Sdílej přes:

Baník po prvním kole ve skupině druhý

V sobotu 19.2.2011 proběhlo v hale Sareza v Ostravě Přívoze první kolo dorostenecké ligy 2011.Představila se nám skupina B, ve které startoval domácí 1. judo club Baník Ostrava, dále obhájce loňského prvenství JC Olomouc, Železo Hranice, SKP judo Jičín a SK KP Brno.
Naše družstvo předvedlo velmi kvalitní a vyrovnané výkony. Postupně si dokázalo s přehledem poradit s JC Olomouc 7:1, JC Jičín rovněž 7:1 a SK KP Brno 7:1. Zaváhalo pouze v jediném utkání,kde po velmi dramatických a vyrovnaných soubojích prohrálo s Železem Hranice 3:4.
S  výsledkem družstva byl trenér Koza po prvním kole velmi spokojen. Všichni odvedli poctivý a snaživý výkon. Bohužel mimo zraněného Dominika Lukáše se nám těsně před prvním kolem zranil Vojtěch Bezruč (SKP Ostrava) a onemocněli  Jiří Svoboda , František Šmehlík  a Jan Hefka. (všichni 1.JCBO). Tyto absence nás citelně zasáhli právě v rozhodujícím a těžkém utkání s Hranicemi. Za výkon bych určitě vyzdvihl Radka Voňavku (JC Kladno), dále pak Jana Petzucha, Daniela Tatarina (Slezan Opava),Jana Pravdu(1.JCBO) a Lukáše Václavíka (Měp Ostrava). Pokud bude družstvo v optimálním složení má jistě na to, aby se v příštím kole, které proběh 30.4. v Jičíně popralo o celkové vítězství v jarní části.
„Věřím v sílu tohoto družstva, věřím, že příští kolo se sejdeme kompletní a výsledek zvrátíme na svou stranu, věřím v letošní úspěch“ uvedl trenér Koza.
Děkuji všem spřáteleným oddílům (SKP Ostrava,Baník Karviná,Slezan Opava, JC Kladno , MěP Ostrava a Mittal Ostrava) za velmi dobrou a pro všechny prospěšnou úzkou spolupráci.
Pořadí sk. „A“ 1. Judoclub Plzeň 2. SJ Litoměřice 3. Tatran Prachatice 4. USK Praha 5. Judoklub Liberec. Pořadí sk. „B“ 1. Železo Hranice 2. 1. JC Baník Ostrava 3. Judoklub Olomouc 4. SKP Judo Jičín 5. SK KP Brno

Kompletní výsledky [více…]