Naše výsledky 2014

výsledky z let [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011]

Pohár starosty Dobré 13.12 2014, Dobrá

minibenjamínci

  • 28 kg   1. místo   Boháček Jan

benjamínci

  • xx kg   3. místo   Kolář Daniel
  • xx kg   3. místo   Kokešová Alexandra
  • xx kg   3. místo   Turčínek Tomáš

starší žáci

  • xx kg   3. místo   Blažej Jan
[více...]

Přebor České republiky mladších žáků 22.11 2014, Hranice

mladší žáci

  • 34 kg   1. místo   Tycar Štěpán
  • 30 kg   3. místo   Meixner Tomáš
[více...]

Mezinárodní velké ceny Martina 15.11.2014, Slovensko

benjamínci

  • 39 kg   3. místo   Kokešová Alexandra
[více...]

Otevřený Polský pohár Bytom 8.11 2014, Polsko

dorostenky

  • 63 kg   3. místo   Polášková Kristýna

dorostenci

  • 81 kg   2. místo   Pustějovský Tomáš
[více...]

Mistrovství České republiky mužů a žen 8.11 2014, Ničín

muži

  • 66 kg   3. místo   Selecký Lukáš
[více...]

Krajský přebor benjamínků 1.11 2014, Opava

U11 ( 2004 )

  • 34 kg   1. místo   Kunc Matěj
  • 38 kg   3. místo   Freiwald Richard
  • 38 kg   1. místo   Kolář Daniel
  • 42 kg   3. místo   Křížek Šimon
  • 55 kg   1. místo   Turčínek Tomáš
  • 55 kg   3. místo   Mlčák Jan
  • +55kg  1. místo   Motyka Dominik

U11 ( 2005 )

  • 46 kg   2. místo   Tomek David

U9 ( 2006 )

  • 24 kg   1. místo   Meixner Michal
  • 34 kg   3. místo   Čedík Filip
  • 38 kg   1. místo   Konvičný Dominik
[více...]

Mistrovství ČR dorostenců a dorostenek 1. 11 2014, Plzeň

dorostenky

  • 63 kg   1. místo   Polášková Kristýna
  • 52 kg   3. místo   Chwastarzová Alena

dorostenci

  • 66 kg   1. místo   Selecký Lukáš
  • 81 kg   3. místo   Pustějovský Tomáš
  • +90kg  2. místo   Král Jakub
[více...]

Přebor ČR starších žáků a žákyň 18.10 2014, Ostrava

starší žačky

  • 44 kg   1. místo   Macháčková Kateřina
  • 63 kg   1. místo   Martínková Adéla

starší žáci

  • 46 kg   3. místo   Franek Patrik
  • 66 kg   3. místo   Rovenský Ondřej
[více...]

Sosnowiec 12.10 2014, Polsko

benjamínci

  • 39 kg   1. místo   Kokešová Alexandra
  • 48 kg   1. místo   Turčínek Tomáš
  • 32 kg   2. místo   Saglena Vojtěch
  • 34 kg   1. místo   Mičianová Monika
[více...]

Český pohár - Teplice 5.10 2014, Teplice

dorostenci

  • 66 kg   3. místo   Selecký Lukáš
[více...]

Český pohár - Teplice 4.10 2014, Teplice

mladší žačky

  • 36 kg   2. místo   Václavková Tereza
  • 44 kg   3. místo   Havlíčková Barbora
[více...]

TURNAJ JUDO ke dni horníku - MSK Karviná 4.10 2014, Karviná

minibenjamínci

  • 28 kg   1. místo   Boháček Jan

benjamínci

  • 48 kg   2. místo   Turčínek Tomáš
[více...]

Olomoucký pohár mláďat a mladších žáků 28.9.2014, Olomouc

benjamínci

  • 31 kg   1. místo   Boháček Jan
[více...]

Velká cena Ostravy 27.9.2014, Ostrava

minibenjamínci

  • 34 kg   3. místo   Macháček Matyáš
  • 38 kg   2. místo   Novotný Ladislav
  • 27 kg   3. místo   Papavasilevský Marek
  • 27 kg   2. místo   Meixner Michal

benjamínci

  • +42kg  3. místo   Turčínek Tomáš
  • 30 kg   3. místo   Čedík Filip
  • 42 kg   2. místo   Křížek Šimon

mladší žáci

  • 38 kg   1. místo   Tycar Štěpán
  • 34 kg   2. místo   Meixner Tomáš
  • 55 kg   3. místo   Horák Adam

starší žačky ( závodily v kategorii kluci )

  • 46 kg   2. místo   Ďurinová Kristýna
  • 42 kg   1. místo   Macháčková Kateřina
[více...]

Malá cena města Sosnowiec

benjamínci

  • 32 kg   1. místo   Boháček Jan
[více...]

Český pohár - Brno CUP 21.9.2014, Brno

starší žákyně

  • 63 kg   2. místo   Martínková Adéla
  • +63kg  2. místo   Ondrašíková Eva

starší žáci

  • 46 kg   2. místo   Franek Patrik
[více...]

GRAND PRIX - MYSŁOWICE 20.9.2014, Posko

minibenjamínci

  • 33 kg   1. místo   Boháček Jan

benjamínci

  • 39 kg   1. místo   Kokešová Alexandra
  • 48 kg   3. místo   Turčínek Tomáš
[více...]

Český pohár Brno 20.9.2014, Brno

dorostenky

  • 52 kg   3. místo   Chwastarzová Alena
  • 63 kg   2. místo   Polášková Kristýna

muži

  • 73 kg   3. místo   Šmehlík František
[více...]

Olympijský turnaj v Dobré 13.9.2014, Dobrá

minibenjamínci

  • 34 kg   3. místo   Macháček Matyáš

benjamínci

  • 36 kg   2. místo   Mičiánová Monika
  • 34 kg   3. místo   Čebík Filip
  • 36 kg   1. místo   Kokešová Alexandra
  • 34 kg   1. místo   Kunc Matěj

mladší žačky

  • 36 kg   1. místo   Václavková Tereza
  • 44 kg   3. místo   Havlíčková Barbora
  • 44 kg   2. místo   Brzusková Marie

mladší žáci

  • 50 kg   1. místo   Mojžíšek Lukáš
  • 50 kg   3. místo   Huser Filip
  • 34 kg   1. místo   Tycar Štěpán

starší žačky

  • +63kg  2. místo   Ondrašíková Eva

starší žáci

  • 60 kg   3. místo   Moravec Jan
  • +73kg  1. místo   Pavlica Tomáš
  • 55 kg   1. místo   Kresta Matěj
  • 46 kg   3. místo   Labský Ondřej
  • 60 kg   1. místo   Král Jan
[více...]

Festival JUDA OPOLE 28. - 30.6.2014, Polsko

mladší žákyně

  • 44 kg   2. místo   Havlíčková Barbora
  • 36 kg   1. místo   Václavková Tereza

mladší žáci

  • 50 kg   3. místo   Franek Adam
  • 34 kg   3. místo   Meixner Tomáš
  • 50 kg   1. místo   Mojžíšek Lukáš
  • 42 kg   2. místo   Pavlica Lukáš

starší žákyně

  • 40 kg   1. místo   Kuncová Viktorie
  • 42 kg   2. místo   Macháčková Kateřina
  • 44 kg   1. místo   Macháčková Kateřina
  • 63 kg   1. místo   Martínková Adéla
  • +63kg  1. místo   Ondrašíková Eva

starší žáci

  • 60 kg   3. místo   Moravec Jan
[více...]

XII. mezinárodní turnaj v Bochni 21.6.2014, Posko

mladší žáci

  • 30 kg   1. místo   Meixner Tomáš
  • 33 kg   3. místo   Tycar Štěpán
  • 40 kg   3. místo   Cigán Jan

starší žáci

  • 50 kg   3. místo   Kocman Petr
[více...]

Graz CUP 2014 20. - 21.6.2014, Frohnleiten, Rakousko

U16

  • 63 kg   1. místo   Polášková Kristýna
  • 81 kg   3. místo   Pustějovský Tomáš
  • 90 kg   1. místo   Raška Michael

U18

  • 81 kg   3. místo   Pustějovský Tomáš
[více...]

Turnaj v Sosnowiec 8.6.2014, Polsko

benjamínci

  • 24 kg   2. místo   Gurbovič Daniel
  • 28 kg   3. místo   Slíva Martin
  • 46 kg   2. místo   Turčínek Tomáš
[více...]

Mistrovství ČR juniorů a juniorek 8.6.2014, Chomutov

junioři

  • 73 kg   3. místo   Šmehlík František
  • +100kg 2.místo   Pravda Jan
[více...]

II. Otevřené Mistrovství Města Opole 7.6.2014, Polsko

benjamínci

  • 25 kg   2. místo   Meixner Michal
  • 34 kg   3. místo   Kunc Matěj

mladší žákyně

  • 34 kg   1. místo   Václavková Tereza
  • 38 kg   3. místo   Brzusková Marie
  • 42 kg   1. místo   Havlíčková Barbora

mladší žáci

  • 31 kg   1. místo   Malaczynski Filip
  • 50 kg   2. místo   Mojžíšek Lukáš

starší žákyně

  • 42 kg   2. místo   Kuncová Viktorie

starší žáci

  • 46 kg   3. místo   Blažej Jan
  • 55 kg   2. místo   Kresta Matěj
  • 60 kg   1. místo   Král Jan
[více...]

Český pohár Chomutov 7. - 8.6.2014, Chomutov

mladší žáci

  • 30 kg   3. místo   Meixner Tomáš
  • 50 kg   2. místo   Franek Adam

starší žáci

  • 46 kg   2. místo   Franek Patrik
  • 66 kg   3. místo   Pupakis Sotirios

dorostenky

  • 52 kg   2. místo   Chwastarzová Alena
  • 63 kg   2. místo   Polášková Kristýna

dorostenci

  • +90kg  3. místo   Král Jakub
[více...]

Grand Prix Myslowice 25.5.2014, Polsko

minibenjamínci

  • 29 kg   1. místo   Boháček Jan

benjamínci

  • 33 kg   1. místo   Kunc Matěj
  • 44 kg   3. místo   Křížek Šimon

mladší žačky

  • 33 kg   1. místo   Václavková Tereza
[více...]

Velká cena Kroměříže 24.5.2014, Kroměříž

starší žáci

  • 50 kg   2. místo   Kocman Petr
[více...]

USK - CUP Praha 17.5.2014, Praha

mladší žačky

  • 36 kg   3. místo   Václavková Tereza

mladší žáci

  • 30 kg   1. místo   Meixner Tomáš
  • 30 kg   3. místo   Malaczynski Filip
  • 50 kg   1. místo   Mojžíšek Lukáš

starší žačky

  • 63 kg   1. místo   Martínková Adéla
  • 44 kg   1. místo   Macháčková Kateřina

starší žáci

  • 73 kg   3. místo   Pavlica Tomáš
  • 46 kg   2. místo   Prošek Marek

dorostenky

  • 63 kg   1. místo   Polášková Kristýna

dorostenci

  • 90 kg   2. místo   Raška Michael
  • 81 kg   2. místo   Puštějovský tomáš
  • 73 kg   3. místo   Ochman Marek
[více...]

Sosnowiec 11.5.2014, Polsko

U9

  • 30 kg   1. místo   Boháček Jan
  • 32 kg   2. místo   Macháček Matyáš

U11

  • 30 kg   1. místo   Čedík Filip
[více...]

Májový turnaj Český Těšín 10.5.2014, Český Těšín

U9

  • 30 kg   1. místo   Boháček Jan
  • 26 kg   3. místo   Válek Matěj

U11

  • 32 kg   3. místo   Matýsek Jan
[více...]

Velká cena Hulína 3.5.2014, Hulín

U11

  • 40 kg   1. místo   Kokešová Alexandra
  • 30 kg   3. místo   Čedík Filip
[více...]

27. Budapešť Judo KUPA 2014 3.5.2014, Budapešť

starší žačky

  • 63 kg   3. místo   Martínková Adél
[více...]

Krajský přebor mladších a starších žáků a žákyň 3.5.2014, Český Těšín

mladší žačky

  • 36 kg   1. místo   Václavková Tereza
  • 36 kg   3. místo   Bruszková Marie
  • 40 kg   2. místo   Havlíčková Barbora

mladší žáci

  • 30 kg   1. místo   Meixner Tomáš
  • 30 kg   2. místo   Malaczynski Filip
  • 38 kg   2. místo   Cigán Jan
  • 50 kg   3. místo   Hrtus Rostislav
  • 50 kg   2. místo   Mojžíšek Lukáš

starší žačky

  • 44 kg   1. místo   Macháčková Kateřina
  • +63kg  2. místo   Martínková adéla

starší žáci

  • 42 kg   2. místo   Labský Ondřej
  • 46 kg   2. místo   Prošek Martin
  • 46 kg   1. místo   Prošek Marek
  • 50 kg   1. místo   Kresta Matěj
  • 50 kg   3. místo   Kocman Petr
  • 66 kg   1. místo   Pavlica Tomá
[více...]

Velká cena Prostějova 26.4.2014, Prostějov

U11

  • 27 kg   3. místo   Slíva Martin

U15

  • 50 kg   1. místo   Kocman Petr
[více...]

Mezinárodní Velká cena Ostravy - BAIL CUP 19.4.2014, Ostrava

benjamínci

  • 40 kg   2. místo   Kokešová Alexandra
  • 30 kg   1. místo   Boháček Jan
  • 34 kg   1. místo   Kunc Matěj
  • 27 kg   1. místo   Rajna Alexandr
  • 24 kg   2. místo   Meixner Michal
  • 27 kg   3. místo   Slíva Martin
  • 30 kg   3. místo   Čedík Filip
  • 33 kg   3. místo   Novotný Ladislav
  • 42 kg   3. místo   Křížek Šimon
  • +42kg  3. místo   Částečka Filip

mladší žáci

  • 30 kg   1. místo   Meixner Tomáš
  • 34 kg   1. místo   Tycar Štěpán
  • 50 kg   2. místo   Mojžíšek Lukáš
  • 50 kg   3. místo   Franek Adam

starší žačky

  • +63kg  1. místo   Martínková Adéla
  • 44 kg   2. místo   Kuncová Viktorie

starší žáci

  • 42 kg   1. místo   Bittner Michal
  • 60 kg   1. místo   Rovenský Ondřej
  • 66 kg   1. místo   Rajna Adam
  • 60 kg   2. místo   Král Jan
  • 46 kg   2. místo   Franek Patrik
  • 42 kg   2. místo   Koval Nikolas
[více...]

Grand prix Myslowice 12.4.2014, Polsko

U9

  • 31 kg   1. místo   Boháček Jan

U11

  • 36 kg   3. místo   Kokešová Alexandra
  • 36 kg   1. místo   Kunc Matěj

U13

  • 33 kg   2. místo   Václavková Tereza
  • 39 kg   3. místo   Cigán Jan

U15

  • 36 kg   1. místo   Pracuchová Zuzana
  • 63 kg   3. místo   Martínková Adéla
  • 70 kg   2. místo   Ondrašíková Eva
  • 57 kg   1. místo   Škrobánková Alžběta
  • 44 kg   1. místo   Macháčková Kateřina
  • 60 kg   2. místo   Král Jan
  • 50 kg   1. místo   Dvořáček Adam
  • 73 kg   1. místo   Pupakis Sotirios
  • 46 kg   1. místo   Franek Patrik
[více...]

ČP Ostrava - Memoriál Jana Stankoviče 12.4.2014, Ostrava

muži

  • 60 kg   3. místo   Kohn Pavel
  • 66 kg   1. místo   Kohn Tomáš
  • +100kg 1.místo   Pravda Jan
[více...]

XXIII. Ročník Slezského Poháru 5.4.2014, Opava

benjamínci

  • 42 kg   3. místo   Křížek Šimon
  • 28 kg   3. místo   Rajna Alexander
  • 34 kg   2. místo   Kunc Matěj

mladší žačky

  • 38 kg   2. místo   Kokešová Alexandra
  • 32 kg   3. místo   Václavková Tereza
  • 60 kg   2. místo   Čerchlová Markéta

mladší žáci

  • 50 kg   2. místo   Franek Adam
  • 34 kg   2. místo   Tycar Štěpán
  • 38 kg   3. místo   Čerchla Michal
  • 46 kg   3. místo   Hrtus Filip
  • 50 kg   2. místo   Mojžíšek Lukáš
  • 38 kg   1. místo   Cigán Jan
  • 30 kg   1. místo   Meixner Tomáš
  • 60 kg   3. místo   Škoda Vojtěch

starší žačky

  • +63kg  2. místo   Ondrašíková Eva
  • 60 kg   2. místo   Martínková Adéla

starší kluci

  • 55 kg   3. místo   Moravec Jan
  • 66 kg   1. místo   Rajna Adam
  • 66 kg   3. místo   Pavlica Tomáš
[více...]

Krajský přebor dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek, mužů a žen 2014 22.3.2014 Ostrava

dorostenky

  • 70 kg   2. místo   Polášková Kristýna

dorostenci

  • 90 kg   1. místo   Raška Michael
  • +90kg  1. místo   Král Jakub

junioři

  • 81 kg   1. místo   Svoboda Jiří
  • 90 kg   3. místo   Raška Michael

muži

  • 81 kg   2. místo   Svoboda Jiří
[více...]

Grand prix Myslowice 16.3.2014, Polsko

minibenjamínci

  • 30 kg   1. místo   Boháček Jan

benjamínci

  • 44 kg   1. místo   Křížek Šimon
  • 33 kg   1. místo   Kunc Matěj
  • 39 kg   3. místo   Mičianová Monika
  • 36 kg   3. místo   Kokešová Alexandra

mladší žačky

  • 33 kg   2. místo   Václavková Tereza

starší žačky

  • 63 kg   1. místo   Martínková Adéla

starší žáci

  • 42 kg   3. místo   Prošek Marek
  • 46 kg   3. místo   Prošek Martin
  • 60 kg   3. místo   Mičian Matěj
[více...]

Český pohár dorostenců a dorostenek 16.3.2014 Jablonec nad Nisou

dorostenci

  • 66 kg   1. místo   Selecký Lukáš
  • 90 kg   3. místo   Raška Michael
  • +90 kg 3. místo   Král Jakub

dorostenky

  • 52 kg   1. místo   Chwastarzová Alena
[více...]

ČESKÝ POHÁR mladších a starších žáků a žákyň 15.3 2014 Jablonec nad Nisou

mladší žáci

  • 27 kg   1.místo   Malaczynski Filip

starší žačky

  • 63 kg   2.místo   Martínková adéla
  • +63kg  3.místo   Ondrašíková Eva

starší žáci

  • 42 kg   2.místo   Labský Ondřej
  • 60 kg   3.místo   Král Jan
  • 73 kg   3.místo   Pupakis Sotirios
[více...]

MT Vocklabruck 1.-2.3 2014 Rakousko

kategorie U14

  • 60 kg   3.místo   Král Jan
  • 50 kg   3.místo   Kresta Matěj

kategorie U16

  • 63 kg   3.místo   Polášková Kristýna
  • +81kg  1.místo   Raška Michael
[více...]

Mistrovství euroregionu Beskydy 1.3 2014 Dobrá

minibenjamínci

  • 24 kg   2.místo   Meixner Michal
  • 36 kg   1.místo   Konvička Dominik

benjamínci

  • 37 kg   3.místo   Čechla Michal
  • 41 kg   2.místo   Křížek Šimon
  • 25 kg   3.místo   Jakubec Lukáš
  • 35 kg   2.místo   Kokešová Alexandra
  • 28 kg   1.místo   Mičianová Monika

mladší žačky

  • 32 kg   3.místo   Václavková Tereza
  • 39 kg   3.místo   Havlíčková Barbora
  • 64 kg   3.místo   Čerchlová Markéta

mladší žáci

  • 50 kg   3.místo   Franek adam
  • 29 kg   1.místo   Meixner Tomáš
  • 32 kg   3.místo   Tycar Štěpán
  • 33 kg   2.místo   Bulka Vojtěch
  • 42 kg   2.místo   Cigán Jan
  • 50 kg   1.místo   Mojžíšek Lukáš

starší žačky

  • 52 kg   2.místo   Ďurinová Kristýna
  • 65 kg   1.místo   Ondrašíková Eva

starší žáci

  • 42 kg   2.místo   Labský Ondřej
  • 74 kg   3.místo   Veselý Matěj
  • 46 kg   3.místo   Kocman Petr
  • 60 kg   1.místo   Rovenský Ondřej
  • 46 kg   1.místo   Franek Patrik
[více...]

GRAND PRIX OSTRAVA 2014 - Český pohár ČR - kvalifikační soutěž 16.2 2014

dorostenky

  • 52 kg   1.místo   Chwastarzová Alena

dorostenci

  • 66 kg   1.místo   Selecký Lukáš
  • 66 kg   2.místo   Pátek Jan
  • +90kg  2.místo   Král Jakub
  • 60 kg   3.místo   Lukáš Dominik
  • 55 kg   3.místo   Vilímek Patrik

junioři

  • 81 kg   1.místo   Svoboda Jiří
  • 100kg  2.místo   Kotyk Tomáš
  • 90 kg   3.místo   Polášek Dominik
  • +100kg 3.místo  Pravda Jan
  • 73 kg   3.místo   Šmehlík František
[více...]

GRAND PRIX OSTRAVA 2014 - Český pohár ČR - kvalifikační soutěž 15.2 2014

mladší žačky

  • 36 kg   2.místo   Tycarová Klára

mladší žáci

  • 34 kg   2.místo   Tycar Štěpán

starší žačky

  • 36 kg   1.místo   Pracuchová Zuzana
  • 40 kg   3.místo   Macháčková Kateřina
  • 63 kg   2.místo   Martínková Adéla
  • +63kg  3.místo   Ondrašíková Eva
[více...]

Mezinárodní Turnaj Memoriál Ing.Miroslava Thoře 8.2 2014 Hradec Králové

starší žačky

  • 63 kg   1.místo   Martínková Adéla
  • 40 kg   1.místo   Macháčková Kateřina

dorostenky

  • 57 kg   1.místo   Chwastarzová Alena
  • 63 kg   1.místo   Polášková Kristýna
[více...]

Pohár Nadějí - Olomouc 1.2 2014 Olomouc

dorostenci

  • 66 kg   1.místo   Selecký Lukáš
[více...]

Otwarty Turniej Dzieci w Judo "SAKURA Cap 2014" 25.1 2014 POLSKO

minibenjamínci

  • 30 kg   3.místo   Čedík Filip

benjamínci

  • 42 kg   2.místo   Křížek Šimon
  • 36 kg   2.místo   Kunc Matěj
  • 46 kg   2.místo   Franek Adam
  • 30 kg   2.místo   Meixner Tomáš
  • 33 kg   1.místo   Tycar Štěpán
  • 39 kg   1.místo   Cigán Jan

starší žačky

  • 63 kg   1.místo   Martínková Adéla
  • 70 kg   2.místo   Ondrašíková Eva

starší žáci

  • 60 kg   3.místo   Pavlica Tomáš
  • 46 kg   1.místo   Franek Patrik
  • 66 kg   1.místo   Pupakis Sotirios
[více...]

VC ČESKÉ TŘEBOVÉ 18. - 19.1 2014

starší žáci

  • 60 kg 3.místo Král Jan
[více...]

Těšínský turnaj žáků, Český Těšín 11.1.2014

mladší žáci

  • 27 kg 1.místo Malaczynski Filip
  • 30 kg 1.místo Meixner Tomáš
  • 34 kg 1.místo Tycar Štěpán
  • 38 kg 3.místo Cigán Jan
  • 38 kg 3.místo Pavlica Lukáš
  • 46 kg 3.místo Franek Adam

starší žačky

  • 63 kg 1.místo Martínková Adéla
  • +63kg 2.místo Ondrašíková Eva

starší žáci

  • 60 kg 1.místo Rovenský Ondřej
  • 60 kg 3.místo Král Jan
  • 50 kg 1.místo Kresta Matěj
  • 42 kg 3.místo Labský Ondřej
  • 55 kg 3.místo Moravec Jan
  • 66 kg 1.místo Pavlica Tomáš
[více...]

Diskuse


CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook