Sdílej přes:

PLES 2010

V sobotu 30.1.2010 jsem se nádherně pobavil!

Začalo to již v odpoledních hodinách při přípravě plesu. Pavlicová, Kozová, mistr Pavlica, mistr Koza a já jsme zdobili cca od 15:00 hod. restauraci "U Pošty". Základem byly naše barvy (modrá a bílá) a samozřejmě dobrá nálada. Měl jsem opět štěstí na výběr přípravného týmu. Děkuji!

Ples začal jako již bývá zvykem v 19:00 hod., ale samotný začátek se datuje až do 20:00 hod. kdy to vše začalo. 160 nádherných, plesuchtivých lidiček koukalo na proslov k začátku plesu, těšilo se na hudbu a zábavu, která se s přibývajícím časem, stále více projevovala ve tvářích spokojených hostů. Trvalo to jen chvíli a již tu bylo skvostné tanční vystoupení našich členů Kristýnky Golové a Vašíka Vydry, které se určitě všem moc líbilo. Však i předseda s místopředsedou pěli jen v těch nejvyšších tóninách! Poté jsme se trošinku posílili (špetka toho saké nemohla uškodit), zatančili se svými partnerkami a již tu bylo krátké vystoupení k našim sportovním výsledkům uplynulého roku 2009. Těch bylo co? Poté jsme chvíli čekali na hudbu a trošinku zatančili, když tu přišlo to na co všichni účastníci plesu vzhlíželi. TOMBOLA 24:00 hod. Asi to bylo pro mě velmi složité, neboť jsem opět očekával výhru víkendového pobytu, nevyhrál jsem však, nicméně nepláču! Všechny výhry byly pod dohledem notáře rozdány a doufám, že zaslouženě! Barevný LCD Samsung jsem si pro letošek neodnesl. Doufám, že příště budu mít více štěstí….

Poté následovala krátká diskotéka a od dvou do čtyř hudba, která brala dech. Někdy si říkám, že bych si i u pomalého tance docela rád odpočinul. Uvidíme příště.

Všem, kteří se zúčastnili plesu, realizačnímu týmu a i sponzorům, přátelům kteří nás podporují výslovuji upřípmné poděkování.

Díky a u jubilejního ročníku 2011 se těším nashledanou.

 Jan Babinec, trenér