PŘEBOR ČR starší žáci a žákyně

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

7 listopadu 2009

Kompletní výsledky zde (více…)

Judisté Moravskoslezského kraje posbírali na Přeboru České Republiky starších žáků a žákyň 5 zlatých medailí.  

Za účasti 252 mladých judistů a judistek ze 40 klubů, se v sobotu konal v Mohelnici Přebor České Republiky starších žáků a žákyň. Pro Moravskoslezský kraj to byl velmi povedený přebor, neboť ziskem 5 zlatých medailí se stal nejúspěšnějším krajem. Mladé naděje tohoto sportu opravdu předvedly, že judo tady vždycky mělo tradici, a že se o budoucnost juda v našem kraji bát nemusíme.

O zlaté medaile se postarali Mikolášová Nikola (48kg, TJ Důl Staříč), Janulek Lukáš (42kg, SKP Ostrava), Kozma Tomáš (46kg, TJ Baník Karviná), Šmehlík František (60kg, 1.JC Baník Ostrava) a Jerglík Vít (66kg, SKP Ostrava).

Stříbrné medaile získali Šikulová Bára (63kg, TJ Slezan Opava), Konopka Petr (42kg, TJ Baník Karviná) a Dušek Tomáš (73kg, TJ Mittal Ostrava).

A bronzové medaile vybojovali Metzner Jiří  (42kg, TJ Důl Staříč), Svoboda Jiří (50kg, 1.JC Baník Ostrava), Lukáš Patrik (55kg, 1.JC Baník Ostrava), Tatrin Daniel (55kg, TJ Slezan Opava), Bezruč Vojtěch (60kg, SKP Ostrava), Bodnár Jiří (66kg, TJ Baník Karviná) a Skyba Libor (73kg, TJ Mittal Ostrava).

Medailí mohlo být i více, dalších 6 závodníků prohrálo souboj o bronz a obsadili pátá místa. Řada z nich spolu absolvovala přípravná soustředění a proto byla radost se dívat, jak se judisté a judistky našeho kraje navzájem podporovali a fandili si.

O tomto víkendu proběhne v Chomutově Přebor České Republiky mladších žáků a žákyň a tak doufáme, že se jim bude dařit přinejmenším stejně.

 

Štefánik Jan

1.JC Baník Ostrava

 

Podrobnosti

Datum:
7 listopadu 2009