Sdílej přes:

Nová tréninková skupina na Sareze út a pá

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vám oznámit, že v našem klubovém středisku Sareza v Ostravě- Přívoze je od ledna letošního roku zřízena nová tréninková skupina.

Povede ji každé úterý od 17:30 hod. dlouholetý a zkušený trenér 1. JC Baník Ostrava Miroslav Kubina [více…] a každý pátek od 17:30 hod. mladý trenér a aktivní závodník 1. JC Baník Ostrava Pavel Kohn [více…].

Jelikož judo není „jen olympijským sportem“, ale hlavně bojovým uměním a sebeobranou, bude tato tréninková skupina zaměřena nezávodně, konkrétně na zlepšení celkových pohybových dovedností, koordinaci, gymnastiku, pády, na judo v širším pojetí, než umožňují současná pravidla, a dále na zlepšení fyzické i psychické kondice cvičenců. Tedy vhodné pro začínající judisty starší 13-ti let, judisty bez závodních ambicí či judisty, kteří přerušili svou činnost a mají chuť se vrátit.

Využijte tedy tuto výjimečnou nabídku, pokud máte doma judistu, který netouží po závodění, ale rád by se zapojil do nezávodní formy juda, dceru syna, kteří se chtějí něco nového naučit a poznat nové přátele, ozvěte se nám, prosím.


Trénujeme každé úterý a pátek od 17:30 – 19:00 hod.

V případě jakýchkoli dotazů, nás neváhejte kontaktovat…

S pozdravem M. Kubina a P. Kohn

miroslavkubina@1jcbo.cz

pavelkohn@1jcbo.cz

Tel.: 606 536 180