Sdílej přes:

DOROSTENECKÁ LIGA

V právě skončeném ročníku celostátní dorostenecké ligy skončilo družstvo 1.JCBO na velmi pěkném druhém místě

V neděli 22. 11. V Praze na Folimance proběhli závěrečné boje letošního ročníku dorostenecké ligy a je nám milým potěšením oznámit, že naše družstvo skončilo za vítězným SKKP Brno na fantastickém druhém místě a získalo tak Titul Více mistra ČR pro rok 2015

Družstvo 1. Judo Clubu Baník Ostrava, je složeno nejen z vlastních odchovanců, ale také členů našich spřátelených a spolupracujících judo klubu Moravskoslezského kraje. Jsou to kluby Baník Karviná, Judo Beskydy, TJ Ostrava, Judo Závišice a Slezan Opava. Všem těmto klubům děkujeme za spolupráci, která jistě všem přináší mnoho dobrého. Naše družstvo postupně v soutěži bojovalo s těmito výsledky:

1.JCBO : JC Litoměřice                               5:3

1.JCBO : JC Chomutov                               6:2

1.JCBO : JC Železo Hranice                       8:0

1.JCBO : Sokol Žižkov                                4:4

1.JCBO : SKKP Brno                                    6:2

Což po vývoji a součtu z předešlých kol znamená umístění na konečném 2. místě.

Družstvo 1. JCBO bojovalo v tomto složení:

50kg: Radek Rýpar, Daniel Šimek (Judo Závišice, Judo Beskydy)

55kg: Patrik Franek, Petr Kocman (oba 1.JCBO)

60kg: Andrej Schindler, Matěj Kresta (Slezan Opava, 1.JCBO)

66kg: Matěj Silvestr, Ondřej Mičan, Tomáš Hanzel (Judo Beskydy, TJ Ostrava, Baník Karviná)

73kg: Ondřej Chlopčík, Ondřej Šmatelka (Judo Beskydy, 1.JCBO)

81kg: Jan Pátek (1.JCBO)

90kg: Tomáš Pustějovský (1.JCBO)

+90kg: Michael Raška (1.JCBO)

Chtěli bychom moc poděkovat klukům z družstva za dobrou přípravu na závěrečný turnaj, pogratulovat za předvedený výkon a také za konečné umístění.