Trenéři

Svoboda Jiří

E-mail jirisvoboda@1jcbo.cz
Trenérská třída II.třída
Datum narození 24.06.1995
Věková kategorie Muži
Technický stupeň/pás f2.dan-černý
Tréninkové středisko Ostrava Poruba
Fotogalerie  

Dosažené výsledky

Mistrovství České republiky
muži
2015 do 81 kg 7. místo
Mistrovství České republiky
junioři
2015 do 81 kg 3. místo
Mistrovství České republiky
muži
2014 do 81 kg 5. místo
Mistrovství České republiky
junioři
2014 do 81 kg 5. místo
Mistrovství České republiky
starší žáci
2009 do 50 kg 3. místo
2008 do 42 kg 1. místo

1. místo Moravská liga družstev 2008

Sportovní životopis

K judu mne přivedl můj otec, který v mládí také dělal judo a chtěl, ať vyzkouším tento sport. Že mne možná bude bavit, jelikož do té doby mne žádný jiný sport extra nezaujal. Po prvním judistickém tréninku bylo rozhodnuto u kterého sportu nadobro zůstanu.

Má judistická cesta začala v 8 letech pod vedením trenéra Jana Babince ve středisku v Ostravě - Porubě. Ve 12-ti letech jsem přestoupil ze základní školy na Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových a s tím souvisel přesun na tréninkové středisko v Ostravě - Přívoze. Během studia na gymnáziu jsem většinu času trénoval pod vedením Jana Štefánika.

Po absolvování gymnázia jsem se začal angažovat do trénování dětí v mém rodném středisku v Ostravě - Porubě. Práce s dětmi mne velice naplňuje a rád sleduji, jak každý svěřenec zaznamenává vetší a větší , nejen fyzické, ale i mentální pokroky.

Aktuálně jsem nositelem druhého danu a zároveň licence trenéra II. třídy. Mimo trénování dětí se stále věnuji závodní kariéře v seniorské kategorii, která, jak doufám, bude v budoucnu ještě úspěšnější než doposud.

Zpět


CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook