Naše výsledky 2015

výsledky z let [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011]

Šampionát Moravy mláďata Uherské Hradiště- 28.11.2015

mlaďata U9

  • 27 kg    3. místo     Papavasilevský Marek
  • 30 kg    3. místo     Chmela Tomáš

mlaďata U11

  • 37 kg    2. místo     Huvar Jakub
  • 37 kg    3. místo     Čebík Filip
  • 34 kg    3. místo     Boháček Jan
[více...]

Přebor České Republiky mladších žáků a žákyň - Ostrava 21.11.2015

mladší žáci

  • 30 kg  3. místo      Malaczynskí Filip

mladší žákyně

  • 40 kg   2. místo     Václavková Tereza
  • 48 kg   3. místo     Kokešová Alexandra
[více...] [více...]

Krajský přebor benjamínků - Opava 14.11.2015

benjamínci U9

  • 27 kg   2. místo    Papavasilevský Marek
  • 30 kg   2. místo    Chmela Tomáš
  • 27 kg   3. místo    Jeřábek Jan
  • 27 kg   3. misto    Malcová Sabina

benjamínci U11

  • 38 kg    1. místo     Huvar Jakub
  • 46 kg    1. místo Tomek David
  • 24 kg   2. místo    Neuwirt Petr
  • 42 kg   2.místo     Mikendová Terez
  • 27 kg   3. místo    Meixner Michal
  • 38 kg   3.misto     Čebík Filip
[více...] [více...]

INTERNATIONAL JUDO WORKSHOP FOR CHILDREN - Opole 8.11.2015

benjamínci

  • 27 kg   3. místo   Buranič Filip
  • 30 kg   2. místo   Černý Michal
  • 32 kg   2. místo   Kolář Vojtěch
  • 35 kg   2. místo   Končítek Kryštof
  • 38 kg   2. místo   Křenek Jakub
[více...]

MČR dorostenců a dorostenek 2015 - Litoměřice 7.11. 2015

dorostenci

  • +90 kg 2. místo   Raška Michael
  • 73 kg   3. místo   Pátek Jan
  • 81 kg   3. místo   Pustějovský Tomáš

dorostenky

  • 70 kg   3. místo   Martínková Adéla
[více...]

MT WROCLAW / OLEŠNICA - Poslko 10.10. 2015

U20

  • 66 kg   1. místo   Selecký Lukáš
[více...]

VELKÁ CENA KARVINÉ - Karvina 10.10. 2015

benjamínci

  • 33 kg   2. místo   Krčmář Jakub
  • 26 kg   2. místo   Málcová Sabrina

starší žáci

  • 55 kg   1. místo   Král Miroslav
  • 60 kg   2. místo   Blažej Jan
  • 60 kg   1. místo   Mojžíšek Lukáš
[více...]

MISTROVSTVÍ ČR MUŽŮ A ŽEN TEPLICE - Teplice 4.10. 2015

junioři

  • 66 kg   3. místo   Selecký Lukáš
[více...]

ČESKÝ POHÁR TEPLICE - Teplice 3.10. 2015

dorostenky

  • 70 kg   3. místo   Martínková Adéla

dorostenci

  • +90kg  2. místo   Raška Michael
[více...]

MEZINÁRODNÍ VELKÁ CENA OSTRAVY - Ostrava 27.9. 2015

benjamínci

  • 36 kg   3. místo   Huvar Jakub
  • 33 kg   2. místo   Matějíčka Štěpán
  • 27 kg   2. místo   Papalevský Marek
  • 44 kg   1. místo   Tomek David

mladší žačky

  • +57 kg 3. místo   Baštinská Adéla

mladší žáci

  • 42 kg   3. místo   Kolář Daniel
  • 50 kg   2. místo   Turčínek Tomáš

starší žačky

  • 52 kg   3. místo   Havlíčková Barbora
  • 57 kg   2. místo   Ďurinová Kristýna

starší žáci

  • 55 kg   3. místo   Král Miroslav
  • +73kg  2. místo   Obercián Martin
[více...]

XXIV. ročník MT - BRNO CUP OPEN - Český pohár - Brno 20.9. 2015

mladší žačky

  • 40 kg   3. místo   Václavková Tereza
  • 44 kg   3. místo   Kokešová Alexandra

mladší žáci

  • 38 kg   3. místo   Tycar Štěpán
[více...]

XXIV. ročník MT - BRNO CUP OPEN - Český pohár - Brno 19.9. 2015

dorostenky

  • +70kg  3. místo   Ondrašíková Eva

junioři

  • 66 kg   3. místo   Selecký Lukáš
[více...]

TURNAJ OLYMPIJSKÝCH NADĚJÍ DOBRÁ - Dobrá 12.9. 2015

benjamínci

  • 27 kg   3. místo   Málcová Sabrina
  • 63 kg   1. místo   Horák Adam
  • 27 kg   2. místo   Maixner Michael
  • 36 kg   3. místo   Čedík Filip
  • 45 kg   2. místo   Tomek David

mladší žačky

  • 38 kg   1. místo   Václavková Tereza
  • 40 kg   2. místo   Otahálová Magdaléna
  • 46 kg   2. místo   Kokešová alexandra

mladší žáci

  • 34 kg   3. místo   Kunc Matěj
  • 38 kg   1. místo   Tycar Štěpán
  • 38 kg   3. místo   Bulka Vojtěch
  • 42 kg   3. místo   Zabek Matyáš
  • 34 kg   1. místo   Maixner Tomáš
  • 46 kg   3. místo   Pelikán Dominik
  • +60kg  1. místo   Motyka Dominik

starší žačky

  • 55 kg   3. místo   Havlíčková Barbora
  • 48 kg   3. místo   Kuncová Viktorie
  • 48 kg   2. místo   Brzusková Marie
  • +63kg  3. místo   Křenková Marie

starší žáci

  • 73 kg   1. místo   Král Jan
  • 73 kg   2. místo   Moravec Jan
  • 55 kg   3. místo   Král Miroslav
[více...]

MT GRAZ - Rakousko 28.6. 2015

dorostenky

  • 63 kg   3. místo   Martínková Adéla

dorostenci

  • +90kg  2. místo   Raška Michael
  • 90 kg   3. místo   Puštějovský Tomáš
[více...]

ZÁVIŠICKÝ POHÁR - Závišice 14.6. 2015

benjamínci

  • 31 kg   2. místo   Seibert Marian
  • 38 kg   1. místo   Mikendová Tereza
  • 37 kg   3. místo   Přibyl Jakub
  • 28 kg   3. místo   Meixner Michal
  • 23 kg   3. místo   Neuwirt Petr
  • 33 kg   1. místo   Bortlíček Adam
[více...]

Velká cena Jičína - 48. ročník Český pohár - Jičín 13.6. 2015

muži

  • 81 kg    2. místo   Svoboda Jiří
  • +100kg 2. místo   Král Jakub
[více...]

MVC CHOMUTOVA - Chomutov 13.6. 2015

starší žáci

  • 73 kg   2. místo   Král Jan
[více...]

III.OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ MĚSTA OPOLE - Polsko 7.6. 2015

benjamínci

  • 51 kg   1. místo   Čerchla Michal
  • 51 kg   2. místo   Tomek David
  • 33 kg   1. místo   Čebík Filip
  • 33 kg   2. místo   Huvar Jakub
[více...]

III.OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ MĚSTA OPOLE - Polsko 6.6. 2015

mladší žačky

  • 40 kg   1. místo   Václavková Tereza
  • 48 kg   1. místo   Kokešová Alexandra

mladší žáci

  • 30 kg   3. místo   Malaczynski Filip
  • 35 kg   1. místo   Kunc Matěj
  • 37 kg   1. místo   Bulka vojtěch
  • 42 kg   3. místo   Křížek Šimon
  • 50 kg   2. místo   Turčínek Tomáš

starší žačky

  • 57 kg   2. místo   Ďurinová Kristýna

starší žáci

  • 50 kg   1. místo   Mojžíšek Lukáš
  • 46 kg   3. místo   Pelikán Dominik
[více...]

MEZINÁRODNÍ TURNAJ BIELSKO- BIALA -Polsko 31.5. 2015

benjamínci

  • 33 kg   3. místo   Boháček Jan

mladší žačky

  • 39 kg   1. místo   Václavková Tereza
  • 44 kg   3. místo   Kokešová Alexandra

mladší žáci

  • 33 kg   3. místo   Meixner Tomáš
  • 36 kg   3. místo   Kunc Matěj

starší žačky

  • 57 kg   1. místo   Ďurinová Kristýna

starší žáci

  • 66 kg   3. místo   Moravec Jan
[více...]

MC GLIWICE - Polsko 30.5. 2015

benjamínci

  • 36 kg   1. místo   Boháček Jan
[více...]

MVC RIMAVSKÉ SOBOTY -  Slovensko - 23. 5. 2015

benjamínci

  • 34 kg   3. místo   Boháček Jan
[více...]

MÁJOVÝ TURNAJ ČESKÝ TĚŠÍN - Český Těšín 23.5. 2015

benjamínci

  • 43 kg   2. místo   Tomek David

mladší žačky

  • 44 kg   1. místo   Kokešová Alexandra

mladší žáci

  • 50 kg   1. místo   Turčínek Tomáš
[více...]

PRAŽSKÝ POHÁR ŽÁKŮ - USK CUP - Praha 16.5 2015

starší žáci

  • 73 kg   1. místo   Král Jan
[více...]

Král ZEMAŘŮ 2015 - Štramberk 9.5. 2015

muži

  • 1. místo   Martínek Roman
  • 3. místo   Šeděnka Richard
[více...]

Velká cena Prostějova - Prostějov 2.5. 2015

benjamínci

  • 34 kg   1. místo   Boháček Jan
[více...]

MT BUDAPEŠŤ CUP - Maďarsko 2.5. 2015

U18

  • 57 kg   2. místo   Chwastarzová Alena
[více...]

Krajský přebor žáků - Český Těšín 2.5. 2015

mladší žáci

  • 30 kg    1. místo   Malaczynski Filip
  • 34 kg    1. místo   Kunc Matěj
  • 38 kg    1. místo   Bulka Vojtěch
  • 50 kg    1. místo   Turčínek Tomáš
  • 60 kg    1. místo   Fránek Adam
  • 34 kg    2. místo   Meixner Tomáš
  • 46 kg    2. místo   Křížek Šimon
  • 38 kg    3. místo   Kolář Daniel

mladší žákyně

  • 40 kg    1. místo   Václavková Tereza

starší žáci

  • 60 kg    1. místo   Kresta Matěj
  • + 73 kg 1. místo   Král Jan
  • 50 kg    2. místo   Pavlica Lukáš
  • 66 kg    2. místo   Moravec Jan
[více...]

MČR Junioři a Juniorky - VTŽ Chomutov 26.4 2015 Chomutov

juniorky

  • 57 kg   3. místo   Chwastarzová Alena

junioři

  • 73 kg   1. místo   Šmehlík František
  • 66 kg   3. místo   Selecký Lukáš
  • 81 kg   3. místo   Svoboda Jiří
  • 100kg  3. místo   Raška Michael
  • +100kg 2. místo  Král Jakub
[více...]

24.ročník turnaje mládeže v judo SLEZSKÝ POHÁR 2015 18.4 2015 Opava

benjamínci

  • 27 kg   3. místo   Meixner Michal
  • 34 kg   2. místo   Čedík Filip
  • 34 kg   3. místo   Krčmář Jakub

mladší žačky

  • 44 kg   3. místo   Kokešová Alexandra

mladší žáci

  • 30 kg   1. místo   Malaczynski Filip
  • 34 kg   2. místo   Meixner Tomáš
  • 34 kg   3. místo   Kunc Matěj
  • 38 kg   2. místo   Bulka Vojtěch

starší žačky

  • 48 kg   2. místo   Brzusková Marie

starší žáci

  • 66 kg   2. místo   Moravec Jan
[více...]

Velká Cena Ostravy - BAIL JUDO TOUR 11.4 2015 Ostrava

benjamínci

  • 24 kg   3. místo   Cagala Šimon
  • 27 kg   3. místo   Meixner Michal
  • 30 kg   1. místo   Siebrt Marián
  • 34 kg   3. místo   Čedík Filip
  • 42 kg   2. místo   Konvičný Dominik
  • 46 kg   1. místo   Čerchla Michal
  • 36 kg   1. místo   Mikendová Tereza

mladší žačky

  • 63 kg   3. místo   Čerchlová Markéta
  • 44 kg   2. místo   Kokešová Alexandra

mladší žáci

  • 34 kg   3. místo   Meixner Tomáš
  • 38 kg   2. místo   Bulka Vojtěch
  • 55 kg   1. místo   Franek Adam

starší žačky

  • 57 kg   1. místo   Ďurinová Kristýna

starší žáci

  • 73 kg   3. místo   Pavlica Tomáš
  • 73 kg   1. místo   Král Jan
[více...]

GRAND PRIX OSTRAVA 2015 - Český pohár ČR 21.3 2015 Ostrava

muži

  • 66 kg   3. místo   Kohn Pavel
  • 66 kg   1. místo   Kohn Tomáš
  • 73 kg   3. místo   Otto Matyáš
  • 100kg  1. místo   Raška Michael
  • 100kg  3. místo   Novák Pavel
  • +100kg 3. místo  Král Jakub
[více...]

Velká cena Jablonce nad Nisou – Český pohár 14 - 15.3 2015

dorostenky

  • 57 kg   3. místo   Chwastarzová Alena
  • 57 kg   1. místo   Polášková Kristýna

dorostenci

  • 90 kg   3. místo   Pustějovský Tomáš
  • 90 kg   1. místo   Raška Michael

junioři

  • +100kg 1. místo  Král Jakub
[více...]

GRAND PRIX OSTRAVA 2015 - Český pohár ČR 15.2 2015 Ostrava

dorostenky

  • 57 kg   2. místo   Chwartarzová Alena
  • 57 kg   1. místo   Polášková Kristýna

dorostenci

  • 90 kg   2. místo   Pustějovský Tomáš

junioři

  • 66 kg   1. místo   Selecký Lukáš
  • 73 kg   2. místo   Šmehlík František
  • 81 kg   1. místo   Svoboda Jiří
  • +100kg 1. místo  Král Jakub
[více...]

GRAND PRIX OSTRAVA 2015 - Český pohár ČR 14.2 2015 Ostrava

mladší žáci

  • 38 kg   3. místo   Tycar Štěpán
  • 55 kg   3. místo   Hrtus Rostislav
  • 55 kg   2. místo   Franek Adam
  • +60kg  3. místo   Motyka Dominik

starší žáci

  • 55 kg   3. místo   Kresta Matěj
[více...]

Pohár Nadějí Otevřená Soutěž 31.1 2015  Olomouc

U18

  • 57 kg   1. místo   Chwastarzová Alena
  • 63 kg   3. místo   Martínková Adéla
  • 70 kg   2. místo   Ondrašíková Eva
  • 73 kg   3. místo   Pátek Jan
  • 90 kg   3. místo   Raška Michael

U23

  • 73 kg   1. místo   Šmehlík František
  • 66 kg   2. místo   Selecký Lukáš
  • 100kg  3. místo   Král Jakub
[více...]

Těšínský turnaj žáků 24.1 2015 Český Těšín

mladší žáci

  • 30 kg   3. místo   Jakubec Lukáš
  • 38 kg   2. místo   Zábek Matyáš
  • 60 kg   2. místo   Motyka Dominik
  • 55 kg   1. místo   Hrtus Rostislav

starší žáci

  • 50 kg   2. místo   Král Miroslav
  • 46 kg   2. místo   Pelikán Dominik
[více...]

GRAND PRIX - 1.KOLO - MYSŁOWICE 24.1 2015 Polsko

mladší žačky

  • 36 kg   1. místo   Václavková Tereza

mladší žáci

  • 36 kg   2. místo   Bulka Vojtěch
  • 54 kg   1. místo   Franek Adam
  • 33 kg   3. místo   Kunc Matěj
  • 30 kg   3. místo   Malaczynski Filip
  • 33 kg   2. místo   Meixner Tomáš

starší žáci

  • 36 kg   1. místo   Tycar Štěpán
[více...]

IV.Ročník Velké Ceny 24.1 2015 České Třebové

starší žačky

  • 44 kg   3. místo   Brzusková Marie
  • 44 kg   1. místo   Kuncová Viktorie
  • 48 kg   2. místo   Havlíčková Barbora

starší žáci

  • 55 kg   3. místo   Mojžíšek Lukáš
  • 73 kg   3. místo   Král Jan
[více...]

Diskuse


CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook