Sdílej přes:

Již druhý ročník dne dětí na mjr. Nováka v Ostravě – Hrabůvce

Po loňském 1. ročníku této akce, jsme se letos rozhodli akci Den dětí s 1. Judo Club Baník Ostrava  zopakovat. Letošní 2. ročník této akce byl poznamenán velmi proměnlivým počasím. Bylo velmi těžké se rozhodnout, zda akci uděláme venku, nebo se vejdeme do stísněných prostor naší tělocvičny. V jedné chvíli nás zaskočil déšť, a i přesto jsme akci přivedli do zdárného konce.

Celým dnem nás provázel moderátor rádia KISS MORAVA Patrik Mácha. Výsledek Dne dětí musí posoudit ti, kteří se akce zúčastnili. Přes nepřízeň počasí jsme byli příjemně překvapeni účastí a ti co přišli si tak mohli o to více atrakcí užít, takže mám pocit, že se akce povedla, což mi potvrdili i následné ohlasy účastníků, kteří se akce zúčastnili. Všichni účastnící, tak mohli být odměněni krásnými dárky od našich sponzorů. Stejně jako loni, tak i letos jsme oslovili sponzory s prosbou o dárky pro děti, většina letos bohužel odmítla, ale i přesto se našli firmy, které tuto akci podpořili, a tak dárků bylo pro všechny děti dostatek.

Stejně jako loni nám přišli předvést své dovednosti oddíly Aikido club Tsunami Ostrava, Atara karate klub Ostrava a TAI CHI klub, SSK Vítkovice – gymnastky. Nově se k nim letos přidali mažoretky z oddílu TOM Krokodýl a jako taková třešnička na dortu byla ukázka vojáků ze 71. mechanizovaného praporu HRANICE s dynamickou ukázkou boje zblízka a vojenského bojového umění MUSADO.

 

Dovolte mi poděkovat sponzorům a firmám, které věnovali dárky či drobné předměty jako ceny pro děti a to: MAKRO, LAHŮDKY SIXTA, ARBO, REPRONIS, RBP-ZP, HAYES LEMMERZ, KOFOLA a drobných sponzorů ze stran rodičů či jejich zaměstnavatelů. Této pomoci si Vážíme a jsme rádi, že jsme za této podpory mohli den dětí zorganizovat.

Poděkování patří také všem, kteří pomohli s organizací a zajištěním akce.

 

Na závěr bych dodal jen jediné „ je vidět že dokážeme přelstít i počasí“.

 

Radek Ďurina, vedoucí akce 

Fotogalerie [více…]