Členové

Seznam členů, kteří získali min. 6/5 kyu.

Jméno Věková kategorie Technický stupeň/pás Středisko
Borbély Radislav   Veteráni b6.dan bíločervený Ostrava Přívoz
Svitič Jiří   Veteráni c5.dan černý Ostrava Přívoz
Koza Dušan   Veteráni d4.dan černý Ostrava Přívoz
Martínek Roman   Veteráni d4.dan černý Ostrava Přívoz
Třetina Zdeněk   Veteráni e3.dan černý ZŠ Proskovice
Holý Martin   Veteráni e3.dan černý Ostrava Přívoz
Hvozdovič Miroslav   Veteráni e3.dan černý Ostrava Přívoz
Štefánik Jan   Veteráni e3.dan černý Ostrava Přívoz
Boháčová Michaela   Veteránky e3.dan černý Ostrava Přívoz
Stehno Pavel   Veteráni f2.dan černý Ostrava Hrabůvka
Schöffer Radim   Veteráni f2.dan černý Ostrava Přívoz
Šeděnka Richard   Veteráni f2.dan černý Ostrava Přívoz
Pavlica Martin   Veteráni f2.dan černý Ostrava Přívoz
Svoboda Jiří   Muži f2.dan černý Ostrava Poruba
Hueber Jaroslav   Veteráni f2.dan černý DDM Hlučín
Babinec Jan   Veteráni f2.dan černý Ostrava Přívoz
Kohn Pavel   Muži f2.dan černý Ostrava Přívoz
Král Jakub   Muži g1.dan černý Ostrava Přívoz
Strmiska Luděk   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Moravec Vlastimil   Veteráni g1.dan černý Ostrava Přívoz
Pravda Jan   Muži g1.dan černý
Otto Matyáš   Muži g1.dan černý Ostrava Přívoz
Jelínek Jaroslav   Veteráni g1.dan černý
Černota Jiří   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Kubinová Jana   Veteránky g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Lukáš Patrik   Muži g1.dan černý
Dryšl Marek   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Anděl Tomáš   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Janovský Jan   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Macháček Leoš   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Mečár Vítězslav   Veteráni g1.dan černý DDM Hlučín
Vykoupil Boris   Veteráni g1.dan černý Ostrava Přívoz
Kohn Tomáš   Muži g1.dan černý Ostrava Přívoz
Kubina Miroslav   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Škurlová Lada   Veteránky g1.dan černý ZŠ Mitušova
Chovanec Martin   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Šmehlík František   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Mikolášová Nikol   Ženy h1.kyu hnědý ZŠ Dvorského
Bukovská Lenka   Veteránky h1.kyu hnědý Ostrava Poruba
Ďurina Radek   Veteráni h1.kyu hnědý Ostrava Hrabůvka
Raška Michael   Junioři h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Vykoupil Vojtěch   Junioři h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Dedek Radoslav   Veteráni h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Kotyk Tomáš   Muži h1.kyu hnědý
Šimek Daniel   Junioři h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Chlebový Arnold   Veteráni h1.kyu hnědý Ostrava Hrabůvka
Mikenda Tomáš   Veteráni h1.kyu hnědý ZŠ Dolní Lhota
Janiczková Zuzana   h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Lukáš Dominik   Muži h1.kyu hnědý
Morav Dominik   Veteráni h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Pustějovský Tomáš   Junioři h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Huvar Jan   Dorostenci h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Ochman Marek   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Peter Roman   Veteráni h1.kyu hnědý ZŠ Kosmonautů
Václavková Tereza   Dorostenky j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Ondrašíková Eva   Juniorky j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Mojžíšek Lukáš   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Šalamounová Hana   Ženy j2.kyu modrý ZŠ Dolní Lhota
Chwastarzová Alena   Ženy j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Malaczynski Filip   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Ožanová Kristýna   Ženy j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Tycar Štěpán   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Pavlicová Markéta   Veteránky j2.kyu modrý Mateřské školky
Mecko Jakub   Muži j2.kyu modrý Ostrava Poruba
Chlopčík Ondřej   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Čerchlová Markéta   Dorostenky j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Frydrýšek Patrik   Veteráni j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Meixner Tomáš   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Boháček Josef   Veteráni j2.kyu modrý ZŠ Proskovice
Pravda Pavel   Veteráni j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Polášková Kristýna   Juniorky j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Bulka Vojtěch   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Pavlica Lukáš   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Choleva Tomáš   Veteráni j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Pátek Jan   Muži j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Tempír Petr   Muži j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Šmatelka Ondřej   Muži j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Pupakis Sotirios   Junioři j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Badura Martin   Veteráni j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Kocman Petr   Junioři j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Martínková Adéla   Juniorky j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Pavlica Tomáš   Junioři j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Franek Patrik   Junioři j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Dluhoš Daniel   Veteráni j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Havlíček Jan   Muži k3/2.kyu zelený s modrým koncem Ostrava Přívoz
Kuželová Dominika   Starší žákyně k3/2.kyu zelený s modrým koncem Ostrava Přívoz
Mecko Marek   Muži l3.kyu zelený Ostrava Hrabůvka
Andruško Roman   Veteráni l3.kyu zelený Ostrava Hrabůvka
Rajna Adam   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Otáhalová Magdaléna   Dorostenky l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Motyka Dominik   Dorostenci l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Cigán Jan   Dorostenci l3.kyu zelený DDM Hlučín
Čebík Filip František   Starší žáci l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Kunc Matěj   Dorostenci l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Ševčíková Sabina   Juniorky l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Moravec Jan   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Blažej Jan   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Janoš Marek   Junioři l3.kyu zelený
Selecký Lukáš   Muži l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Masařík Roman   Veteráni l3.kyu zelený Ostrava Hrabůvka
Lindovský Jiří   Dorostenci l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Král Jan   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Rovenský Ondřej   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Krček Adam   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Mgr. Plečka Jan   Veteráni l3.kyu zelený ZŠ Kosmonautů
Pracuchová Zuzana   Juniorky l3.kyu zelený
Křížek Šimon   Dorostenci l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Macháčková Kateřina   Juniorky l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Vilímek Patrik   Muži l3.kyu zelený
Kresta Matěj   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Radomír Fiala   Junioři m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Přívoz
Huvar Jakub   Mladší žáci m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Přívoz
Kolář Daniel   Dorostenci m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Přívoz
Kokešová Alexandra   Dorostenky m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Přívoz
Merta Jan   Muži n4.kyu oranžový Ostrava Poruba
Šotola Kryštof   Mladší žáci n4.kyu oranžový ZŠ Kosmonautů
Kocmanová Lucie   Mladší žákyně n4.kyu oranžový Ostrava Poruba
Kuzník Tadeáš   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Suder Michal   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Fráňa Patrik   Dorostenci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Baudiš Michal   Mladší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Čech Jiří   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Meixner Michal   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Schwarz Šimon   Mladší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Gřešek Vít   Junioři n4.kyu oranžový
Dryšl Adam   Mladší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Válek Dominik   Junioři n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Schoffer Matěj   Junioři n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Dvořáček Adam   Junioři n4.kyu oranžový
Michálková Zuzana   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Brunec Jan   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Číp Petr   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
To Vojtěch   Mláďata kluci n4.kyu oranžový Ostrava Poruba
Janík Tadeáš   Junioři n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Novák Pavel   Muži n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Merta Daniel   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Poruba
Fulneček Šimon   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Čerchla Michal   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Kožušník Vojtěch   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Čerchlová Miriam   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Huvarová Andrea   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Hýlová Kateřina   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Tomek David   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Bříza Jan   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Havlíčková Barbora   Dorostenky n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Kubis Jiří   Junioři n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Král Miroslav   Dorostenci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Válek Matěj   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Strmiska Václav   Junioři n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Freiwald Richard   Dorostenky n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Vavřínová Pavla   Starší žákyně n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Čebíková Blanka   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Žáček Petr   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Motyková Monika   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Mikendová Tereza   Starší žákyně n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Uhrák Michal   Dorostenci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Caletka Michal   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Turek Jakub   Mladší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Caletka Petr   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Meixnerová Pavla   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Hráček Ondřej   Dorostenci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Kajfosz Kryštof   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Horák Adam   Starší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Rapčanová Alice   Starší žákyně o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Nuhlíček Michal   Mláďata kluci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Šelong Tadeáš   Mláďata kluci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Bukovjanová Charlotte   Mladší žákyně o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Kanclíř Šimon   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Pavlík Lukáš   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem ZŠ Kosmonautů
Benáčková Denisa   Dorostenky o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Stark Vojtěch   Mláďata kluci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem ZŠ Kosmonautů
Škoda Melichar   Mláďata kluci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Rapčanová Silvie   Starší žákyně o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Bartošic Sebastián   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Románek Jakub   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Nuhlíček Jakub   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Neuwirt Petr   Starší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Babincová Monika   Dorostenky o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Zábek Matyáš   Dorostenci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Vlk František   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Kuncová Viktorie   Juniorky o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Kirschnerová   Mladší žákyně o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Valošek Jakub   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Neckář Matěj   Starší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Kolář Vojtěch   Starší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Zwilling Šimon   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Seibert Marian   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Senz Lubomír   Dorostenci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Ďurinová Kristýna   Juniorky o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Dürrer Robert   Muži o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem
Plaček Viktor   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Buranyč Filip   Starší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Vrbas Alexandr   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Gibejová Andrea   Veteránky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Němeček Pavel   Muži p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Polák Matyáš   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Stebnická Lucie   Mladší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Ciora Jakub   Mláďata kluci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Kaszperová Kristýna   Mladší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Ryška Filip   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Bencúrová Jitka   Veteránky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Tycarová Klára   Dorostenky p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Líbenek Štěpán   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Válková Kateřina   Veteránky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Pelikánová Iveta   Veteránky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Šenkeřík Vojtěch   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Jašurek Denis   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Bukovská Barbora   Mladší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Vlach Oldřich   Veteráni p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Schötli Josef   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Křístek Jan   Junioři p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Boháček Jan   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Obercián Martin   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Blažek Daniel   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Fojtík Daniel   Starší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Brzusková Marie   Dorostenky p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Dvořáček Petr   Muži p5.kyu žlutý
Macháček Leoš   Muži p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Končítek Kryštof   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Dudek Patrik   Junioři p5.kyu žlutý
Lysický Sebestián   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Ožana Maxmilián   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Doležal Martin   Starší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Ďurina Lukáš   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Hon Sebastián   Mláďata kluci p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Bittner Michal   Junioři p5.kyu žlutý
Válek Ondřej   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Krejčiřík Davik   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Huvar Matyáš   Mláďata kluci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Boháč Adam   Dorostenci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Bukovský Ondřej   Mláďata kluci p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Matýsek Jan   Dorostenky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Ryška Václav   Dorostenci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Pustka Robin   Dorostenci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Hotárek Tomáš   Dorostenci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Auda Vojtěch   Dorostenci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Schoffer Dominik   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Pabjan Tomáš   Dorostenci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Beutel David   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Turčínek Tomáš   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Galamboš Kristián   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Krischke Fabien   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Kreutz Martin   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Neumannová Karolína   Starší žákyně p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Kobělář Lukáš   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Míčka Ladislav   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Kusyn Oliver   Mláďata kluci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Vlach Antonín   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Mácha Jan   Junioři p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Kuluris Manolis   Mláďata kluci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Havelka Štěpán   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Jakšík Daniel   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Hegner Leoš   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Seibertová Ilona   Veteránky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Křenek Jakub   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Martiníková Stela   Mladší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Rázga Daniel   Veteráni p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Havelka Josef   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Gibej Daniel   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Kupka Miroslav   Veteráni p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Dušenka Michal   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Papavasilevský Marek   Mladší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Mitušova
Chmela Tomáš   Mladší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Mitušova
Suchan Jan   Starší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Kulhánek Adam   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Kubinová Pavlína   Ženy p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Majiček Jan   Dorostenci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Pospíšil Jan   Mladší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Jeřábek Jan   Mladší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Mitušova
Borovička Lukáš   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Valentík Tomáš   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Grigarčíková Barbora   Starší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Mička Ladislav   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Kotouček Marek   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Láznička Pavel Jan   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Mitušova
Křížek Jakub   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Skalková Elen   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Adéla Lacinová   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Poláček Vojtěch   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Hanák Václav   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Jančata Daniel   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Fojtová Michaela   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Boček Petr   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Hrachovec Kamil   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Brázdilová Anna   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Fridrich Jan   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Mateřské školky
Do Viet Hoang   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Widziolek Richard   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Urban Adam   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Dufka František   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Nytra Sebastián   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Walderová Veronika   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Kouřil Sebastián   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Salinger David   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Wolfová Klára   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Krischke Simon   q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Foldynová Mariana   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Kupka Jan   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Florek Šimon   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Kratoš Marek   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Jahoda Pavel   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Gvošč Viktor   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Chovanec Martin ml.   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Csiba Teodor   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Vlachová Hana   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Bystrianský Jan   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Berka Daniel   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Šelongová Viktorie   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Košařová Adéla   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Lutsenko Matvii   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Mihalka Alexander   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Zuzaňáková Klára   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Litvík Šimon   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Škorvanová Simona   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Přídal Ladislav   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Hýblová Eliška   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Lasák Rober   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Závadský David   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Vokřinek Bořivoj   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Damek Adam   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Bravanský Marek   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Dvorského
Bechný Martin   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Bryndáč Matěj   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Macháček Tomáš   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Šumský Miroslav   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Kubík Lukáš   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Bernacký Mikuláš   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Lutz Štěpán   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Strachota Tomáš   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Slováková Tereza   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Pacíková Kateřina   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Dvorského
Murin Jan   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Menzel František   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Havel Matěj   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Mitušova
Sládek Maxmilián   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Malinovský Jiří   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Siefert David   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Xu Denis   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Mikolajek Šimon   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Šimoníková Natálie   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Žáček Radim   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
King Samuel   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Mokryš Kryštof   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Mohyla David   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Němec Vojtěch   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Glonek Bruno   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Hisem Matěj   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Slamonová Karolína   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Málcova Sabrina   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Marný Jakub   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Wilkus Richard   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Zakaryan Erik   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Gřešek David   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Nachtmann Michal   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Nováček Nikolas   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Mitušova
Kaszper Matyáš   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Bříza Štěpán   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Černý Michal   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Linhartová Alexandra   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Linhart Vilém   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Stejskal Filip   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Vaš Oliver   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Kubíková Rozálie   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Šádkova Anna   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Vítková Natálie   Dorostenky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Bechný Adam   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Dostálik Alex   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Smolka František   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Rodryčová Adéla   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Olšar Vojtěch   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Galia Robin   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Pravda Adam   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Dostalík Daniel   Junioři q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Fojtík Jiří Václav   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Mařec Tomáš   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Walach Jan   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Loučková Lea   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Míchal Patrik   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Pinkas Ondřej   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Blažej Vojtěch   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Dvorského
Kuluri Theofania   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Martináková Ema   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Piko Alexandr   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Boháčková Simona   Dorostenky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Petr Miroslav   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Skácel Antonín   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Pitrucha Tadeáš   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Kovalčík Martin   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Hrtus Rostislav   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Janečka Jakub   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Nachtmanová Radka   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Hinterreiter Anna Katharina   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Feldmannová Erika   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem
Janošová Kateřina Anna   Dorostenky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem
Titze Jakub   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Krčmář Michal   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Krčmář Matěj   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Bláhová Alexandra   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Poštulka Petr   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Lazar Petr   Muži q6/5.kyu bílý se žlutým koncem
Matušek Jakub   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Bencúr Eliáš   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Mulka Jakub   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Raška Kristián   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Šneider Libor   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Buček Dan   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Děrgelová Adéla   Dorostenky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
To Adam   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Tomek Vojtěch   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Salamonová Karolína   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Fialová Eliška   Dorostenky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Míčka Tomáš   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Kolář Václav   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Jahodová Petra   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Lenert Filip   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Kopecký Patrik   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Rudinský Jakub   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Válek Prokop   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Hrubý Jan   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Dastych Filip   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Šimkovič Ondřej   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Čelůstka Eduard   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Vaněk David   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Švejnoha Maxmilian   Starší žáci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Dostalíková Ellen   Starší žákyně t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Dostalík David   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Kotyza Jan   Starší žáci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Kondiolka Adam   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Šebesta Jakub   Starší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Vlaškovský František   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Schmidt Jakub   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Přichystal Leon   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Hanák Vojtěch   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Nový Radomír   Muži t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Michálek Jakub   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Neuvirt Sebastián   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Čecháček Matěj   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Filipec Jan   Mláďata kluci t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Renzi Amy   Mláďata kluci t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Martinisko Sofie   Mláďata holky t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Kožušník Václav   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Hudeček Filip   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Karel Marek   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Chodorovský Jakub   Mláďata kluci t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Hubáček Šimon   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Duchoň David   Mláďata kluci t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Růžička Jan   Veteráni t6.kyu bílý ZŠ Dolní Lhota
Remo Dominik   Mladší žáci t6.kyu bílý ZŠ Březinova
Ševčík Kristián   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Dornai Vladimír   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Kosniovský Alan   Mláďata kluci t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Indruch Filip   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Řeha Jan   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Volek Tadeáš   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Gromnica Tobiáš   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Veleba Patr   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Beitel Lukáš   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Závěta Jakub   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Štafa Ondřej   Starší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Salzman Václav   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Sněhota Matyáš   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Mecnerová Adéla   Mladší žákyně t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Kulhánek Karel   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Konderla Adam   Muži t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Koval Matěj   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Toová Kateřina   Veteránky t6.kyu bílý Ostrava Poruba
Zajíček Jan   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Buřil Marek   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Malík Jakub   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Pěčonková Valentýna   Mláďata holky t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Fiurášek Radek   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Přibyl Jan   Mláďata kluci žádný Mateřské školky
Lidák Patrik   Mláďata kluci žádný Mateřské školky
Kobiernicki Marek   Starší žáci žádný ZŠ Kosmonautů
Šimková Nikol   Juniorky žádný Mateřské školky
Laciga Tadeáš   Starší žáci žádný
Vaněk Pavel   Veteráni žádný Ostrava Přívoz
Haupt Ondřej   Junioři žádný Ostrava Přívoz
Červeňák Teo   Mladší žáci žádný Ostrava Přívoz
Haub Ondřej   žádný Ostrava Přívoz
Večeřa Vojtěch   Mladší žáci žádný Ostrava Hrabůvka
Bukovský Lukáš   Veteráni žádný Ostrava Poruba
Dominik Blaho   Dorostenci žádný Ostrava Přívoz
Turoň Petr   Muži žádný DDM Hlučín
Mecko Milan   Veteráni žádný Ostrava Hrabůvka
Buchal Robin   Mladší žáci žádný Ostrava Hrabůvka
Cieslar Tomáš   Junioři žádný Ostrava Přívoz
Vojkovský Dalibor   Starší žáci žádný Ostrava Hrabůvka
Ilenčík Filip    žádný
Gajdečka Marek   Dorostenci žádný Ostrava Hrabůvka
Chmelová Petra   Veteránky žádný Ostrava Hrabůvka

CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook