Sdílej přes:

Gratulace našim mistrům

Gratulace našim mistrům:

    Kluci dovolte, abych Vám pogratuloval k Vašemu ohromnému a fantastickému úspěchu, kterého jste dosáhli na mistrovství České Republiky družstev v kategorii st.žáků.Jsem z této skutečnosti doslova nadšen. Konečně po dlouhých letech snažení, dřiny a odříkání jste dokázali všem, kde se v současnosti dělá nejlepší žákovské judo u nás. Je to 1.JCBO, Baník Karviná, SKP Ostrava, Femax Drahotuše a Slezan Opava.

    Několikrát během roku jsem měl tu čest vést tento mistrovský tým jako trenér v Moravské lize starších žáků a už tam jsem si všiml jedinečnosti a soudružnosti celého družstva. Vždy jsem cítil obrovskou vnitřní sílu, kamarádství a vzájemnou úctu k sobě samým a také k našim soupeřům.

    Bohužel, jsem kvůli jiným důležitým povinnostem nemohl jet s Vámi na Vaši mistrovskou cestu. Věřte, že tyto povinnosti velice úzce, až přímo souviseli s judem.

    Mistři, jsem přesvědčen, že i nadále budete věrni tomuto krásnému sportu, že i nadále budete dělat radost svým trenérům, rodičům, fandům a mnoho dalším lidem, kteří Vás mají rádi. Také věřím, že se neuspokojíte a dáte si další a další cíle, které Vás vynesou na další a větší mety jak ve sportu, tak i v životě samém. Taktéž doufám, že tento tým neřekl své poslední slovo a určitě dál v budoucnu se ještě v jiných věkových kategoriích potkáte a poperete o další úspěchy.

Dušan Koza, trenér přípravky a benjamínků

1.JC Baník Ostrava