Trenéři

Jméno Věková kategorie Technický stupeň/pás Středisko
Anděl Tomáš   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Babinec Jan   Veteráni e3.dan černý ZŠ Kosmonautů
Blažej Jan   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Bodnar Jiří   Muži h1.kyu hnědý ZŠ Kosmonautů
Boháčová Michaela   Veteránky e3.dan černý Ostrava Přívoz
Borbély Radislav   Veteráni b6.dan bíločervený Ostrava Přívoz
Brzusková Marie   Dorostenky n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Bříza Jan   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Chovanec Martin   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Cigán Jan   Junioři n4.kyu oranžový DDM Hlučín
Dedek Radoslav   Veteráni h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Dryšl Marek   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Dudek Michal   Muži žádný
Fiala Radomír   Junioři m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Přívoz
Filipík Denis   Muži j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Gřešek Vít   Junioři j2.kyu modrý
Hanzel Tomáš   Junioři h1.kyu hnědý ZŠ Kosmonautů
Holý Martin   Veteráni e3.dan černý Ostrava Přívoz
Hráček Ondřej   Dorostenci n4.kyu oranžový Ostrava Přívoz
Huvar Jan   Muži h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Hvozdovič Miroslav   Veteráni e3.dan černý Ostrava Přívoz
Ivanská Zdeňka   Juniorky t6.kyu bílý Mateřské školky
Janiczková Zuzana   h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Janovský Jan   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Kalusová Tereza   Juniorky t6.kyu bílý Mateřské školky
Karolína Michálková   Ženy l3.kyu zelený
Kochová Lucie   h1.kyu hnědý ZŠ Březinova
Kokešová Alexandra   Dorostenky m4/3.kyu oranžový se zeleným koncem Ostrava Přívoz
Konárik Norbert   Muži g1.dan černý
Koza Dušan   Veteráni d4.dan černý Ostrava Přívoz
Křístek Jan   Junioři p5.kyu žlutý Ostrava Přívoz
Merta Jan   Muži n4.kyu oranžový Ostrava Poruba
Mečár Vítězslav   Veteráni g1.dan černý DDM Hlučín
Mikenda Tomáš   Veteráni h1.kyu hnědý ZŠ Dolní Lhota
Mikolášová Nikol   Ženy h1.kyu hnědý ZŠ Dvorského
Mojžíšek Lukáš   Dorostenci h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Otto Matyáš   Muži g1.dan černý Ostrava Přívoz
Otáhalová Magdaléna   Dorostenky j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Ožanová Kristýna   Ženy j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Pavlica Tomáš   Junioři h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Pavlicová Markéta   Veteránky j2.kyu modrý Mateřské školky
Petr Musial   Veteráni p5.kyu žlutý ZŠ Dolní Lhota
Rovenský Ondřej   Junioři l3.kyu zelený Ostrava Přívoz
Rýpar Radek   Junioři h1.kyu hnědý ZŠ Kosmonautů
Růžička Jan   Veteráni t6.kyu bílý ZŠ Dolní Lhota
Silvestr Matěj   Junioři g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Stark Jan   Veteráni n4.kyu oranžový Ostrava Hrabůvka
Svitič Jiří   Veteráni c5.dan černý Ostrava Přívoz
Svoboda Jiří   Muži f2.dan černý Ostrava Poruba
Trojáková Monika   Veteránky žádný Ostrava Poruba
Třetina Zdeněk   Veteráni e3.dan černý ZŠ Proskovice
Veselík Jan   Muži g1.dan černý
Vlach Oldřich   Veteráni p5.kyu žlutý Ostrava Poruba
Černota Jiří   Veteráni g1.dan černý Ostrava Hrabůvka
Šeděnka Richard   Veteráni f2.dan černý Ostrava Přívoz
Ševčík Jan   Veteráni p5.kyu žlutý Ostrava Hrabůvka
Šimek Daniel   Junioři h1.kyu hnědý Ostrava Přívoz
Šmatelka Ondřej   Muži j2.kyu modrý Ostrava Přívoz
Štefánik Jan   Veteráni e3.dan černý Ostrava Přívoz

CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook