Sdílej přes:

SPORTOVNÍ GYMNÁZIUM

 

Volgogradská 6/2631, 700 30 Ostrava – Zábřeh

tel. 596752248, fax 596752215, e-mail: dusan.koza@sportgym-ostrava.cz

mobil Dušan Koza: +420725475421

 

 

 

Rodičům judistů

Žákům 9. a 5. tříd ZŠ,

Talentovaným judistům a judistkám a jejich trenérům                         Ostrava, 9. 10. 2014

 

Vážení rodiče, Vážení žáci a žákyně, Vážení trenéři,

 

pokud již teď přemýšlíte u Vás doma nebo ve Vašem judo klubu o budoucnosti a studiu Vašeho dítěte nebo svěřence, je právě ten správný čas. V současné době se již připravuje přijímací řízení pro školní rok 2015/2016. Pro tento školní rok je jako kritérium přijetí na čtyřleté gymnázium stanoveno úspěšné splnění talentové zkoušky, testu z jazyka českého a matematiky a prospěch z 2. pololetí 8. třídy základní školy. Pro víceleté gymnázium se jedná o splnění praktické zkoušky, testu z jazyka českého a matematiky a prospěch z 2. pololetí 4. třídy.

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových je střední školou, která umožní kvalitní studijní přípravu a současně i rozvoj sportovního talentu v judu.

Dovolte nám proto, abychom Vám sdělili základní informace o možnostech studia na naší škole od 1. září 2015.

Studium a sportovní příprava je na naší škole komplexní (obor sportovní příprava), judisté mají zajištěny tréninky ve velmi dobrých podmínkách 1.JC Baník Ostrava. Tréninky jsou v ranních hodinách 3x týdně, v odpoledních hodinách až 5x týdně, s možností regenerace. V současnosti je na naší škole skupina 15 talentovaných judistů ve čtyřletém studiu a 8 v osmiletém studiu.

 

Zodpovědným trenérem juda je Dušan Koza. Zodpovědnou trenérkou pro studenty primy až kvarty je Bc. Michaela Boháčová. Dalším trenérem je Mgr. Jan Štefánik. Nejlepší závodníci jsou zařazeni do SCM Ostrava, které zajišťuje spolu s mateřskými kluby na Moravě kvalitní a nadstandardní přípravu závodníků. Od roku 2005 jsou ti nejúspěšnější  sportovci/reprezentanti zařazeni do Centra individuálních sportů Ostrava, které podporuje mladé talentované sportovce v jejich přípravě.

Mnoho dalších a ještě podrobnějších informací o naší škole najdete na internetových stránkách

 

www.sportgym-ostrava.cz

 

Vážení rodiče, vážení trenéři, budoucí studenti naší školy,

děkujeme Vám za to, že jste věnovali svůj čas přečtení tohoto dopisu. V případě zájmu se můžete kontaktovat osobně, telefonicky nebo elektronickou poštou na trenéra Dušana Kozu.

Těšíme se na Vaši osobní návštěvu na naší škole při Dni otevřených dveří.

 

Pozvánka [více…]

 

  1. Mgr. Štefánik Jan,                                                    Dušan Koza
hlavní trenér Sportovního gymnázia                                 zodpovědný trenér juda