Sdílej přes:

První fáze Nové posilovny dokončena

 

První fáze Nové posilovny dokončena

V měsíci září se povedlo postupně naplnit, alespoň částečně naše vize ohledně Nové posilovny v našem Olympijském centru na ul. Mjr. Nováka v Ostravě Hrabůvce.

Díky veřejné sbírce, která probíhala na webových stránkách našeho klubu 1.JCBO [více…] se podařilo díky drobným dárcům z řad trenérů, rodičů, členů klubu, fanoušků a firmě Arcelor Mittal Ostrava vybrat celkovou částku 76. 478.-Kč. Děkujeme.

Také firma Koberce Petr Neuwirt nám darovala věcný dar, koberec do Nové posilovny i s pokládkou a nalepením. Také monohokrát děkujeme.

V první fázi jsme díky těmto darům zakoupili v hodnotě 27. 000-Kč veslovací stroj Concept 2. Dále pak Olympijskou nakládací činku, posilovací lavici, jednoruční činky, stojany na kotouče, posilovací závaží a TRX posilovací systémy. To vše v hodnotě bezmála 50. 000-Kč.

Naše plány tímto, ale nekončí. Dále chceme pořídit posilovací věž firmy Kettler, rozšířit počet jednoručních činek, lavic, dále pak zakoupit cyklistický trenažér a běžecký pás. Jsme ovšem zatím limitování náročnými finančními náklady na tyto stroje. Přesto pevně věříme,  že se nám to v brzké době podaří zrealizovat.

Pokud by někdo měl ještě možnost být nám v tom nápomocen a jakýmkoli způsobem je ochoten nám v tom pomoci, budeme rádi, pokud se ozve a nabídne pomocnou ruku.

V posilovně už visí seznam všech dárců, kteří finančně přispěli a mají tím pádem cvičení zde zdarma v době, kdy probíhají standartní tréninkové hodiny našich judistů a není zde právě jimi obsazeno. Tím to Vás všechny zveme, přijďte si zacvičit. Budeme rádi!!!

S velikým poděkováním a pokorou vedení klubu 1. JC Baník Ostrava

Fotogalerie posilovny [více…]