Sdílej přes:

Poděkování všem, ketří se zasloužili o konání dne dětí

Poděkování 

    Jako hlavní organizátor akce Dne dětí s 1. Judo Clubem Baník Ostrava, bych chtěl poděkovat Všem, kteří se na této krásné akci podíleli. Musím poděkovat, rodičům a přátelům našeho klubu, kteří i když jsou pracovně nebo někteří ještě školně vytížení, tak si našli čas oslavit s námi Den dětí zase prací a zároveň a také musím poděkovat těm z nich, kteří se postarali o krásné dárky pro děti.

    Dále bych chtěl poděkovat statutárnímu městu Ostrava a městskému obvodu Ostrava – Jih, kteří akci finančně podpořili a starostovi městského obvodu Ostrava-Jih Mgr. Karlu Sibinskému, který poskytl záštitu nad touto akcí. Nesmím taky zapomenout na Lahůdky SIXTA, Výtahy Ostrava, Arbo Kancelářské potřeby, repronis a Makro, kteří nás podpořili při Dni dětí drobnými dárky pro děti.

    Dále poděkování patří také do řad našeho klubu. Poděkovat chci trenérům a asistentům, kteří mi pomohli v přípravných pracích před samotným dnem dětí, tak přímo při organizaci akce. Poděkování do vlastních řad patří, také našim juniorům a dorostencům, kteří přiložili ruku přímo na Dni dětí.

    Než udělám poslední slovo na závěr, tak bych nerad zapomněl na poděkování těm, kteří se nebáli a přišli nám ukázat něco málo svého umu. Ukázky byli perfektní a podle ohlasu se všem líbily. Kromě velmi krásných ukázek přímo z řad našeho klubu 1. Judo Clubu Baník Ostrava, tak se nám předvedli oddíly Aikido club Tsunami Ostrava, Sakura DOJO, Atara karate klub Ostrava a SSK Vítkovice – moderní gymnastika.  Kromě těchto klubů nám přišli ukázat svou techniku Sbor dobrovolných hasičů Ostrava – Zábřeh a také nás navštívil Český červený kříž Ostrava a zábavnou formou proškolil děti v umělém dýchání.

Všem moc děkuji.

    Na závěr bych ještě jednou VŠEM moc poděkoval za sebe a hlavně za všechny děti, kterým určitě vykouzlili úsměv na rtech. A o to doufám nám všem šlo, udělat dětem radost. Moc děkuji a doufám, že se nám to příští rok podaří ještě lépe.

                    Ještě jednou moc děkuji   Radek Ďurina