Sdílej přes:

POSILOVNA

Vážení přátelé, kamarádi, fanoušci našeho 1. Judo Clubu Baník Ostrava

Je naší milou povinností Vám všem, kteří jste přispěli dobrovolnou finanční částkou v rámci naší dárcovské sbírky 1.JCBaník Ostrava na materiální vybavení potřebné pro lepší tréninkovou přípravu moc poděkovat za projevenou dobrosrdečnost.

Je až neuvěřitelné, obdivuhodné a potěšující kolik se Vás nakonec k tomuto dobrovolnému činu přidalo. S velikým potěšením Vám nyní můžeme oznámit, že dárcovská sbírka byla ukončena a vybrána byla částka přesahující  pětimístné číslo a to 117 651.-Kč.

Moc Vám všem děkujeme.

Zároveň Vám s plnou vážností, respektem a uznáním k Vám můžeme zaručit, že Vaše peníze budou velmi dobře investovány tak, jak Vám to bylo prezentováno. Tzn. na dobudování nové posilovny v našem Olympijském středisku Hrabůvka (OCH) a zakoupen další potřebný sportovní materiál.

Budeme velmi rádi, když se přijdete sami přesvědčit, zda jsme Vás nezklamali, vezmete sebou sportovní oblečení a půjdete si osobně a zdarma k nám zacvičit a protáhnou svoje tělo do Naší/ Vaší Nové posilovny.

Těšíme se na setkání s Vámi a když nyní víme, že jste naší oporou a partnery, na které se můžeme a doufáme, že i v budoucnu budeme moci, plně spolehnout.

Ještě jednou moc děkujeme.

Výkonný výbor  1. Judo Clubu Baník Ostrava