Sdílej přes:

Judo Show Cup – finále Extraligy 2016

V rámci akce Judo Show Cup můžete vidět utkání o třetí místo a finálové utkání Extraligy mužů 2016. Součástí večera bude i vyhlášení TOP Judisty roku, Judisty roku v kategorii seniorů, juniorů a dorostu. Startovat budou tyto týmy: USK Praha, Sokol Praha Vršovice, 1. JC Baník Ostrava a Judoklub Olomouc

Datum a místo: Neděle 20. listopadu 2016 Na Folimance v Praze program
Zahájení akce je v 18:00 hodin.

Přijďte povzbudit náš tým !!!

Nebo nám fanděte u vašich zařízení při on-line přenosu.

 

Záznam z Judo Show Cup 2016 můžete sledovat také na ČT Sport

  • 25.11. v 15.50 hod.
  • 29.11. v 16.40 hod.
  • Info zde.

Finálového klání se bohužel z důvodu vážných nemocí nezůčastní borci David Volek a Tomáš Knápek, kteří se o tento úspěch významně zasloužili a družstvo tak nastoupí ve složení :

– 66 kg Lukáš Selecký

– 73 kg Pawol Zagrodnik

– 81 kg Adam Jestřebský

– 90 kg Tomasz Szczepaniak

+ 90 kg Libor Švec

1. JC Baník Ostrava se poprvé od doby, kdy byl zaveden nový systém nejvyšší soutěže Extraligy, který je nyní zakončen systémem Play off probojoval do této závěrečné části. Může tak skončit nejhůře na 4. místě, což se mu povedlo naposledy před 18 lety, to bylo v roce 1998, tedy ještě pod vedením legendárního trenéra Jana Stankoviče, který na sklonku toho roku tragicky zahynul. Tenkrát se o úspěch zasloužil tým ve složení Foltýn Robert, Koza Dušan, Schoffer Radim, Stehno Pavel, Borbely Radislav, Sotulář Lubomír, Tamáš Miroslav, Lapin Martin, Kořínek Leoš, Svitič Jiří, Bydžovský Vladimír a Hueber Ivan. Dnešní tým určitě nepatří k favoritům play off, ale tak jak všichni známe Baník nejdeme do toho s menším cílem než zvítězit !!!

Sláva a láska je pomíjivá, ale Baník je věčný !