Sdílej přes:

Poděkování předsedy klubu 1. JC Baník Ostrava

Rád, bych tímto vyjádřil svůj obdiv a poděkování všem, kteří se jakkoliv podíleli na organizaci turaje Grand Prix Ostrava 2017 zařazeného do série turnajů Českého poháru, který proběhl tento víkend v sobotu 25.2.2017 v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň a v neděli 26.2.2017 v kategoriích dorostenců a dorostenek a mužů a žen do 23 let. Na této akci se podílelo několik desítek dobrovolníků, kteří se ve větší či menší míře zasloužili o to, že jsme sklidili mnoho pochval a poděkování napříč spektrem laické veřejnosti, fanoušků juda, rodičů, dlohuletých činovníků, trenérů, samotných závodníků i představitelů či zástupců Českého, ale i Slovenského svazu juda.

Poděkovat, bych chtěl také všem trenérům našeho klubu, neboť druhé místo v pořadí klubů podle zisku medailí v takto náročné konkurenci je jistě velmi krásným úspěchem.

V neposlední řadě je mou milou povinností poděkovat sponzorům a donátorům této akce. Statutárnímu městu Ostrava, Moravskoslezskému kraji, úřadu městského obvodu Ostrava-Jih, úřadu městského obvodu Ostrava-Vítkovice, České průmyslové zdravotní pojišťovně, M&M reality, firmám Ryspol, Koberce Neuwirt, Rybex a Ipponshop.

 

Veškeré výstupy z proběhlého turnaje tj. fotogalerie, zprávy z médií, výsledky naleznete [zde…]

 

S díky, předseda 1. JC Baník Ostrava Ing. Martin Pavlica