Sdílej přes:

Dorostenecká liga

Začíná podzimní část dorostenecké ligy 2014

Pro podzimní část přípravy judistů a judistek došlo uvnitř klubu k zásadním změnám trenérů pro jednotlivé věkové kategorie. Do kategorie dorostenců se vrací Dušan Koza. Trenér, kterému se podařilo dostat dorostence až ke dvojnásobnému titulu mistrů České republiky.

Záměrem je vrátit dorosteneckému týmu zašlý lesk a pokusit se vytvořit fungující skupinu judistů s všestraným zájmem o náš krásný sport. Vždyť jen motivovaný a zaujatý judista bude v budoucnu schopen poprat se o Evropské či Světové tituly!

V sobotu 27. 9.2014 proběhne v Praze již třetí pokračování letošní celostátní dorostenecké ligy. Naše družstvo dorostenců 1.JCBO pojede bojovat o celkové 6. – 10. umístění. Nechceme ponechat nic náhodě a věřím, že družstvo bude dobře na tyto boje připraveno.

Odjedeme v tomto složení:

50kg:     Patrik Franek

55kg:     Andrej Schindler

60kg:     Adam Sieber, Patrik Vilímek

66kg:     Lukáš Selecký, Dominik Lukáš

73kg:     Jan Pátek, Ondřej Chlopčík

81kg:     Tomáš Pustějovský, Marek Ochman

90kg:     Michael Raška

+90kg:  Jakub Král

Z jarní části jsme se bohužel neprobojovali do závěrečných bojů o medaile. Přesto jsem přesvědčen, že i tato utkání budou mít svůj náboj a nebudou jistě jednoduché. Už jména a zvuk soupeřů musí budit respekt a plnou vážnost. Našimi soupeři budou kluby z Olomouce, Prahy, Plzně a Liberce.

Kluci a celý tým však v závěrečné přípravě ukazují velmi dobrou tréninkovou morálku a také je v plném proudu naše příprava na mistrovství České republiky, které se uskuteční v listopadu v Plzni.

KLUCI DRŽÍME VÁM PALCE A VĚŘÍME VÁM!

Zpracoval:

Dušan Koza,tr.dorostu 1.JCBO

doplnil Jan Babinec, tr. starších žáků 1.JCBO