Sdílej přes:

Seznam startujících na MČR Juniorů a juniorek z 1. JC Baník Ostrava a sportovního gymnázia.


Lukáš Selecký (hmotnostní kategorie do 66 kg)

Ostrava Přívoz

Profil závodníka

Lukáš bude jistě mít chuť v turnaji šahat po medaili nejcennější. Určitě je favoritem na finálové obsazení, přesto bude muset podat soustředěný výkon od prvních zápasů, jelikož konkurence v této váze bude obrovská.


Ján Pátek (hmotnostní kategorie do 73 kg)

Ostrava Přívoz

Profil závodníka

Honza se zapral výborně na nedávno skončeném Českém poháru v Ostravě, kde předváděl velmi pěkné technické a bojovné judo. Proto jsme všichni moc zvědaví s čím se pochlubí na šampionátu a také jaký výsledek se mu podaří vybojovat.


Jakub Král (hmotnostní kategorie nad 100 kg)

Ostrava Přívoz

Profil závodníka

Také Kuba bude chtít na Mistroství získat jednu z medailí. S největším konkurentem Uhrem, se snad potkají až ve finále a tam je to vždy otevřená partie.


Ondřej Šmatelka (hmotnostní kategorie do 73 kg)

Ostrava Přívoz

Profil závodníka

Ondra jako čerstvý junior pojede překvapit. Jakákoli výhra bude jeho osobním velikým úspěchem.


Michael Raška (hmotnostní kategorie do 100 kg)

Ostrava Přívoz

Profil závodníka

Michal bude chtít na šampionátu potrápit favority svým bojovným způsobem juda. Ačkoli věkem dorostenec, má již s juniorským judem jisté zkušenosti a odjet domů bez medaile jistě nebude chtít.


Tomáš Pustějovský (hmotnostní kategorie do 90 kg)

Ostrava Přívoz

Profil závodníka

Tomáš pojede především sbírat cenné zkušenosti do dalších let. Ale podle jeho stylu praní je jasné, že nikomu nedá svou kůži zadarmo. Určitě má na to, se prosadit do čela soutěže.


Ondřej Chlopčík (hmotnostní kategorie do 81 kg)

Ostrava Přívoz

Profil závodníka

Ondra je náš mladý závodník v kategorii dorostenců. Pojede na Mistroství překvapit a zkusit co se dá. Jistě i pro něho první zkušenost s juniorským judem bude k nezaplacení do dalšího výkonnostního růstu, který má před sebou.


Radek Rýpar (hmotnostní kategorie do 55 kg)

Ostrava Přívoz

Také Radek je velmi mladý závodník, věkem stále dorostenec, který bude poprvé konfrontován nejlepšími juniory naší republiky. Nechme se překvapit, jak se mu to podaří..


Adéla Martínková (hmotnostní kategorie do 70 kg)

Ostrava Přívoz

Profil závodníka

Adéla je poslední dobou v dobré formě. Na skončeném Českém poháru v Ostravě v kategorii dorostenek výhrála. Její chuť bojovat a zkusit to s nejlepšími juniorkami je obrovská. Samozřejmě také ona si poprvé vyzkouší postavit se juniorskému judu čelem. Každý vítězný zápas bude proto úspěch.


Eva Ondrašíková (hmotnostní kategorie do 78 kg)

Ostrava Přívoz

Profil závodníka

Pro věkem dorostenku to bude velmi těžký turnaj, přesto věříme, že nepojede jen se podívat, ale pojedete potrápit favoritky a pokusit se překvapit.


Alžběta Škrobánková (hmotnostní kategorie do 78 kg)

Ostrava Přívoz

Bětka se poslední dobou také velmi technicky i fyzicky zlepšila. Všichni víme, že je obrovská bojovnice a turnajový typ judistky, proto očekávání jejího výsledku není nejmenší. Také ona je ovšem velmi mladá a s juniorským judem se setká poprvé, což nebude a pro nikoho není jednoduché.