42 kg   3. místo   Bulka Vojtěch

[více...]

Malá cena Vsetína, VSETÍN 12.11 2016

benjamínci

  • 40 kg   1. místo   Boháček Jan

[více...]

Přebor ČR Mladá Boleslav, MLADÁ BOLESLAV 12.11 2016

mladší žačky

  • 52 kg   2. místo   Kokešová Alexandra
  • 48 kg   2. místo   Mikendová Tereza

mladší žáci

  • 38 kg   3. místo   Kunc Matěj
  • 46 kg   1. místo   Křížek Šimon
  • 46 kg   3. místo   Lindovský Jiří
  • +60 kg 2. místo   Motyka Dominik

[více...]

Krajský přebor benjamínků Opava, OPAVA 6.11 2016

benjamínci

  • 27 kg   2. místo   Neuwirt Petr
  • 30 kg   3. místo   Cagala Šimon
  • 34 kg   3. místo   Meixner Michal
  • 38 kg   1. místo   Boháček Jan
  • 42 kg   1. místo   Huvar Jakub
  • 42 kg   3. místo   Kožušník Vojtěch
  • 55 kg   1. místo   Konvičný Dominik
  • 34 kg   3. místo   Rapčánová Alice
  • 42 kg   3. místo   Salamonová Karolína
  • 34 kg   3. místo   Seibert Marian
  • 30 kg   3. místo   To Adam
  • 42 kg   3. místo   Vlk František
  • 38 kg   1. místo   Kaszperová Kristýna
  • 24 kg   1. místo   Kocmanová Lucie
  • 30 kg   3. místo   Huvar Matyáš

[více...]

Mistrovství ČR dorostu - Brno, BRNO 5.11 2016

dorostenky

  • 48 kg   3. místo   Kuncová Viktorie
  • 70 kg   1. místo   Martínková Adéla

[více...]

World Judo Day - Turnaj Rybnik - POLSKO 29.10 2016

benjamínci

  • 44 kg   1. místo   Boháček Jan

mladší žáci

  • 45 kg   3. místo   Kolář Daniel
  • 40 kg   3. místo   Kunc Matěj
  • +60 kg 1. místo   Motyka Dominik
  • 45 kg   2. místo   Zabek Matyáš
  • 60 kg   1. místo   Turčínek Tomáš
  • 50 kg   3. místo   Tomek David
  • 45 kg   1. místo   Lindovský Jiří

[více...]

MC TJ Kotouč Štramberk, ŠTRAMBERK 22.10 2016

benjamínci

  • 29 kg   1. místo   Cagala Šimon
  • 36 kg   1. místo   Končitek Kryštof
  • 51 kg   1. místo   Konvičný Dominik
  • 44 kg   1. místo   Vavřina Viktor
  • 37 kg   1. místo   Kaszperová Kristýna
  • 44 kg   2. místo   Křenek Jakub
  • 43 kg   2. místo   Rapčánová Alice
  • 31 kg   2. místo   Rapčánová Silvie
  • 33 kg   2. místo   Chmela Tomáš
  • 31 kg   2. místo   Martnáková Stela
  • 42 kg   2. místo   Vlk František
  • 44 kg   3. místo   Hegner Leoš
  • 35 kg   3. místo   Dreši Adam
  • 29 kg   3. místo   Kajfosz Kryštof
  • 29 kg   3. místo   Papavasilevský Marek
  • 31 kg   3. místo   Turek Jakub
  • 30 kg   3. místo   Vrbas Alexandr

[více...]

Šampionát moravy mláďat, Uherské Hradiště, 22.10 2016

benjamínci

  • 42 kg   3. místo   Huvar Jakub
  • 34 kg   2. místo   Meixner Michal
  • 40 kg   1. místo   Boháček Jan

[více...]

1.MM Srbska - Bělehrad, SRBSKO 15.10 2016

veteráni

  • 70 kg F5   1. místo   Škurlová Lada
  • 70 kg F1   2. místo   Škurlová Lada
  • 81 kg M8  1. místo   Černota Jiří
  • 81 kg M7  3. místo   Černota Jiří

[více...]

Judo turnaj MSK Karviná, KARVINÁ 15.10 2016

benjamínci

  • 22 kg   2. místo   Nováček Nikolas
  • 22 kg   1. místo   Halagačka Jiří
  • 36 kg   3. místo   Dryšl Aam
  • 37 kg   3. místo   Kolář Vojtěch
  • 42 kg   1. místo   Rapčánová Alice
  • 33 kg   3. místo   Rapčánová Sylvie

mladší žačky

  • 43 kg   3. místo   Benáčková Denisa
  • 40 kg   1. místo   Rodryčová Adéla

mladší žáci

  • 46 kg   1. místo   Kolář Daniel
  • 46 kg   2. místo   Zabek Matyáš
  • 66 kg   2. místo   Fulneček Šimon
  • 55 kg   3. místo   Uhrák Michal
  • 39 kg   1. místo   Hisen Matěj
  • 46 kg   3. místo   Freiwald Richard

[více...]

Grand Prix Považská Bystrica, SLOVENSKO 8.10 2016

benjamínci

  • xx kg   1. místo   Huvar Jakub

mladší žáci

  • xx kg   1. místo   Motyka Dominik
  • xx kg   3. místo   Lindovský Jiří

starší žáci

  • xx kg   2. místo   Meixner Tomáš
  • xx kg   3. místo   Malaczynski Filip
  • xx kg   1. místo   Bulka Vojtěch
  • xx kg   2. místo   Tycar Štěpán

[více...]

Český pohár ČR - Memoriál V. Prokeše - TEPLICE 1. - 2. 10 2016

starší žákyně

  • 44 kg   1. místo Václavková Tereza

starší žáci

  • 38 kg   2. místo   Bulka Vojtěch
  • 38 kg   3. místo   Meixner Tomáš

dorostenky

  • 44 kg   1. místo   Kuncová Viktorie
  • 57 kg   3. místo   Chwastarzová Alena

dorostenci

  • 90 kg   2. místo   Pustějovský Tomáš
  • +90kg  2. místo   Raška Michael

[více...]

MČR Veteránů a KATA - Sokol Praha Vršovice, PRAHA 24. - 25.9 2016

veteráni

  • 63 kg F5     1. místo   Škurlová Lada
  • 81 kg M8    1. místo   Černota Jiří
  • +100kg M4 3. místo   Shoffer Radim
[více...]

Velká cena Ostravy, OSTRAVA 24.9 2016

benjamínci

  • 24 kg   2. místo   Kocmanova Lucie
  • 42 kg   3. místo   Křenek Jakub
  • 30 kg   3. místo   Neuwirt Petr
  • 30 kg   2. místo   Huvar Matyáš

mladší žačky

  • 46 kg   3. místo   Benáčková Denisa
  • 44 kg   3. místo   Otáhalová Magdaléna
  • 48 kg   2. místo   Kuželová Dominika
  • 48 kg   1. místo   Mikendová Tereza
  • 52 kg   1. místo   Kokešová Alexandra

mladší žáci

  • 60 kg   1. místo   Turčínek Tomáš
  • 46 kg   2. místo   Freiwald Richard
  • 42 kg   3. místo   Hisem Matěj

starší žáci

  • 60 kg   3. místo   Král Miroslav
  • 42 kg   2. místo   Mička Ladislav

[více...]

26. MM Rakouska – Linz, RAKOUSKO 17.9 2016

veteráni

  • 63 kg F5    3. místo   Škurlová Lada
  • 81 kg M8   1. místo   Černota Jiří

[více...]

Otevřené Mistrovství  Bytomi – 12.6.2016

mláďata:

  • 38 kg          1. místo  Huvar Jakub
  • 30 kg          3. místo  Meixner Michal

[více...]

Český Pohár Chomutov – 11.6.2016

dorostenci:

  • 81 kg          1. místo  Chlopčík Ondřej

dorostenky:

  • 44 kg          3. místo  Kuncová Viktorie
  • +70 kg        3. místo  Ondrašíková Eva

mladší žáci:

  • +60 kg        1. místo  Motyka Dominik

mladší žákyně:

  • 52 kg          2. místo  Kokešová Alexandra
[více...]

Závišický pohár – Závišice – 5.6.2016

 

mláďata:

  • 26 kg          1. místo  Neuwirt Petr
  • 29 kg          1. místo  Papavasilevsky Marek
  • 36 kg          1. místo  Řeha Daniel
  • 25 kg          2. místo  Kocmanová Lucie
  • 31 kg          2. místo  Chmela Tomáš
  • 31 kg          3. místo  Válek Matěj

[více...]

Mezinárodní Velká Cena Jablonce nad Nisou  1.ročník – 28.5.2016

 

veteráni:

  • 63 kg          3. místo  Škurlová Lada
  • 81 kg          1. místo  Černota Jiří

[více...]

Krajský přebor - Český Těšín – 21.5.2016

 

mladší žáci:

  • 34 kg          1. místo  Fráňa Patrik
  • 38 kg          1. místo  Kunc Matěj
  • 46 kg          1. místo  Lindovský JIří
  • +60 kg        1. místo  Motyka Dominik
  • 38 kg          2. místo  Čebík Filip
  • 42 kg          2. místo  Kolář Daniel
  • 42 kg          3. místo  Freiwald Richard
  • 46 kg          3. místo  Tomek David
  • 46 kg          3. místo  Křížek Šimon

mladší žákyně:

  • 52 kg          1. místo  Kokešová Alexandra

starší žáci:

  • 34 kg          1. místo  Meixner Tomáš
  • 38 kg          1. místo  Bulka Vojtěch
  • 42 kg          1. místo  Tycar Štěpán
  • 50 kg          2. místo  Pelikán Dominik
  • 46 kg          3. místo  Gibej Daniel

starší žákyně:

  • 44 kg          1. místo  Václavková Tereza
  • +63 kg        2. místo  Čerchlová Markéta

[více...]

Májový turnaj Český Těšín – 14.5.2016

 

mláďata:

  • 30 kg          1. místo  Meixner Michal
  • 40 kg          1. místo  Boháček Jan
  • 27 kg          2. místo  Huvar Matyáš
  • 40 kg          2. místo  HUvar Jakub
  • 33 kg          3. místo  Shötli Josef
  • 36 kg          3. místo  Řeha Daniel
  • 36 kg          3. místo  Seibert Marián
  • 40 kg          3. místo  Kožušník Vojtěch

 

[více...]

Polabská liga Kolín – 7.5.2016

mláďata:

  • 38 kg          1. místo  Boháček Jan

[více...]

Mezinárodní Turnaj Budapešť – Maďarsko – 30.4.2016

 

dorostenky:

  • 63 kg          3. místo  Martínková Adéla
  • +63 kg         3. místo  Ondrašíková Eva

[více...]

 

Mezinárodní Mistrovství  Masters - Povážská Bystrica – Slovensko – 30.4.2016

 

veteráni:

  • 81 kg          1. místo  Černota Jiří
  • 63 kg          1. místo  Škurlová Lada
  • 100 kg         1. místo  Shöffer Radim
  • 81 kg          3. místo  Frydryšek Patrik
  • 100 kg         3. místo  Badura Martin
[více...]

Memoriál JUDr. Z. Navrátila – Hranice – 30.4.2016

 

mláďata:

  • 30 kg          2. místo  Meixner Michal
  • 46 kg          2. místo  Konvičný Dominik
  • 34 kg          3. místo  Seibert Marián

mladší žáci:

  • 27 kg          1. místo  Buranyč Filip
  • 46 kg          2. místo  Zabek Matyáš
  • +60 kg        2. místo  Fulneček Šimon
  • 38 kg          3. místo  Přibil Jan
  • 42 kg          3. místo  Kolář Daniel
  • 38 kg          3. místo  Tomek David

mladší žákyně:

  • 42 kg          2. místo  Benáčková Denisa

 

[více...]

VC  Zdeňka Ludvíka Prostějov- 23.4.2016

 

mláďata:

  • 23 kg          2. místo  Kocmanová Lucie
  • 38 kg          2. místo  Huvar Jakub

mladší žáci:

  • 38 kg          3. místo  Čebík Filip
  • 46 kg          3. místo  Čerchla Michal

[více...]

Velká cena Opavy– 16.4.2016

mláďata:

  • 24 kg          1. místo  Neuwirt Petr
  • 34 kg          3. místo  Kolář Vojtěch

mladší žáci:

  • +60 kg         1. místo  Motyka Dominik
  • 46 kg          1. místo  Křížek Šimon
  • 38 kg          1. místo  Kunc Matěj
  • 38 kg          3. místo  Přibyl Jan

mladší žákyně:

  • 48 kg          1. místo  Kokešová Alexandra
  • 36 kg          2. místo  Rodryčová Adéla

starší žáci:

  • 55 kg          2. místo  Hráček Ondřej
  • 38 kg          2. místo  Malaczinsky Filip
  • 60 kg          3. místo  Pavlica Lukáš
  • 34 kg          3. místo  Meixner Tomáš

starší žákyně:

  • 40 kg          1. místo  Václavková Tereza
  • 63 kg          3. místo  Čerchlová Markéta

[více...]

Bail Cup – Ostrava – 15.5.2016

 

mláďata:

  • 23 kg          2. místo  Kocmanová Lucie

mladší žáci:

  • 38 kg          1. místo  Kunc Matěj
  • 30 kg          2. místo  Buranyč Filip
  • 73 kg          2. místo  Motyka Dominik
  • 38 kg          3. místo  Čebík Filip
  • 42 kg          3. místo  Kolář Daniel

mladší žákyně:

  • 57 kg          1. místo  Kokešová Alexandra
  • 36 kg          2. místo  Rodryčová Adéla

starší žáci:

  • 34 kg          1. místo  Meixner Tomáš

starší žákyně:

 

  • 40 kg          2. místo  Václavková Tereza
  • 63 kg          3. místo  Čerchlová Markéta

[více...]

Mezinárodní velká cena Bardějova - Bardějov 9.4.2016

Total (2004-2007)

  • +70 kg  2. místo  Ondrašíková Eva   
  •  70 kg  2. místo  Martínková Adéla  
  •  90 kg  1. místo  Pustějovský Tomáš 
[více...]

International Judo workshop for children - Opole 3.4.2016

Total (2004-2007)

  •  31 kg  3. místo  Kuzník Tadeáš       
[více...]

Mezinárodní Mistroství Maďarska – 2.4.2016

veterání:

  • 81 kg          3. místo  Černota Jiří

Velikonoční turnaj Uherské Hradiště - 26.3.2016

mláďata:

  • 35 kg          1. místo  Boháček Jan

 

mladší žáci:

  • 60 kg          3. místo  Fulneček Šimon

Krajský přebor, dorost, junioři - Ostrava 26.3.2016

Dorostenci

  •  70 kg  1. místo  Martínková Adéla    
  • +70 kg  2. místo  Martínková Adéla    
  •  66 kg  2. místo  Kresta Matěj        
  • +70 kg  3. místo  Ondrašíková Eva     
  •  73 kg  3. místo  Rovenský Ondřej     
  •  90 kg  1. místo  Chlopčík Ondřej     
  •  90 kg  3. místo  Král Jan            
  •  48 kg  3. místo  Kuncová Viktorie    

Muži

  •  73 kg  2. místo  Kohn Pavel         
  •  81 kg  3. místo  Staniškovský Petr  
  •  90 kg  1. místo  Svoboda Jiří       
  • +100kg  2. místo  Novák Pavel        
[více...]

Český pohár - Grand Prix Ostrava - 19.3.2016

muži

  •  66 kg  1. místo  Kohn Pavel          
  •  73 kg  3. místo  Šeděnka Richard     
  •  90 kg  1. místo  Svoboda Jiří        
  • 100 kg  3. místo  Novák Pavel         
[více...]

Velikonoční turnaj Karviná - 19.3.2016

mladší žáci

  •  30 kg  1. místo  Buranyč Filip       
  •  34 kg  3. místo  Přibyl Jan          
  •  38 kg  1. místo  Krčmář Jakub        
  •  42 kg  2. místo  Kolář Daniel        
  •  60 kg  3. místo  Fulneček Šimon      

mláďata

  •  26 kg  1. místo  Cagala Šimon        
  •  35 kg  2. místo  Seibert Marian      
  •  35 kg  3. místo  Kolář Vojtěch       
[více...]

MVC Pezinok – Slovensko – 12.3.2016

mladší žákyně:

  • 44 kg          3. místo  Kuželová Dominika

Český pohár Jablonec nad Nisou - 12.- 13.3.2016

 

dorostenky:

  • 70 kg          1. místo  Martínková Adéla
  • 44 kg          2. místo  Kuncová Viktorie
  • +70 kg         3. místo  Ondrašíková Eva

 

mladší žáci:

  • 46 kg          1. místo  Lindovský Jiří
  • +60 kg         1. místo  Motyka Dominik
  • 42 kg          3. místo  Křížek Šimon

 

starší žáci:

  • 34 kg          2. místo  Malaczinský Filip
  • 34 kg          3. místo  Meixner Tomáš
  • 38 kg          3. místo  Bulka Vojtěch

 

starší žákyně:

  • 40 kg          3. místo  Václavková Tereza

MČR juniorů a juniorek 2016 - Hranice na Moravě - 5.3.2016

junioři

  •  66 kg  3. místo  Selecký Lukáš       
  •  90 kg  3. místo  Pustějovský Tomáš   
  • +100kg  3. místo  Král Jakub          

juniorky

  •  70 kg  2. místo  Martínková Adéla    
[více...]

Mistrovství euroregionu Beskydy - 27.2.2016

 

mláďata:

  • 38 kg          1. místo  Huvar Jakub
  • 38 kg          2. místo  Boháček jan

mladší žáci:

  • 42 kg         1. místo  Čebík Filip
  • 60 kg         3. místo  Tomek David

Český pohár ČR - GRAND PRIX OSTRAVA 2016 - 21.2.2016

U18:

  •  70 kg  1. místo  Martínková Adéla    
  • +70 kg  2. místo  Ondrašíková Eva     
  •  81 kg  3. místo  Chlopčík Ondřej     
  • +90 kg  1. místo  Raška Michael       

U21:

  •  66 kg  2. místo  Selecký Lukáš       
  •  73 kg  3. místo  Pátek Jan           
  • +100kg  2. místo  Král Jakub          
[více...]

International Judo workshop for children – Opole - 21.2.2016

společná 2004-2007:

  •  26 kg  1. místo  Neuwirt Petr        
  •  29 kg  3. místo  Černý Michal        
  •  35 kg  3. místo  Rodryčová Adéla     
  •  39 kg  2. místo  Papaj Tobiáš        
  •  49 kg  3. místo  Neckář Matěj        
[více...]

Malá cena Žiliny - 13.2.2016

 

mláďata:

  • 36 kg          1. místo  Boháček jan
  • 38 kg          1. místo  Huvar Jakub
  • 34 kg          3. místo  Kolář Vojtěch

mladší žáci:

  • + 60 kg       1. místo  Motyka Dominik
  • 42 kg         2. místo  Kolář Daniel
  • 46 kg         2. místo  Křížek Šimon
  • 34 kg         3. místo  Fráňa Patrik
  • 38 kg         3. místo  Čebík Filip
  • 50 kg         3. místo  Turčínek Tomáš
  • 60 kg         3. místo  Fulneček Šimon
  • 57 kg         1. místo  Kokešová Alexandra
  • 44 kg         3. místo  Kuželová Dominika

MT Bělorusko – Lida - 13-15.2.2016

U 18:

  •  70 kg  3. místo  Martínková Adéla    
  •  90 kg  3. místo  Pustějovský Tomáš   
  • +90 kg  3. místo  Raška Michael       
[více...]

Valentýnský turnaj benjamínků v judu - MSK Karviná - 13.2.2016

Mláďata:

  •  31 kg  1. místo  Marian Seibert      
[více...]

Pohár nadějí 2016 Olomouc - 30.1.2016

Dorostenci:

  •  90 kg  1. místo  Pustějovský Tomáš   

Dorostenky:

  •  44 kg  2. místo  Kuncová Viktorie    
  •  70 kg  3. místo  Martínková Adéla    
[více...]

Velká cena České Třebové - Česká Třebová 23. - 24.1.2016

Benjamínci:

  • 28,3 kg 2. místo  Michal Meixner      
  • 30,8 kg 2. místo  Stela Martináková   

Mladší žáci:

  •  46 kg  3. místo  Jirka Lindovský     
  • +60 kg  1. místo  Dominik Motyka      

Mladší žačky:

  •  48 kg  2. místo  Alexandra Kokešová  

Starší žáci:

  •  34 kg  1. místo  Filip Malaczynskí   
  •  34 kg  2. místo  Tomáš Meixner       
  •  38 kg  1. místo  Štěpán Tycar        
  •  38 kg  3. místo  Vojta Bulka         
  •  66 kg  3. místo  Lukáš Mojžíšek      

Starší žačky:

  • +63 kg  3. místo  Markéta Čerchlová   

Dorostenky:

  •  44 kg  2. místo  Viktorie Kuncová    
  •  57 kg  3. místo  Kristýna Ďurinová   
[více...]

Těšínský turnaj žáků - Český Těšín 16.1.2016

Starší žáci:

  •  55 kg  3. místo  Král Miroslav       

Mladší žáci:

  •  55 kg  3. místo  Turčínek Tomáš      
[více...]

International Judo workshop for children - Opole 17.1.2016

Total (2004-2007)

  •  28 kg  3. místo  Cagala Šimon        
  •  40 kg  1. místo  Čebík Filip         
  •  68 kg  2. místo  Horák Adam          
  •  39 kg  1. misto  Huvar Jakub         
  •  34 kg  3. místo  Končítek Kryštof    
  •  43 kg  3. místo  Kolář Daniel        
  •  31 kg  3. místo  Kuzník Tadeáš       
  •  37 kg  3. misto  Pabjan Tomáš        
  •  46 kg  2. místo  Tomek David         
  •  43 kg  2. místo  Zabek Matyáš        
[více...]

Diskuse


CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook