Další úspěšný víkend za námi !!!

Turnaj Českého poháru Jablonec nad Nisou.

1. místa obsadili

Adéla Martínková

dorostenky do 70 kg

Dominik Motyka

mladší žáci nad 60 kg

Jiří Lindovský

mladší žáci do 46 kg

2. místa obsadili

Viktorie Kuncová

dorostenky do 44 kg

Tereza Václavková

starší žákyně do 40 kg

Vojtěch Bulka

starší žáci do 38 kg

Filip Malaczynski

starší žáci do 34 kg

3. místa obsadili

Eva Ondrašíková

dorostenky nad 70 kg

Tomáš Meixner

starší žáci do 34 kg

Šimon Křížek

mladší žáci do 42 kg

První turnaj Českého poháru letošního roku, který jsme jako, každý rok pořádali u nás v Ostravě, skončil pro nás po sportovní stránce velmi úspěšně. V hodnocení klubů jsme se umístili na prvním místě [více…]. Druhý letošní turnaj Českého poháru, proběhl o tomto víkendu, tj. 12.3.-13.3.2016. Turnaj byl taky jako v posledních letech pořádán v Jablonci pod Nisou. I tentokrát při nás stálo sportovní štěstí, a díky zisku 3 zlatých, 4 stříbrných a 3 bronzových medailí, jsme se v pořadí klubů umístili na druhém místě za USK Praha a jen velmi těsně před SK KP Brno a stali jsme se nejúspěšnějším klubem jak kategorii mladších žáků tak také v kategorii dorostenek [více…]. V hmotnostní kategorii do 55 kg obsadil 2. místo Radek Rýpar, student sportovního gymnázia Ostrava, když po vyrovnaném souboji podlehl ve finálovém boji Musilovi ze Sokola Praha Vršovice.

Kompletní výsledky [více…].

 

 

 

Turnaj Evropského poháru Záhřeb – Chorvatsko.

 

V průběhu tohoto víkendu se Michal Raška a Tomáš Pustějovský spolu s trenérem Dušanem Kozou zúčastnili akce reprezentačního výběru ČR pod vedením trenéra dorostenecké reprezentace Jaroslava Švece.
Oba borci startovali shodně v hmotnostní kategorii do 90 kg a trenér Dušan Koza byl s jejich výkony velmi spokojen. Příjemným překvapením bylo 9. místo Tomáše Pustějovského, které obsadil po dvou výhrách a dvou těsných porážkách. Zvláště kvalitní výkon podal Tomáš s pozdějším vítězem, Srbem Brasnovicem, se kterým svedl vyrovnaný souboj, kdy o výhře soupeře rozhodlo jedno shido. Michael Raška si v prvním kole poradil s rakouským závodníkem Edererem. Ve druhém kole pak, ale podlehl francouzskému závodníku Mvuamovi, který nakonec obsadil třetí příčku a v opravách pak podlehl italskému závodníkovi Lahboubovi [více…]. Tomáš Pustějovský odcestoval po turnaji domů a Michal Raška zůstal v Záhřebu s reprezentací na tréninkovém kempu.