Tréninková střediska

Náš klub pracuje s mládeží v 9 střediscích a 8 mateřských školkách, které najdete :

Ostrava - Přívoz, Hrušovská 2678/20

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
R. Martínek M. Boháčová , M. Holý

přípravka

út, čt 15 00 - 16 00
R. Martínek M. Boháčová, M. Holý

mláďata

út,
čt
16 00 - 18 00
16 00 - 17 30
M. Boháčová R. Martínek, M. Holý

ml. žáci

po
st

15 30 - 17 30
15 30 - 17 30
15 00 - 17 00
M. Hvozdovič R. Borbély

st. žáci

po
st
čt

16 00 - 17 30
16 00 - 17 30
16 00 - 17 30
17 00 - 19 00
D. Koza R. Martínek, R. Borbély, J. Štefánik

dorost, junioři

po
st
čt
17 30 - 19 30
17 30 - 19 30
17 30 - 19 30
D. Koza R. Martínek, R. Borbély, J. Štefánik

muži

po
st
čt
17 30 - 19 30
17 30 - 19 30
17 30 - 19 30
J. Svitič

sebeobrana

út
18 00 - 19 30
17 00 - 18 30

Najdete nás ve sportovní hale SAREZA - bývalá hala Hutních Montáží | Mapa

Ostrava - Hrabůvka, mjr. Nováka 1455/34 (Tréninkové centrum Jindřicha Kaděry)

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
D. Koza M. Pavlicová před přípravka út 16 30 - 17 30
L. Macháček R. Ďurina, J. Černota, L. Škurlová přípravka út, čt 15 00 - 16 30
L. Macháček R. Ďurina, J. Černota, L. Škurlová mláďata út, čt 16 30 - 18 00
J. Janovský L. Macháček, M. Dryšl žáci po
st
16 00 - 18 00
16 00 - 18 00
16 00 - 18 00
D. Koza R. Borbély, R. Martínek, J. Štefánik

dorost, junioři

út
17 30 - 19 00
15 30 - 17 30
J. Štefánik muži po, st 17 30 - 19 00
J. Mecko J. Černota, T. Anděl veteráni út , čt 18 00 - 20 00
R. Martínek M. Boháčová kondice ne 17 00 - 19 00

Najdete nás v tělocvičně bývalé ZŠ mjr. Nováka. Přístup k tělocvičně [ více... ] | Mapa

Ostrava - Poruba, ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Porubská 10/831

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
M. Otto předpřípravka po 18 00 - 19 00
M. Otto J. Babinec O. Vlach, K. Toová přípravka út, pá 15 30 - 16 45
J. Merta M. Otto, J. Babinec, L. Bukovská, O. Vlach, K. Toová mláďata út, pá 17 00 - 18 30
M. Otto T. Mikenda, J. Merta, R. Dedek, J. Svoboda, K. Toová žáci út, pá
st
18 30 - 20 00
16 30 - 18 30

Najdete nás při ZŠ Škarvady | Mapa

Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 2217/15

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
P. Kohn J. Plečka
R. Peter
přípravka po, čt 15 00 - 16 30
P. Kohn J. Plečka
R. Peter
žáci po, čt 16 30 - 18 00
P. Kohn J. Plečka
R. Peter
žáci - zdokonalovací trénink st 16 00 - 18 00
P. Kohn M. Kubina judo pro všechny po, čt 18 15 - 19 45

Najdete nás při ZŠ Kosmonautů 15 | Mapa

Ostrava - Hrabůvka, Mitušova 1115/8

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
T. Heczko K. Ožanová, J. Huvar přípravka út
čt
16 30 - 18 00
16 30 - 18 00

Najdete nás při ZŠ Mitušova 8 | Mapa

Ostrava - Zábřeh, Březinova 1383/52

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
R. Ďurina K. Ďurinová, K. Ožanová přípravka st 16 30 - 18 15

Najdete nás při ZŠ Březinova 52 | Mapa

DDM Hlučín, Zámecká 285/6

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
V. Mečár P. Turoň přípravka po, st 15 15 - 16 15
V. Mečár P. Turoň pokročilí po, st 16 15 - 17 30

Najdete nás při DDM Hlučín | Mapa

ZŠ Dolní Lhota, Českosloveských tankistů 76

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
T. Mikenda J. Růžička přípravka út 16 30 - 18 00
H. Šalamounová J. Růžička přípravka 16 30 - 18 00

Najdete nás při ZŠ Dolní Lhota | Mapa

ZŠ Dvorského, Dvorského 1049/1, Ostrava - Bělský Les

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
L. Macháček J. Boháček, N. Mikolášová přípravka út
čt
15 00 - 16 30
15 00 - 17 00

Najdete nás při ZŠ Dvorského | Mapa

ZŠ Proskovice, Staroveská 62/66

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
J. Boháček bez přípravka po
16 00 - 17 30
15 00 - 16 30

Najdete nás při ZŠ Proskovice | Mapa

Mateřské školky :

Trenér Mateřská školka Tréninkové dny Najdete nás
M. Pavlicová Mitušova 6 čt 15 15 - 16 00 MŠ Mitušova 6 | Mapa
N. Mikolášová Mitušova 90 po 15 00 - 15 45
čt 15 00 - 15 45
MŠ Mitušova 90 | Mapa
M. Pavlicová Srbská 4 po 15 15 - 16 00 MŠ Srbská 4 | Mapa
D. Koza Hornická 43A st 14 30 - 15 15
st 15 15 - 16 00
MŠ Hornická 43A | Mapa
M. Pavlicová B. Dvorského 1 st 15 00 - 15 45 MŠ B. Dvorského 1 | Mapa
K. Toová Exilu 670 út 15 15 - 16 00 MŠ Exilu 670 | Mapa
M. Pavlicová MŠ + ZŠ Ukrajinská - speciální škola pro žáky s více vadami st 13 00 - 14 00 MŠ Ukrajinská 19 | Mapa
M. Pavlicová Kosmonautů 15 pá 13 15 - 14 00 MŠ Kosmonautů 15 | Mapa

Diskuse


CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook