Dorostenecká liga IV.kolo

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

17 října 2009

Dorostenecká liga – 17.10.2009,Brno

Stejně jako v letech 2006 a 2007 obsadili dorostenci 1.JC Baník Ostrava 4. místo v dorostenecké lize. Po loňském boji o záchranu se dá hovořit o úspěchu, na kterém se v letošním roce podílelo družstvo ve složení:

do 50kg Petzuch Jan, Jiří Svoboda, Krčmář Zdeněk, do 55kg Lukáš Patrik, Tatrin Daniel, do 60kg Šmehlík František, Kubičina Ondřej, Filip Jan, , do 66kg Kohn Tomáš, Hefka Jan, do 73kg Kičmer Ondřej, Otto Matyáš, do 81kg Hefka Ladislav, Pavlík Ondřej, do 90kg Dvorský Ondřej, Kotyk Tomáš, nad 90kg Pravda Jan.

V posledním 4.kole, které o tomto víkendu hostilo Brno, se baníkovští dorostenci utkali postupně s SJ Litoměřice ( 2:6), USK Praha (1:6), JK Jablonec (5:2), SKKP Brno (2:4) a JK Olomouc (5:3).

Kdyby se podařilo porazit domácí Brno, mohli jsme pomýšlet na bronzovou medaili, ale hned v prvním utkání s Litoměřicemi se zranil Dvorský, který v dalších zápasech citelně chyběl. I tak ale kluci podali výborný výkon a do každého zápasu šli s nasazením. I s favority jako bylo USK a Litoměřice předvedli pěkné judo, ikdyž výsledky jednotlivých zápasů tomu neodpovídají. Příští rok již v našem družstvu nenastoupí 4 klíčoví závodníci ( Kohn, Kičmer, Dvorský a Hefka L.) kvůli věku, ale máme z čeho doplnit a věřím že v nejbližších letech medaili vybojujeme. Vždyť družstvo starších žáků 1.JC Baník Ostrava se před 14 dny staly Přeborníky České Republiky a část z nich již v dorosteneckém družstvu nastupuje. 4.místem se završil úspěšný podzim baníkovských judistů, jejichž družstvo mužů se po roce opět probojovalo do extraligy díky vítězství v 1.lize.

Štefánik Jan

Podrobnosti

Datum:
17 října 2009