Členové

Seznam členů, kteří získali min. 6/5 kyu.

Jméno Věková kategorie Technický stupeň/pás Středisko
Rýparová Denisa   b6.dan bíločervený
Borbély Radislav   Veteráni b6.dan bíločervený Ostrava Přívoz
Svitič Jiří   Veteráni c5.dan černý Ostrava Přívoz
Koza Dušan   Veteráni d4.dan černý Ostrava Přívoz
Štefánik Jan   Veteráni e3.dan černý Ostrava Přívoz
Babinec Jan   Veteráni e3.dan černý ZŠ Kosmonautů
Boháčová Michaela   Veteránky e3.dan černý Ostrava Přívoz
Holý Martin   Veteráni e3.dan černý Ostrava Přívoz
Hvozdovič Miroslav   Veteráni e3.dan černý Ostrava Přívoz
Třetina Zdeněk   Veteráni e3.dan černý ZŠ Proskovice
Šeděnka Richard   Veteráni f2.dan černý Ostrava Přívoz
Svoboda Jiří   Muži f2.dan černý Ostrava Poruba
Stehno Pavel   Veteráni f2.dan černý Ostrava Hrabůvka
Hueber Jaroslav   Veteráni f2.dan černý DDM Hlučín
Schöffer Radim   Veteráni f2.dan černý Ostrava Přívoz
Kohn Tomáš   Muži f2.dan černý ZŠ Kosmonautů
Pavlica Martin   Veteráni f2.dan černý Ostrava Přívoz
Otto Matyáš   Muži g1.dan černý Ostrava Přívoz
Janovský Jan   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Král Jakub   Muži g1.dan černý Ostrava Přívoz
Mečár Vítězslav   Veteráni g1.dan černý DDM Hlučín
Moravec Vlastimil   Veteráni g1.dan černý Ostrava Přívoz
Silvestr Matěj   Junioři g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Anděl Tomáš   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Černota Jiří   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Ondruch František   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Strmiska Luděk   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Jelínek Jaroslav   Veteráni g1.dan černý
Pravda Jan   Muži g1.dan černý
Kantor Jan   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Dryšl Marek   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Vykoupil Boris   Veteráni g1.dan černý Ostrava Přívoz
Konárik Norbert   Muži g1.dan černý
Škurlová Lada   Veteránky g1.dan černý ZŠ Mitušova
Lukáš Patrik   Muži g1.dan černý
Macháček Leoš   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Veselík Jan   Muži g1.dan černý
Ochman Marek   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Čerchlová Markéta   Dorostenky h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Kotyk Tomáš   Muži h1.kyu hnědý
Hanzel Tomáš   Junioři h1.kyu hnědý ZŠ Kosmonautů
Václavková Tereza   Dorostenky h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Janiczková Zuzana   h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Dedek Radoslav   Veteráni h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Vykoupil Vojtěch   Junioři h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Morav Dominik   Veteráni h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Pustějovský Tomáš   Junioři h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Mojžíšek Lukáš   Dorostenci h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Kochová Lucie   h1.kyu hnědý ZŠ Březinova
Raška Michael   Junioři h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Mikolášová Nikol   Ženy h1.kyu hnědý ZŠ Dvorského
Mikenda Tomáš   Veteráni h1.kyu hnědý ZŠ Dolní Lhota
Meixner Tomáš   Dorostenci h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Šimek Daniel   Junioři h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Lukáš Dominik   Muži h1.kyu hnědý
Chlebový Arnold   Veteráni h1.kyu hnědý Ostrava Hrabůvka
Šmehlík František   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Bodnar Jiří   Muži h1.kyu hnědý ZŠ Kosmonautů
Bukovská Lenka   Veteránky h1.kyu hnědý Ostrava Poruba
Chovanec Martin   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Huvar Jan   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Pavlica Tomáš   Junioři h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Rýpar Radek   Junioři h1.kyu hnědý ZŠ Kosmonautů
Bulka Vojtěch   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Dluhoš Daniel   Veteráni j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Chlopčík Ondřej   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Pavlicová Markéta   Veteránky j2.kyu modrý Mateřské školky
Frydrýšek Patrik   Veteráni j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Choleva Tomáš   Veteráni j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Mecko Jakub   Muži j2.kyu modrý Ostrava Poruba
Otáhalová Magdaléna   Dorostenky j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Badura Martin   Veteráni j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Malaczynski Filip   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Ožanová Kristýna   Ženy j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Boháček Josef   Veteráni j2.kyu modrý ZŠ Proskovice
Pátek Jan   Muži j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Franek Patrik   Junioři j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Pupakis Sotirios   Junioři j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Šmatelka Ondřej   Muži j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Haničáková Lucie   Ženy j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Pravda Pavel   Veteráni j2.kyu modrý Ostrava Hrabůvka
Martínková Adéla   Juniorky j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Filipík Denis   Muži j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Polášková Kristýna   Juniorky j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Tycar Štěpán   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Ondrašíková Eva   Juniorky j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Chwastarzová Alena   Ženy j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Gřešek Vít   Junioři j2.kyu modrý
Kocman Petr   Junioři j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Tempír Petr   Muži j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Kuncová Viktorie   Juniorky j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Kršňák Filip   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Vršek Jakub   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Kuželová Dominika   Starší žákyně j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Pavlica Lukáš   Dorostenci j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Havlíček Jan   Muži k3/2.kyu zelený s modrým koncem Ostrava Přívoz
Křížek Šimon   Dorostenci l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Rovenský Ondřej   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Rajna Adam   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Mecko Marek   Muži l3.kyu zelený Ostrava Hrabůvka
Šimková Nikol   Juniorky l3.kyu zelený ZŠ Kosmonautů
Moravec Jan   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Andruško Roman   Veteráni l3.kyu zelený Ostrava Hrabůvka
Lindovský Jiří   Dorostenci l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Vilímek Patrik   Muži l3.kyu zelený
Kresta Matěj   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Karolína Michálková   Ženy l3.kyu zelený
Motyka Dominik   Dorostenci l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Krček Adam   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Pracuchová Zuzana   Juniorky l3.kyu zelený
Fulneček Šimon   Starší žáci l3.kyu zelený Ostrava Hrabůvka
Král Jan   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Blažej Jan   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Macháčková Kateřina   Juniorky l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Kolář Daniel   Dorostenci l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Masařík Roman   Veteráni l3.kyu zelený Ostrava Hrabůvka
Čebík Filip František   Starší žáci l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Kunc Matěj   Dorostenci l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Selecký Lukáš   Muži l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Ševčíková Sabina   Juniorky l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Huvar Jakub   Mladší žáci m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Přívoz
Kokešová Alexandra   Dorostenky m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Přívoz
Baudiš Michal   Mladší žáci m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Hrabůvka
Fiala Radomír   Junioři m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Přívoz
Schwarz Šimon   Mladší žáci m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Hrabůvka
Dryšl Adam   Mladší žáci m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Hrabůvka
Turek Jakub   Mladší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Čerchlová Miriam   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Novák Pavel   Muži n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Mařec Tomáš   Mladší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Žáček Petr   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Bříza Jan   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
To Vojtěch   Mláďata kluci n4.kyu oranžový Ostrava Poruba
Vlk František   Mladší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Hýlová Kateřina   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Michálková Zuzana   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Stark Jan   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Brzusková Marie   Dorostenky n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Číp Petr   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Kuzník Tadeáš   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Král Miroslav   Dorostenci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Šotola Kryštof   Mladší žáci n4.kyu oranžový ZŠ Kosmonautů
Kubis Jiří   Junioři n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Ryška Filip   Mladší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Merta Daniel   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Poruba
Čech Jiří   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Zwilling Šimon   Mladší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Huvarová Andrea   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Fráňa Patrik   Dorostenci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Meixnerová Pavla   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Čebíková Blanka   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Motyková Monika   Veteránky n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Suder Michal   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Vavřínová Pavla   Starší žákyně n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Uhrák Michal   Dorostenci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Cigán Jan   Junioři n4.kyu oranžový DDM Hlučín
Freiwald Richard   Dorostenky n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Strmiska Václav   Junioři n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Havlíčková Barbora   Dorostenky n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Janík Tadeáš   Junioři n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Válek Matěj   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Tomek David   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Valošek Jakub   Mladší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Kocmanová Lucie   Mladší žákyně n4.kyu oranžový Ostrava Poruba
Caletka Petr   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Caletka Michal   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Čerchla Michal   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Hráček Ondřej   Dorostenci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Kožušník Vojtěch   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Mikendová Tereza   Starší žákyně n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Schoffer Matěj   Junioři n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Meixner Michal   Starší žáci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Dvořáček Adam   Junioři n4.kyu oranžový
Válek Dominik   Junioři n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Merta Jan   Muži n4.kyu oranžový Ostrava Poruba
Přichystal Leon   Mláďata kluci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Plaček Viktor   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Pavlík Lukáš   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem ZŠ Kosmonautů
Benáčková Denisa   Dorostenky o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Dürrer Robert   Muži o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem
Kajfosz Kryštof   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Stark Vojtěch   Mláďata kluci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem ZŠ Kosmonautů
Šelong Tadeáš   Mláďata kluci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Neuwirt Petr   Starší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Seibert Marian   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Nuhlíček Michal   Mláďata kluci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Bukovjanová Charlotte   Mladší žákyně o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Nuhlíček Jakub   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Kirschnerová   Mladší žákyně o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Kolář Vojtěch   Starší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Neckář Matěj   Starší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Ciora Jakub   Mláďata kluci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Senz Lubomír   Dorostenci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Babincová Monika   Dorostenky o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Rapčanová Alice   Starší žákyně o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Rapčanová Silvie   Starší žákyně o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Kanclíř Šimon   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Buranyč Filip   Starší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Kuluris Manolis   Mláďata kluci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Horák Adam   Starší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Bartošic Sebastián   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Románek Jakub   Mladší žáci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Škoda Melichar   Mláďata kluci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Poruba
Ďurinová Kristýna   Juniorky o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Hrabůvka
Zábek Matyáš   Dorostenci o5/4.kyu žlutý s oranžovým koncem Ostrava Přívoz
Obercián Martin   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Hotárek Tomáš   Dorostenci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Auda Vojtěch   Dorostenci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Matýsek Jan   Dorostenky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Havelka Josef   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Valentík Tomáš   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Pustka Robin   Dorostenci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Grigarčíková Barbora   Starší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Pospíšil Jan   Mladší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Krischke Fabien   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Kaszperová Kristýna   Mladší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Suchan Jan   Starší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Jašurek Denis   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Boháč Adam   Dorostenci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Kusyn Oliver   Mláďata kluci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Seibertová Ilona   Veteránky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Bittner Michal   Junioři p5.kyu žlutý
Rázga Daniel   Veteráni p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Kupka Miroslav   Veteráni p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Válek Ondřej   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Ďurina Lukáš   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Polák Matyáš   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Fojtík Daniel   Starší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Němeček Pavel   Muži p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Míčka Ladislav   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Krejčiřík Davik   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Schötli Josef   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Blažek Daniel   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Pelikánová Iveta   Veteránky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Bencúrová Jitka   Veteránky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Kobělář Lukáš   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Majiček Jan   Dorostenci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Stebnická Lucie   Mladší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Jakšík Daniel   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Šenkeřík Vojtěch   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Havelka Štěpán   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Neumannová Karolína   Starší žákyně p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Ožana Maxmilián   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Tycarová Klára   Dorostenky p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Válková Kateřina   Veteránky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Gibejová Andrea   Veteránky p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Lysický Sebestián   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Huvar Matyáš   Mláďata kluci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Beutel David   Starší žáci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Vlach Oldřich   Veteráni p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Borovička Lukáš   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Hon Sebastián   Mláďata kluci p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Kulhánek Adam   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Bukovská Barbora   Mladší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Bukovský Ondřej   Mláďata kluci p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Boháček Jan   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Křenek Jakub   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Dudek Patrik   Junioři p5.kyu žlutý
Kubinová Pavlína   Ženy p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Chmela Tomáš   Mladší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Mitušova
Ryška Václav   Dorostenci p5.kyu žlutý DDM Hlučín
Doležal Martin   Starší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Galamboš Kristián   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Mička Ladislav   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Gibej Daniel   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Jeřábek Jan   Mladší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Mitušova
Papavasilevský Marek   Mladší žáci p5.kyu žlutý ZŠ Mitušova
Křístek Jan   Junioři p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Volná Tereza   Starší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Macháček Leoš   Muži p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Končítek Kryštof   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Poulíček Jakub   Veteráni p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Schoffer Dominik   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Dvořáček Petr   Muži p5.kyu žlutý
Čebíková Karolína Blanka   Dorostenky p5.kyu žlutý Mateřské školky
Mácha Jan   Junioři p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Ševčík Jan   Veteráni p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Hegner Leoš   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Wyslych Vojtěch   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Turčínek Tomáš   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Kantor Jan   Starší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Šindel Jakub   Mláďata kluci p5.kyu žlutý ZŠ Proskovice
Pabjan Tomáš   Dorostenci p5.kyu žlutý ZŠ Kosmonautů
Jahoda Pavel    Veteráni p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Petr Musial   Veteráni p5.kyu žlutý ZŠ Dolní Lhota
Líbenek Štěpán   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Dušenka Michal   Dorostenci p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Vrbas Alexandr   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Martiníková Stela   Mladší žákyně p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Vlach Antonín   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Kreutz Martin   Mladší žáci p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Havel Matěj   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Mitušova
Pavlík Vojtěch   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Macháček Tomáš   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Boček Petr   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Bechný Martin   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Brázdilová Anna   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Menzel František   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Chovanec Martin ml.   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Fojtová Michaela   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Widziolek Richard   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Fridrich Jan   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Mateřské školky
Lazar Petr   Muži q6/5.kyu bílý se žlutým koncem
Murin Jan   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Slováková Tereza   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Bryndáč Matěj   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Menšíková Martina   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Proskovice
Petr Miroslav   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Salinger David   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Pitrucha Tadeáš   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Dufka František   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Bencúr Eliáš   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Skalková Elen   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Adéla Lacinová   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Krischke Simon   q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Urban Adam   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Kouřil Sebastián   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Zuzaňáková Klára   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Litvík Šimon   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Pacíková Kateřina   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Dvorského
Hrachovec Kamil   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Walderová Veronika   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Matušek Jakub   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Nytra Sebastián   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
King Samuel   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Do Viet Hoang   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Hýblová Eliška   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Lasák Rober   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Foldynová Mariana   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Siefert David   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Mikolajek Šimon   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Feldmannová Erika   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem
Škorvanová Simona   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Šimoníková Natálie   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Vokřinek Bořivoj   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Závadský David   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Strachota Tomáš   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Berka Daniel   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Kupka Jan   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Košařová Adéla   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Lutsenko Matvii   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Lutz Štěpán   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Xu Denis   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Wolfová Klára   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Žáček Radim   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Florek Šimon   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Bernacký Mikuláš   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Kratoš Marek   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Jahoda Pavel   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Gvošč Viktor   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Csiba Teodor   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Šumský Miroslav   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Kubík Lukáš   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Sládek Maxmilián   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Mihalka Alexander   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Přídal Ladislav   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Malinovský Jiří   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Damek Adam   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Bystrianský Jan   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Vlachová Hana   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Bravanský Marek   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Dvorského
Šelongová Viktorie   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Kovalčík Martin   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Bechný Adam   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Vítková Natálie   Dorostenky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Fialová Eliška   Dorostenky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Pravda Adam   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Mokryš Kryštof   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Šádkova Anna   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Smolka František   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Galia Robin   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Olšar Vojtěch   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Kaszper Matyáš   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Rodryčová Adéla   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Blažej Vojtěch   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Dvorského
Šneider Libor   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Mohyla David   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Mulka Jakub   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Nachtmanová Radka   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Hinterreiter Anna Katharina   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Nováček Nikolas   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Mitušova
Válek Prokop   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Slamonová Karolína   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Děrgelová Adéla   Dorostenky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Čelůstka Eduard   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Marný Jakub   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Lenert Filip   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Dostálik Alex   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Dostalík Daniel   Junioři q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Linhartová Alexandra   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Linhart Vilém   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Gřešek David   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Zakaryan Erik   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Glonek Bruno   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Stejskal Filip   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Černý Michal   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Nachtmann Michal   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Martináková Ema   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Bříza Štěpán   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Janečka Jakub   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Němec Vojtěch   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Hisem Matěj   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Loučková Lea   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Míchal Patrik   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Kuluri Theofania   Mláďata holky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Pinkas Ondřej   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Fojtík Jiří Václav   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Salamonová Karolína   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Wilkus Richard   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Vaš Oliver   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Kubíková Rozálie   Starší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Walach Jan   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Piko Alexandr   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Málcova Sabrina   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Krčmář Matěj   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Krčmář Michal   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Rudinský Jakub   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Kopecký Patrik   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Hrubý Jan   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Dastych Filip   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Kolář Václav   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Titze Jakub   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Raška Kristián   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Skácel Antonín   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem DDM Hlučín
Kotouček Marek   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Poštulka Petr   Starší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Bláhová Alexandra   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Jahodová Petra   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Šimkovič Ondřej   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Boháčková Simona   Dorostenky q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Buček Dan   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Láznička Pavel Jan   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Mitušova
Poláček Vojtěch   Mladší žákyně q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Poruba
Tomek Vojtěch   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Křížek Jakub   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Hanák Václav   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Míčka Tomáš   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem ZŠ Kosmonautů
Jančata Daniel   Mláďata kluci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
To Adam   Mladší žáci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Přívoz
Hrtus Rostislav   Dorostenci q6/5.kyu bílý se žlutým koncem Ostrava Hrabůvka
Švejnoha Maxmilian   Starší žáci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Karel Marek   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Natálie Matušková   t6.kyu bílý
Dostalík David   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Hubáček Šimon   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Vaněk David   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Duchoň David   Mláďata kluci t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Dostalíková Ellen   Starší žákyně t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Indruch Filip   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Hanák Vojtěch   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Kožušník Václav   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Hudeček Filip   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Michálek Jakub   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Nový Radomír   Muži t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Šebesta Jakub   Starší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Vlaškovský František   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Dornai Vladimír   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Kosniovský Alan   Mláďata kluci t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Chodorovský Jakub   Mláďata kluci t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Ivanská Zdeňka   Juniorky t6.kyu bílý Mateřské školky
Remo Dominik   Mladší žáci t6.kyu bílý ZŠ Březinova
Ševčík Kristián   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Kotyza Jan   Starší žáci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Řeha Jan   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Kalusová Tereza   Juniorky t6.kyu bílý Mateřské školky
Konderla Adam   Muži t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Fiurášek Radek   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Čecháček Matěj   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Zajíček Jan   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Salzman Václav   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Štafa Ondřej   Starší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Buřil Marek   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Malík Jakub   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Volek Tadeáš   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Renzi Amy   Mláďata kluci t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Martinisko Sofie   Mláďata holky t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Filipec Jan   Mláďata kluci t6.kyu bílý ZŠ Mitušova
Neuvirt Sebastián   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Gromnica Tobiáš   Mláďata kluci t6.kyu bílý Mateřské školky
Závěta Jakub   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Schmidt Jakub   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Toová Kateřina   Veteránky t6.kyu bílý Ostrava Poruba
Mecnerová Adéla   Mladší žákyně t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Kondiolka Adam   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Kulhánek Karel   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Beitel Lukáš   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Sněhota Matyáš   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Růžička Jan   Veteráni t6.kyu bílý ZŠ Dolní Lhota
Veleba Patr   Mladší žáci t6.kyu bílý Ostrava Hrabůvka
Koval Matěj   Mláďata kluci t6.kyu bílý Ostrava Přívoz
Haub Ondřej   žádný Ostrava Přívoz
Mecko Milan   Veteráni žádný Ostrava Hrabůvka
Kobiernicki Marek   Starší žáci žádný ZŠ Kosmonautů
Přibyl Jan   Mláďata kluci žádný Mateřské školky
Ilenčík Filip    žádný
Laciga Tadeáš   Starší žáci žádný
Bukovský Lukáš   Veteráni žádný Ostrava Poruba
Turoň Petr   Muži žádný DDM Hlučín
Haupt Ondřej   Junioři žádný Ostrava Přívoz
Chmelová Petra   Veteránky žádný Ostrava Hrabůvka
Lidák Patrik   Mláďata kluci žádný Mateřské školky
Gajdečka Marek   Dorostenci žádný Ostrava Hrabůvka
Cieslar Tomáš   Junioři žádný Ostrava Přívoz
Vojkovský Dalibor   Starší žáci žádný Ostrava Hrabůvka
Buchal Robin   Mladší žáci žádný Ostrava Hrabůvka
Červeňák Teo   Mladší žáci žádný Ostrava Přívoz
Dominik Blaho   Dorostenci žádný Ostrava Přívoz
Vaněk Pavel   Veteráni žádný Ostrava Přívoz
Trojáková Monika   Veteránky žádný Ostrava Poruba
Večeřa Vojtěch   Mladší žáci žádný Ostrava Hrabůvka
Dudek Michal   Muži žádný

CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook