Trenéři

Šalamounová Hana

Telefon 734 817 816
E-mail hanasalamounova@1jcbo.cz
Trenérská třída III.třída
Datum narození 25.05.1992
Váha 44 kg
S judem začal/a 2006
Věková kategorie Ženy
Technický stupeň/pás j2.kyu-modrý
Tréninkové středisko ZŠ Dolní Lhota
Fotogalerie  

Dosažené výsledky

Mistrovství České republiky
juniorky
2011 do 44 kg 2. místo

Sportovní životopis

Se sportem judo jsem začala ve svých 14 letech, přičemž nápad stát se judistkou vzešel z hlavy mého dědy při jedné z nedělních rodinných návštěv. V tu chvíli bylo jasno…

Nápad se mi zamlouval a byla jsem tedy vyslána na středisko judo do Ostravy-Hrabůvky, ve kterém tréninky vedl trenér Miroslav Kubina. Tento trenér mě nejen trénoval, ale také inspiroval, podporoval a věřil v mé úspěchy. Díky jeho přístupu a zkušenostem, které mi předával, se mi podařilo získat titul vícemistryně České republiky juniorek a skvělý základ jak do budoucí judo dráhy, tak i do života. Vše, co jsem se naučila, předávám další generaci judo sportovců a aktuálně působím na pozici vedoucí střediska v Dolní Lhotě u Ostravy.

Trénování dětí se věnuji okolo 8 let a za tuto dobu se trénování stalo součástí mého života a naplňuje mě. Trénuji především děti, které tento sport dělají rekreačně. Dělám vše pro to, aby trénink děti bavil, dělal je šťastné, budoval jejich zdravou sebedůvěru a osobnost. Na našem středisku aktivně pracujeme i s dětmi s problematikou ADHD, a to v různých formách. Jako vedoucí střediska se neustále v této oblasti vzdělávám. Absolvovala jsem workshopy, konference spojené nejen s problematikou ADHD, kurzy zaměřené na emoční koučování dětí, emoční inteligenci, zjištění dětského potenciálu, poruchy chování u dětí, dále pak konferenci štěstí a další.

Ve volném čase se věnuji studiu psychologie na Palackého univerzitě v Olomouci, ráda relaxuji pomocí tzv. ZEN meditace a věnuji se horské turistice.

Zpět


CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook