Sdílej přes:

Úspěšný víkend 1. JC Baník Ostrava

V sobotu 20.2.2016 a neděli 21.2.2016 proběhl v hale Sareza v Ostravě Přívoze první turnaj Českého poháru 2016 v judu Grand Prix Ostrava. Ostravská hala doslova praskala ve švech a účast na turnaji zaznamenala v obou dvou dnech svůj účastnický rekord. O víkendu si zde změřit své síly přijelo, téměř 1 000 účastníků. Při sobotním turnaji žákovských kategorií to bylo 597 závodníků a v neděli, kdy se nám představily kategorie dorostenecké a juniorské 376 závodníků. Turnaje se mimo české kluby zúčastnily také výpravy ze Slovenska, Polska, Běloruska a Ukrajiny. Pro pořádající klub to byl úspěšný turnaj nejen z pohledu organizace, ale také na poli sportovních výsledků. V této obrovské konkurenci 1. JC Baník Ostrava v pořadí klubů podle medailí obsadil ziskem 4 zlatých, 6 stříbrných a 4 bronzových medailí první příčku [odkaz…]. Zlaté medaile získali starší žáci Tomáš Meixner hmotnostní kategorie do 34 kg a Štěpán Tycar hmotnostní kategorie do 38 kg, dorostenka Adéla Martínková hmotnostní kategorie do 70 kg a junior Michael Raška hmotnostní kategorie nad 90 kg.Stříbrné medaile získali, mladší žákyně Alexandra Kokešová hmotnostní kategorie do 48 kg, mladší žák Šimon Křížek hmotnostní kategorie do 42 kg,
Baníkovšti judisté se před domácím publikem predvedou hned dalsi víkend kdy proběhne opet v hale sateza v ostrave privoze 1 kolo dl. skupiny B . kluby ….. Prijdte nas povzbudit.
Poslat hance odkaz na tabulk a
V sobotu 20.2.2016 a neděli 21.2.2016 proběhl v hale Sareza v Ostravě Přívoze, první turnaj Českého poháru 2016 v judu, Grand Prix Ostrava. Ostravská hala doslova praskala ve švech a účast na turnaji zaznamenala v obou dvou dnech svůj účastnický rekord. O víkendu si zde přijelo změřit své síly, téměř 1 000 účastníků. Při sobotním turnaji žákovských kategorií to bylo 597 závodníků a v neděli, kdy se nám představily kategorie dorostenecké a juniorské 376 závodníků. Turnaje se mimo české kluby zúčastnily také výpravy ze Slovenska, Polska, Běloruska a Ukrajiny. Pro pořádající klub to byl úspěšný turnaj nejen z pohledu organizace, ale také na poli sportovních výsledků. V této obrovské konkurenci 1. JC Baník Ostrava v pořadí klubů podle medailí, obsadil se ziskem 4 zlatých, 6 stříbrných a 4 bronzových medailí první příčku [odkaz…]. Zlaté medaile získali starší žáci Tomáš Meixner hmotnostní kategorie do 34 kg a Štěpán Tycar hmotnostní kategorie do 38 kg, dorostenka Adéla Martínková hmotnostní kategorie do 70 kg a junior Michael Raška hmotnostní kategorie nad 90 kg.Stříbrné medaile získali, mladší žákyně Alexandra Kokešová hmotnostní kategorie do 48 kg, mladší žák Šimon Křížek hmotnostní kategorie do 42 kg, starší žák Filip Malaczynski v hmotnostní kategorii do 34 kg, dorostenka Eva Ondrašíková v hmotnostní kategorii nad 70 kg, junioři Lukáš Selecký v hmotnostní kategorii do 66 kg a Jakub Král hmotnostní kategorie nad 100 kg. Bronzové medaile získali mladší žák Dominik Motyka hmotnostní kategorie nad 60 kg, starší žákyně Tereza Václavková v hmotnostní kategorii do 40 kg, dorostenec Ondřej Chlopčík hmotnostní kategorie do 81 kg a junior Jan Pátek v hmotnostní kategorii do 73 kg.

Kompletní výsledky [více…]
Fotogalerie sobota [více…]
Fotogalerie neděle [více…]

Pozvánka
Baníkovšti judisté se před domácím publikem předvedou hned další víkend v neděli 6.3.2016 [více…], kdy proběhne turnaj opět v hale Sareza v Ostravě Přívoze a to 1. kolo dorostenecké ligy skupiny „B“. Soupeři mu budou loňský vítěz SK KP Brno, dále JC Železo Hranice, Sokol Hradec Králové, SKP judo Nový Bydžov a nováček soutěže Judo Beskydy. Dorostenci Baníku Ostrava vloni obsadili druhou příčku a i v letošním roce by se rádi bojů o medaile zúčastnili. Přijďte náš tým povzbudit, zahájení soutěže je ve 12.00 hod.