Trenéři

Jméno Věková kategorie Technický stupeň/pás Středisko
Anděl Tomáš   Muži g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Babinec Jan   Muži f2.dan černý Ostrava Přívoz
Boháček Josef   Muži j2.kyu modrý ZŠ Proskovice
Boháčová Michaela   Ženy e3.dan černý Ostrava Přívoz
Borbély Radislav   Muži b6.dan bíločervený Ostrava Přívoz
Bukovská Lenka   Ženy h1.kyu hnědý Ostrava Poruba
Choleva Tomáš   Muži j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Dedek Radoslav   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Poruba
Dluhoš Daniel   Muži j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Dryšl Marek   Muži g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Heczko Tomáš   Muži f2.dan černý ZŠ Mitušova
Holý Martin   Muži e3.dan černý Ostrava Přívoz
Hueber Jaroslav   Muži f2.dan černý DDM Hlučín
Huvar Jan   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Hvozdovič Miroslav   Muži e3.dan černý Ostrava Přívoz
Janovský Jan   Muži g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Kohn Pavel   Muži f2.dan černý Ostrava Přívoz
Kohn Tomáš   Muži g1.dan černý Ostrava Přívoz
Koza Dušan   Muži d4.dan černý Ostrava Přívoz
Kubina Miroslav   Muži g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Kubinová Jana   Ženy g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Kubinová Pavlína   Ženy p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Macháček Leoš   Muži g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Martínek Roman   Muži d4.dan černý Ostrava Přívoz
Mecko Josef   Muži e3.dan černý Ostrava Hrabůvka
Merta Daniel   Muži n4.kyu oranžový Ostrava Poruba
Merta Jan   Muži n4.kyu oranžový Ostrava Poruba
Mečár Vítězslav   Muži g1.dan černý DDM Hlučín
Mgr. Plečka Jan   Muži l3.kyu zelený ZŠ Kosmonautů
Mikenda Tomáš   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Poruba
Olšovský Pavel   Muži f2.dan černý ZŠ Kosmonautů
Otto Matyáš   Muži g1.dan černý Ostrava Přívoz
Pavlicová Markéta   Ženy j2.kyu modrý Mateřské školky
Peter Roman   Muži h1.kyu hnědý ZŠ Kosmonautů
Růžička Jan   Muži t6.kyu bílý ZŠ Dolní Lhota
Strmiska Luděk   Muži g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Svitič Jiří   Muži c5.dan černý Ostrava Přívoz
Svoboda Jiří   Muži g1.dan černý Ostrava Přívoz
Toová Kateřina   Ženy t6.kyu bílý Ostrava Poruba
Třetina Zdeněk   Muži e3.dan černý Ostrava Hrabůvka
Vykoupil Boris   Muži g1.dan černý Ostrava Přívoz
Černota Jiří   Muži g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Ďurina Radek   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Hrabůvka
Šalamounová Hana   Ženy j2.kyu modrý ZŠ Dolní Lhota
Šeděnka Richard   Muži g1.dan černý Ostrava Přívoz
Škurlová Lada   Ženy g1.dan černý ZŠ Mitušova
Štefánik Jan   Muži e3.dan černý Ostrava Přívoz

CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook