Naše výsledky 2013

výsledky z let [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011]

VÁNOČNÍ TURNAJ MĚSTA MOHELNICE 7.12 2013

mladší žáci

  • 60 kg 1.místo Král Jan
[více...]

Šampionát Moravy mláďat - Uherské Hradiště 30.11 2013

benjamínci

  • 29 kg 2.místo Mičianová Monika
  • 33 kg 3.místo Václavková Tereza
  • 28 kg 2.místo Boháček Jan
  • 26 kg 1.místo Malaczynski Filip
  • 29 kg 2.místo Meixner Tomáš
  • 45 kg 1.místo Franek Adam
  • 43 kg 3.místo Hrtus Rosťa
[více...]

III.Mistrovství města MYSŁOWICE 24.11 2013

U9

  • 27 kg 2.místo Boháček Jan

U15

  • 42 kg 2.místo Prošek Martin
[více...]

Přebor ČR MLADŠÍCH ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ OSTRAVA, 23.11 2013

mladší žačky

  • 32 kg 3.místo Tycarová Klára
  • 36 kg 3.místo Pracuchová Zuzka

mladší žáci

  • 46 kg 1.místo Kresta Matěj
[více...]

VC - Polsko - Sosnowiec, 17.11 2013

U8

  • 29 kg 2.místo Kožušník Vojtěch
  • 28 kg 1.místo Boháček Jan

U9

  • 27 kg 1.místo Slíva Martin
  • 27 kg 2.místo Boháček Jan

U11

  • 27 kg 3.místo Boháčková Simona

mladší žačka

  • 42 kg 1.místo Havlíčková Barbora
[více...]

Mistrovství České republiky starších žáků a žákyň, Hranice 16.11 2013

starší žačky

  • 63 kg 1.místo Polášková Kristýna

starší žáci

  • 73 kg 3.místo Večeřa Jakub
  • +73kg 3.místo Raška Michael
[více...]

Malá cena Valašska Vsetín 9.11 2013

mladší žáci

  • 55 kg 1.místo Král Jan
[více...]

Mistrovství ČR dorostenců a dorostenek, Jablonec n. N 9.11 2013

dorostenky

  • 52 kg 2.místo Chwastarzová Alena

dorostenci

  • 66 kg 1.místo Selecký Lukáš
[více...]

Krajský přebor, Bohumín 9.11 2013

minibenjamínci

  • 27 kg 1.místo Boháček Jan
  • 40 kg 1.místo Tomek David

benjamínci

  • 32 kg 3.místo Kokešová Alexandra
  • 26 kg 1.místo Václavková Tereza
  • 29 kg 3.místo Mičianová Monika
  • 27 kg 2.místo Boháčková Simona
  • 26 kg 1.místo Malaczynski Filip
  • 30 kg 3.místo Meixner Tomáš
  • 60 kg 2.místo Kejda Jakub
  • 48 kg 1.místo Franek Adam
  • 44 kg 2.místo Hrtus Rostislav
[více...]

VELKÁ CENA POLNÉ O POHÁR STAROSTY MĚSTA, Polné 3.11 2013

minibenjamínci

  • 27 kg 1.místo Boháček Jan

mladší žačky

  • 41 kg 2.místo Havlíčková Barbora

mladší žáci

  • 37 kg 3.místo Cigán Jan
[více...]

Místrovství ČR MUŽŮ A ŽEN TEPLICE 2.11 2013

muži

  • 60 kg 3.místo Kohn Pavel
[[více...]

Grand Prix Myslowice Polsko 20.10 2013

benjamínci

  • 27 kg 3.místo Boháčková Simona
[více...]

Sosnowiec POLSKO 13.10.2013

mini U8

  • 28 kg 1.místo Boháček Jan

mini U9

  • 28 kg 1.místo Boháček Jan
[více...]

Grand Prix - Považská Bystrica Slovensko 12.10 2013

mladší žáci

  • 55 kg 2.místo Král Jan
  • 38 kg 3.místo Cigán Jan
[více...]

Malá cena Karviné - Prameny 5.10 2013

minibenjamínci

  • 27 kg 2.místo Boháček Jan
  • 26 kg 2.místo Slíva Martin
  • 36 kg 3.místo Čerchla Michal

benjamínci

  • 31 kg 1.místo Tycar Štěpán
  • 27 kg 1.místo Meixner Tomáš
  • 28 kg 1.místo Boháčková Simona
  • 25 kg 3.místo Jakubec Lukáš
  • 62 kg 2.místo Čerchlová Markéta
  • 56 kg 3.místo Škoda Vojtěch
  • 44 kg 1.místo Franek Adam

mladší žačky

  • 48 kg 2.místo Havlíčková Barbora

starší žáci

  • 42 kg 3.místo Strmiska Václav
[více...]

Český Pohár ČR - Teplice 5. - 6.10 2013

mladší žáci

  • 38 kg 3.místo Labský Ondřej
  • 46 kg 2.místo Mojžíšek Lukáš
  • 46 kg 1.místo Kresta Matěj
  • 60 kg 2.místo Pavlica Tomáš

starší žačky

  • +63kg 2.místo Polášková Kristýna

starší žáci

  • 73 kg 2.místo Večeřa Jakub

dorostenky

  • 52 kg 3.místo Chwastarzová Alena

dorostenci

  • 55 kg 3.místo Vilímek Patrik
  • +90kg 2.místo Král Jakub
[více...]

XV.WARSAW - JUDO - OPEN - Polsko 28.-29.9 2013

starší žačky

  • 57 kg 2.místo Martínková Adéla
[více...]

POHÁR OLYMPIJSKÝCH NADĚJÍ, Dobrá u FM 28.9 2013

minibenjamínci

  • 27 kg 1.místo Boháček Jan

benjamínci

  • 31 kg 1.místo Tycar Štěpán
  • 27 kg 1.místo Malaczynski Filip

mladší žačky

  • 44 kg 3.místo Havlíčková Bára

mladší žáci

  • +60kg 1.místo Pavlica Tomáš
  • 42 kg 3.místo Mojžíšek Lukáš
  • 38 kg 2.místo Cigán Jan
  • 55 kg 2.místo Král Jan

starší žáci

  • +68kg 2.místo Pupakis Sotirios
  • 49 kg 3.místo Kocman Petr
[více...]

Český Pohár ČR - Kvalifikační Soutěž, Brno 21. - 22.9 2013

dorostenci

  • +90kg 3.místo Král Jakub

muži

  • 100kg 3.místo Pravda Jan
[více...]

IX. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR VETERÁNŮ, Ostrava 21.9 2013

kategorie M8

  • 81 kg 1.místo Černota Jiří

kategorie M3

  • 100kg 3.místo Schoffer Radim
  • +100kg 3.místo Macháček Leoš

kategorie M2

  • 90 kg 1.místo Martínek Roman
  • 81 kg 2.místo Holý Martin

kategorie F4

  • 63 kg 3.místo Škurlová Lada
[více...]

Velká Cena OSTRAVY, 15.9 2013

benjamínci

  • 26 kg 1.místo Malaczynski Filip
  • 21 kg 3.místo Malaczynski Alex
  • 32 kg 1.místo Tycar Štěpán
  • 25 kg 2.místo Boháčková Simona
  • 26 kg 2.místo Boháček Jan
  • 44 kg 2.místo Franek Adam

mladší žáci

  • 42 kg 3.místo Blažej Jan
  • 55 kg 1.místo Král Jan
  • 46 kg 2.místo Mojžíšek Lukáš
  • 46 kg 1.místo Kresta Matěj
  • 38 kg 2.místo Cigán Jan

starší žačky

  • +63kg 3.místo Ondrašíková Eva

starší žáci

  • 42 kg 2.místo Strmiska Václav
  • 38 kg 2.místo Prošek Marek
  • +73kg 1.místo Raška Michael
  • 38 kg 3.místo Bittner Michael
  • 66 kg 2.místo Rajna Adam
  • 46 kg 2.místo Dvořáček Adam
[více...]

Mezinárodní přátelský turnaj 1. JC Baník Ostrava a AZS Opole, Ostrava 14.9 2013

mladší žáci

  • 42 kg 3.místo Válek Dominik
  • 46 kg 1.místo Kresta Matěj
  • 46 kg 3.místo Mojžíšek Lukáš
  • 55 kg 1.místo Král Jan
  • +60kg 2.místo Klasa Václav

mladší žačky

  • 36 kg 1.místo Pracuchová Zuzana
  • 40 kg 1.místo Havlíčková Barbora

starší žáci

  • 38 kg 1.místo Prošek Marek
  • 42 kg 2.místo Prošek Martin
  • 42 kg 3.místo Strmiska Václav
  • 46 kg 3.místo Dvořáček Adam
  • 60 kg 3.místo Rovenský Ondřej
  • 66 kg 1.místo Pupakis Sotirios
  • 66 kg 3.místo Rajna Adam
  • +73kg 1.místo Raška Michael

starší žačky

  • 40 kg 1.místo Macháčková Kateřina
  • +63kg 1.místo Martínková Adéla
  • +63kg 2.místo Ondrašíková Eva
  • +63kg 3.místo Holbová Jana
[více...]

MT Graz , Austrálie 29. - 30. 6 2013

U12

  • 46 kg 3.místo Franek Adam

U14

  • 32 kg 3.místo Pracuchová Zuzana
  • 46 kg 3.místo Franek Patrik

U16

  • 81 kg 2.místo Raška Michal
[více...]

XVI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni, Polsko 22. - 23. 6 2013

benjamínci

  • 30 kg 3.místo Tycar Štěpán

mladší žačky

  • 32 kg 3.místo Pracuchová Zuzka

mladší žáci

  • 36 kg 2.místo Cigán Jan
  • 45 kg 3.místo Mojžíšek Lukáš
  • 45 kg 2.místo Kresta Matěj
  • 55 kg 1.místo Král Jan
[více...]

GYŐR EUROPEAN, Maďarsko 15.-16.6 2013

starší žačky

  • 36 kg 2.místo Macháčková Kateřina

starší žáci

  • 36 kg 2.místo Rýpal Radek ( JC Závišice )
  • 81 kg 1.místo Raška Michael
[více...]

I. otevřený turnaj v judo o titul mistra města Opole, Polsko 9.6 2013

benjamínci

  • 20 kg 3.místo Malaczynski Alex
  • 28 kg 1.místo Boháček Jan
  • 30 kg 1.místo Meixner Tomáš
  • 30 kg 3. místo Malaczynski Filip
  • 42 kg 3.místo Hrtus Rostislav

mladší žáci

  • 38 kg 3.místo Cigán Jan
  • 46 kg 1.místo Mojžíšek Lukáš
  • 55 kg 1.místo Král Jan

starší žáci

  • 38 kg 2.místo Prošek Marek
  • 38 kg 3.místo Tokár Nikolas
  • 42 kg 3.místo Strmiska Václav
  • 42 kg 2.místo Prošek Martin
  • 55 kg 2.místo Mičian Matěj
[více...]

Prázdninový turnaj benjamínků v Karviné - 8.6 2013

benjamínci

  • 27 kg 2.místo Boháček Jan
  • 27 kg 3.místo Matýsek Jan
  • 24 kg 1.místo Slíva Martin
  • 27 kg 3.místo Boháčková Simona
[více...]

Mezinárodní Festival Juda - "MOSiR" JASŁO - Polsko 1.6 2013

minibenjamínci

  • 30 kg 1.místo Boháček Jan

benjamínci

  • 27 kg 1.místo Malaczynski Filip
[více...]

Velkou cenu Zdeňka Ludvíka v Prostějově 25.5 2013

benjamínci

  • 27 kg 3.místo Boháčková Simona
  • 43 kg 3.místo Hrtus Rostislav

mladší žáci

  • 46 kg 3.místo Mojžíšek Lukáš
  • 50 kg 1.místo Král Jan

starší žáci

  • 42 kg 2.místo Strmiska Václav
  • 42 kg 3.místo Kocman Petr
[více...]

MT Strasswalchen, RAKOUSKO 18.5 2013

benjamínci

  • 30 kg 3.místo Tycar Štěpán

mladší žáci

  • +55kg 3.místo Pavlica Tomáš

starší žákyně

  • 52 kg 1.místo Martínková Adéla

starší žáci

  • 60 kg 1.místo Sieber Adam
  • +73kg 1.místo Raška Michal
[více...]

Mezinárodní Velká cena Kroměříže 18.5 2013

mladší žáci

  • 60 kg 1.místo Král Jan
[více...]

Májový turnaj - Český Těšín - Svibice 18.5 2013

benjamínci

  • 32 kg 2.místo Kokešová Alexandra
  • 24 kg 1.místo Malaczynski Filip
  • 42 kg 1.místo Hrtus Rostislav
  • 46 kg 2.místo Kejda Jakub

mladší žáci

  • 46 kg 2.místo Mojžíšek Lukáš
  • 42 kg 3.místo Blažej Jan
[více...]

Velká cena Ostravy - Várenská 11.5 2013

minibenjamínci

  • 29 kg 1.místo Boháček Jan

benjamínci

  • 32 kg 2.místo Kokešová Alexandra
  • 28 kg 1.místo Mičianová Monika
  • 28 kg 2.místo Zalčíková Klára
  • 28 kg 3.místo Hráčková Kateřina
  • 25 kg 1.místo Malaczynski Filip
  • 45 kg 2.místo Hrtus Rostislav
  • 28 kg 3.místo Maixner Tomáš
  • 32 kg 1.místo Tycar Štěpán
  • 45 kg 1.místo Frane Adam

mladší žačky

  • 40 kg 2.místo Havlíčková Barbora

mladší žáci

  • 46 kg 2.místo Mojžíšek Lukáš
  • 42 kg 2.místo Moravec Jan

starší žačky

  • +63kg 3.místo Ondrašíková Eva

starší žáci

  • 38 kg 2.místo Tokár Nikolas
  • 42 kg 1.místo Strmiska Václav
  • 42 kg 2.místo Kocman Petr
[více...]

USK CUP Praha 11.5 2013

mladší žačky

  • 32 kg 1.místo Pracuchová Zuzana

mladší žáci

  • 60 kg 1.místo Král Jan
  • 60 kg 2.místo Pavlica Tomáš
  • 46 kg 3.místo Kresta Matěj

starší žačky

  • 36 kg 1.místo Macháčková Kateřina

starší žáci

  • +73kg 1.místo Raška Michael
  • 73 kg 1.místo Večeřa Jakub
  • 73 kg 3.místo Pupakys Sotirios

dorostenky

  • 52 kg 2.místo chwastarzová Alena
[více...]

Krajský přebor Český Těšín - Svibice 4.5 2013

mladší žačky

  • 40 kg 1.místo Havlíčková Barbora
  • 32 kg 1.místo Tycarová Klára
  • 32 kg 2.místo Pracuchová Zuzana

mladší žáci

  • 46 kg 2.místo Mojžíšek Lukáš
  • 38 kg 3.místo Labský Ondřej
  • 46 kg 1.místo Kresta Matěj
  • 42 kg 3.místo Blažej Jan
  • 60 kg 1.místo Král Jan

starší žačky

  • 63 kg 3.místo Ondrašíková Eva
  • 36 kg 1.místo Macháčková Kateřina
  • 52 kg 3.místo Martínková adéla

starší žáci

  • 46 kg 2.místo Franek Patrik
  • 50 kg 3.místo Dvořáček Adam
  • +73kg 1.místo Raška micha
  • 42 kg 2.místo Strmiska Václav
  • 42 kg 1.místo Kocman Petr
[více...]

MEMORIÁL Judr. NAVRÁTILA - Hranice 27.4 2013

benjamínci

  • 28 kg 1.místo Boháček Jan
  • 30 kg 3.místo Meixner Tomáš

mladší žákyně

  • 32 kg 3.místo Tycarová Klára

mladší žáci

  • 46 kg 1.místo Kresta Matěj
  • 60 kg 2.místo Král Jan
[více...]

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ SLOVENSKA MASTERS 2013 20.4 2013

veteráni

kategorie M2

  • 81 kg 3.místo Holý Martin
  • 90 kg 1.místo Martínek Roman

kategorie M3

  • 100 kg 2.místo Schoffer Radim

kategorie M7 + M8

  • 81 kg 2.místo Černota Jiří
[více...]

Slezský pohár Opava 20.4 2013

benjamínci

  • 28 kg 1.místo Mičianová Monika
  • 25 kg 3.místo Boháčová Simona
  • 28 kg 3.místo Hráčková Kateřina
  • 27 kg 1.místo Maixner Tomáš
  • +46 kg 3.místo Franek Adam

mladší žáci

  • 30 kg 2.místo Jašurek Denis
  • 38 kg 2.místo Labský Ondřej
  • 38 kg 1.místo Cigán Jan
  • 60 kg 1.místo Král Jan
  • 46 kg 2.místo Mojžíšek Lukáš
  • 46 kg 1.místo Kresta Matěj

starší žačky

  • +63 kg 3.místo Ondrašíková Eva

starší žáci

  • 50 kg 3.místo Huser Filip
  • 42 kg 2.místo Prošek Martin
  • 38 kg 2.místo Prošek Marek
  • 46 kg 1.místo Franek Patrik
  • 50 kg 3.místo Dvořáček Adam
  • 60 kg 2.místo Rovenský Ondřej
  • 60 kg 3.místo Rajna adam
[více...]

 

Český pohár ČR - kvalifikační soutěž Chomutov 13.4 2013

mladší žáci

  • 60 kg 3.místo Král Jan
[více...]

Malá cena Bohumína 6.4 2013

minibenjamínci

  • 27.kg 1.místo Saglena Vojta
  • 22 kg 2.místo Válek Matěj
  • 24 kg 1.místo Rajna Alexandr
  • 36 kg 2.místo Rušaj Jan

benjamínci

  • 43 kg 1.místo Franek Adam
  • 24 kg 1.místo Malaczynski Filip
  • 28 kg 3.místo Meixner Tomáš
  • 31 kg 1.místo Tycar Štěpán
  • 36 kg 1.místo Čedíková Karolína
  • 40 kg 2.místo Hrtus Rostislav
[více...]

Mistrovství České republiky juniořů a juniorek Jičín 6.4 2013

juniorky

  • 52 kg 3.místo Chwastarzová Alena

junioři

  • 100 kg 1.místo Pravda Jan
[více...]

Krajský přebor dorosteneckých, juniorských a seniorských kategorií 30.3 2013

dorostenky

  • 52 kg 1.místo Chwastarzová Alena

dorostenci

  • 66 kg 1.místo Selecký Lukáš
  • 66 kg 2.místo Pátek Jan
  • 73 kg 3.místo Bednařík Petr
  • 81 kg 2.místo Raška Michael

juniorky

  • 52 kg 1.místo Chwastarzová Alena

junioři

  • 66 kg 1.místo Selecký Lukáš
  • 81 kg 1.místo Svoboda Jiří
  • 90 kg 1.místo Polášek Dominik

muži

  • 66 kg 2.místo Selecký Lukáš
  • 81 kg 1.místo Svoboda Jiří
  • 81 kg 3.místo Holý Martin
  • 90 kg 2.místo Polášek Dominik

družstva

  • 1.místo 1.JC Baník Ostrava
  • 2.místo Pionýr Bohumín
  • 3.místo TJ Ostrava
  • 4.místo Slezan Opava
[více...]

Velikonoční turnaj s mezinárodní účastí - MSK Karviná 23.3 2013

benjamínci

  • 24 kg 1.místo Slíva Martin
  • 24 kg 3.místo Válek Matěj
  • 25 kg 1.místo Boháček Jan
  • 27 kg 1.místo Válek Ondra
  • 40 kg 1.místo Franek Adam

mladší žáci

  • 34 kg 1.místo Cigán Jan
  • 38 kg 3.místo Mojžíšek Lukáš
[více...]

Otevřené mistrovství Bytomi ( Polsko ) 16.3 2013

benjamínci

  • 23 kg 3.místo Slíva Martin
[více...]

Český Pohár ČR - Kvalifikační Soutěž - Jablonec nad Nisou 16.3 2013

mladší žáci

  • 46 kg 3.místo Kresta Matěj

starší žačky

  • 36 kg 1.místo Macháčková Kateřina

starší žáci

  • 73 kg 1.místo Raška Michael
[více...]

MT Jaslo - Polsko 9.3 2013

benjamínci

  • 42 kg 2.místo Franek Adam
  • 30 kg 3.místo Tycar Štěpán
  • 27 kg 3.místo Meixner Tomáš

mladší žačky

  • 32 kg 3.místo Pracuchová Zuzana

mladší žáci

  • 46 kg 1.místo Kresta Matěj
  • 38 kg 2.místo Labský Ondřej
  • 70 kg 2.místo Král Jan

starší žačky

  • 36 kg 3.místo Macháčková Kateřina
  • 52 kg 3.místo Martínková Adéla

starší žáci

  • 75 kg 3.místo Pupakis Sotirios
  • 75 kg 3.místo Večeřa Jakub
  • +75kg 2.místo Raška Michael
[více...]

 

ČP Ostrava - Memoriál Jana Stankoviče 9.3 2013

  • 60kg 1.místo Kohn Pavel
  • 100kg 1.místo Pravda Jan
[více...]

Otevřené mistrovství Euroregion Beskydy 2.3 2013

minibenjamínci

  • 27 kg 1.místo Boháček Jan
  • 24 kg 3.místo Slíva Martin
  • 22 kg 3.místo Večeřa Jakub

benjamínci

  • 24 kg 3.místo Malaczynski Filip
  • 39 kg 3.místo Hrtus Rostislav
  • 29 kg 2.místo Mičianová Monika
  • 27 kg 3.místo Meixner Tomáš
  • 30 kg 1.místo Tycar Štěpán

mladší žačky

  • 36 kg 3.místo Havlíčková Barbora
  • 36 kg 2.místo Večeřová Andrea
  • 32 kg 2.místo Pracuchová Zuzana

mladší žáci

  • 38 kg 1.místo Cigán Jan
  • 34 kg 2.místo Labský Ondra
  • 57 kg 1.místo Král Jan
  • 46 kg 3.místo Moravec Jan

starší žačky

  • 64 kg 2.místo Ondrašíková Eva

starší žáci

  • 38 kg 3.místo Prošek Marek
  • 38 kg 2.místo Prošek Martin
[více...]

MT Vocklabruck, Rakousko 2.3 2013

dorostenci

  • 55 kg 3.místo Dominik Lukáš
  • 66 kg 2.místo Selecký Lukáš

junioři

  • 73 kg 2.místo Šmehlík František
  • 90 kg 2.místo Polášek Dominik
[více...]

Valentýnský turnaj v Karviné 16.2.2013

minibenjamínci

  • 21 kg 2.místo Večeřa Jakub
  • 18 kg 3.místo Malaczynski Alex
  • 28 kg 1.místo Boháček Jan

benjamínci

  • 29 kg 3.místo Kunc Matěj
  • 23 kg 3.místo Slíva Martin
  • 27 kg 3.místo Matýsek Jan
  • 30 kg 1.místo Tycar Štěpán
  • 23 kg 1.místo Malaczynski Filip
  • 29 kg 1.místo Kokešová Alexandra
  • 24 kg 2.místo Boháčková Simona
  • 25 kg 3.místo Hájek Samuel
  • 27 kg 1.místo Meixner Tomáš
[více...]

GRAND PRIX OSTRAVA 2013 - Český pohár ČR - kvalifikační soutěž 10.2 2013

dorostenky

  • 70 kg 3.místo Haničáková Lucie

dorostenci

  • 55 kg 2.místo Lukáš Dominik
  • 66 kg 1.místo Selecký Lukáš

junioři

  • 90 kg 2.místo Polášek Dominik
  • 100kg 1.místo Pravda Jan
[více...]

GRAND PRIX OSTRAVA 2013 - Český pohár ČR - kvalifikační soutěž 9.2 2013

mladší žačky

  • 32 kg 3.místo Pracuchová Zuzana

mladší žáci

  • 46 kg 1.místo Kresta Matěj
  • 55 kg 2.místo Pavlica Tomáš
  • 60 kg 2.místo Král Jan

starší žačky

  • 36 kg 2.místo Macháčková Kateřina
  • 63 kg 2.místo Polášková Kristýna

starší žáci

  • 66 kg 1.místo Večeřa Jakub
[více...]

VC České Třebové II.ročník 27.1 2013

mladší žáci

  • 60 kg 3.místo Král Jan
[více...]

MC Třinec 20.1 2013

benjamínci

  • 42 kg 2.místo Franek Adam
  • 37,5 kg 2.místo Žák Pavel
  • 31 kg 2.místo Tycar Štěpán
  • 28 kg 1.místo Boháček Jan
  • 28 kg 2.místo Meixner Tomáš
  • 26 kg 3.místo Hájek Samuel
  • 24 kg 3.místo Malaczynski Filip
  • 24 kg 3.místo Slíva Martin
  • 23 kg 3.místo Večeřa Jakub
  • 18 kg 1.místo Malaczynski Alex
  • 18 kg 1.místo Maralík Karel
[více...]

MC Českého Těšína 19.1.2013

mladší žačky

  • 36 kg 2.místo Havlíčková Barbora
  • 36 kg 3.místo Kuncová Viktorie

mladší žáci

  • 60 kg 1.místo KrálJan
  • 46 kg 1.místo KrestaMatěj
  • 34 kg 1.místo LabskýOndra
  • 55 kg 1.místo PavlicaTomáš
  • 38 kg 3.místo CigánJan
  • 42 kg 2.místo MojžíšekLukáš

starší žáci

  • 42 kg 3.místo FránekPatrik
  • 66 kg 1.místo PupakisSotirios

starší žačky

  • 63 kg 2.místo OndrašíkováEva
[více...]

MVC Liberce 19.1.2013

dorostenky

  • 52kg 1.místo Chwastarzová Alena
[více...]

Diskuse


CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook