1. JC Baník Ostrava vítězem Moravské ligy

MORAVSKOU LIGU MUŽŮ 2014 vyhrál 1. Judo Club Baník Ostrava

V letošním roce jsme se zúčastnili moravské soutěže družstev pod názvem Moravská liga mužů. Pořádáním celého ročníku se zhostila Moravská metropole Brno.

Celkově se Moravské ligy mužů účastnilo 12 týmů z Moravy, Slezska a Vysočiny ( Judo Budo Brno, SKKP Brno, Orel Blučina, SKP Zlín, Železo Hranice, Slezan Opava, SK Jihlava, 1. JC Baník Ostrava, JK Olomouc, Uherské Hradiště, BeF Home Blansko a Sokol Žďár ).

Cílem účasti našich závodníků bylo prověřit připravenost na soutěže jednotlivců, ale hlavně na účast v soutěžích družstev (Dorosteneckou ligu a Extraligu mužů), kterých se dlouhodobě zúčastňujeme. Dále měla prověřit aktuální formu našich borců, a jelikož šlo hlavně o mladé závodníky, také možnost nasát atmosféru soutěže družstev, která je odlišná od soutěže jednotlivců.

V celém ročníku Moravské ligy náš klub vzorně reprezentovali tito závodníci:

Kohn P., Lukáš P., Selecký L., Vilímek P., Pátek J., Otto M., Pustějovský T., Raška M., Svoboda J., Polášek D., Kotyk T. a Král J.

Závěrem Moravskou ligu shrnul trenér Roman Martínek

„Myslím si, že účast na tomto ročníku splnila naše očekávání a cíl, se kterým jsme do ní vstupovali a předvedenými s výsledky a výkony našich závodníků můžeme být spokojeni. Vzhledem k tomu, že se nám podařilo letošní ročník vyhrát, lze předpokládat i dobré výkony v závěrečných kolech dorostenecké ligy a Extraligy, které nás čekají na podzim letošního roku.“

 

Držme závodníkům 1. JCBO palce

 

[více…]