Sdílej přes:

Grand prix Ostrava opět na výbornou

GRAND PRIX OSTRAVA 2012

Český pohár ČR – kvalifikační soutěž mužů a žen

V sobotu 7.4 2012 proběhla v hale Sareza v Ostravě – Přívoze kvalifikační soutěž mužů a žen GRAND PRIX OSTRAVA 2012. Této akce, kterou pořádal náš klub 1.JUDO CLUB BANÍK OSTRAVA se zúčastnilo celkem 77 závodníků a závodnic. Navštívili nás závodníci ze sousedního Slovenska, účast byla poznamenána nadcházejícím velikonočním svátkem, hlavně ze strany našich polských sousedů, kteří se z turnaje omluvili. Díky dobré organizaci, akce měla velmi příjemnou atmosféru, na které se podílela v hledišti i silná podpora ostravských fanoušků s kulisou několika bubeníků. Vše bylo podpořeno velmi krásnými zápasy v bojovném duchu. Na tatami pořádajícího klubu se mělo možnost setkat několik generací judistů. Baníkovský klub zde reprezetovali najedné straně mladí úspěšní, teprve sedmnáctiletí junioři. A na straně druhé ostřílení veteráni jako Radim Schoffer nebo trenér dorostenců a juniorů Dušan Koza. Obě strany si vedli nadmíru úspěšně. V mužské kategorii 1. Judo Club Baník Ostrava obsadil, v poslední době velmi oblíbené, první místo :o). Na druhém místě se umístil TJ Sokol Praha Vršovice a třetí místo obsadil Univerzitní Sportovní Klub Praha. A tady máme přehled pořadí klubů: