Sdílej přes:

Tréninkové centrum Ostrava-Poruba

Vedoucí tréninkového centra: Matyáš Otto, +420736783588, matyasotto@1jcbo.cz

Tréninková skupina předpřípravka: začátečníci od 4 let věku trénující 1x týdně, náplní je základní pohybová průprava formou hry, základy technik na zemi a v postoji, děti se turnajů neúčastní.

Tréninková skupina přípravka: začátečníci od 5 let věku trénující 2x týdně, náplní je základní pohybová průprava formou hry, základy technik na zemi a v postoji, děti se turnajů neúčastní.

Tréninková skupina mláďata: pokročilá skupina trénující až 3x týdně, náplní je základní pohybová průprava formou hry, osvojení základních technik v postoji a na zemi s cílem získání vyššího technického stupně (kyu), děti se účastní klubového turnaje přípravek.

Tréninková skupina mladší žáci: pokročilá skupina trénující až 4x týdně, náplní je základní pohybová průprava formou hry, osvojení složitějších technik v postoji a na zemi s cílem získání vyššího technického stupně (kyu), děti se účastní větších turnajů v okolí Ostravy.

Tréninková skupina judo pro rodiče: skupina dospělých trénující 1x týdně, náplní jsou různé formy nácviku technik v postoji a na zemi a kondiční příprava.

Termíny


Tréninkové centrum Ostrava-Poruba
Adresa:
Porubská 831/10
708 00 Ostrava - Poruba
Web:

http://www.zs-skarvady831.cz/