Sdílej přes:

Poděkování za podporu a účast na cyklistické vyjížďce

Poděkování za podporu a účast na cyklistické vyjížďce

 

Přátelé, kamarádi, dovolte mi, abych všem účastníkům nedělní cyklistické vyjížďky poděkoval za účast a podporu. Je obdivuhodné, že se nás vneděli sešlo celkem 37. cyklistů a cyklistek vkimonu J. Je to neuvěřitelné.

 

Trasa byla poměrně nenáročná a táhla se podél ostravských řek Lučina, Odra, Ostravice a Opava. Jak už předurčuje tato informace, jednalo se o jízdu bez kopců, či prudkých stoupání. Celý profil trati se nesl ve znamení krásné rovinky podél ostravských veletokůJ.

 

Beru jako povinnost, Vám sdělit, že jsme ujeli společně celkem 41km. Nejmladším účastníkem byl 6. letý Michal Meixner, který celou trasu zvládl naprosto vpohodě. Druhým nejmladším účastníkem byla moje LuckaJ, ale to už nikoho nezajímáJ. A taky to vpohodě zvládlaJ. Stejně tak nikoho nezajímá nejstarší účastník vyjížďky, který to taky vpohodě zvládnul, že Jitko? J

 

Pochvala a poděkování patří všem účastníkům. Byli jste naprosto dokonalí. Dětem za to, že měli chuť si zasportovat a poznat možná nové a krásné místa našeho města a rodičům za doprovod a pomoc při organizaci a hlídání dětí během vyjížďky. Děti smojí tréninkové skupiny také všichni dneska na tréninku dostali do docházky pochvalu vpodobě „ přítomen shvězdičkou“. Oni už ví J a vy kdo nevíte, se jich zeptejte, řeknou Vám naše nové tréninkové výmysly a srandičky. J

 

Byl to prostě zmého pohledu bezvadný výlet zakončený vsenzační pizzerii Kolo-kolo. Na konci mě taky bolela dupkaJ přiznám se!!! Ale vzhledem ktomu, že se všichni účastníci vyjádřili o této akci velmi pozitivně, už teď Vám můžu slíbit, že zanedlouho se pokusím udělat další společnou cyklistickou vyjížďku.

 

Dušan Koza, trenér

fotogalerie