Sdílej přes:

VT RD Juniorů v Litoměřicích

Poslední týden školního roku proběhlo ve dnech 24. – 30. 06.2017 soustředění reprezentačního výběru juniorů v Litoměřicích. Tohoto campu se zúčastnili i 4 judisté, kteří se připravují v našem klubu.

Tento camp začínal rozcvičkou s výběhem k řece Labe. V dopolední fázi se trenéři Sedmidubský a Kytýr zaměřili na technicko –  taktickou přípravu, v odpolední fázi pak na randori v ne waza a tači waza. Tento camp využili ke své závěrečné přípravě i naši naši reprezentanti Petřikov, Petr a Ječmínek, kteří se o prvním červencovém víkendu zúčastní Grand Slamu v čínském Hohhot. Zavítal i Vršovický Zavadil, který tak zahájil svou přípravu na Korejskou Universiádu.

Naši mladí judisté Pustějovský T., Polášková K. a Škrobánková A. zde zahájili dolaďovací přípravu před EC v Praze. K nim se přidala i studentka SG Ostrava Lucka Kochová, která sice na EC Praha startovat nebude, ale projevila zájem se tohoto campu zúčastnit, tak v její účasti na této akci nebyl problém.

Pušťu, Kikinu a Bety čeká ještě před startem na EC Praha poslední přípravný camp v Plzni, kde je doplní i Adéla Martínková, která tak zahájí přípravu na zbytek sezóny, kterou jak všichni doufáme zakončí obhajobou Mistrovského titulu na dorosteneckém MČR, které pořádá jako v loňském roce Brno.

 

v Ostravě dne :  01.07.20217

zpacoval : Martínek R., trenér juniorů 1.JC Baník Ostrava