Sdílej přes:

Tréninkové centrum Jindřicha Kaděry Ostrava-Hrabůvka

Vedoucí tréninkového centra: Jan Janovský, +420603850937, janjanovsky@1jcbo.cz

Tréninková skupina předpřípravka: začátečníci od 4 let věku trénující 1x týdně, náplní je základní pohybová průprava formou hry, základy technik na zemi a v postoji, děti se turnajů neúčastní.

Tréninková skupina přípravka: začátečníci od 5 let věku trénující 2x týdně, náplní je základní pohybová průprava formou hry, základy technik na zemi a v postoji, děti se turnajů neúčastní.

Tréninková skupina mláďata: pokročilá skupina trénující až 3x týdně, náplní je základní pohybová průprava formou hry, osvojení základních technik v postoji a na zemi s cílem získání vyššího technického stupně (kyu), děti se účastní klubového turnaje přípravek.

Tréninková skupina mladší žáci: pokročilá skupina trénující až 4x týdně, náplní je základní pohybová průprava formou hry, osvojení složitějších technik v postoji a na zemi s cílem získání vyššího technického stupně (kyu), děti se účastní větších turnajů v okolí Ostravy.

Tréninková skupina starší žáci: výběrová skupina trénující až 5x týdně, náplní jsou závodní formy technik a kondiční příprava, judisté se účastní národních a mezinárodních turnajů s cílem reprezentace klubu v regionálním výběru žáků.

Nezávodní tréninková skupina: skupina trénující 2x týdně, náplní jsou různé formy technik v postoji a na zemi, nácvik formou KATA a příprava judistů k vykonávání činnosti rozhodčích, trenérů a dalších.

Tréninková skupina dorost: výběrová skupina trénující až 9x týdně, náplní je taktická, technická, kondiční a psychická příprava, judisté se účastní národních a mezinárodních turnajů s cílem reprezentace klubu v dorosteneckém národním týmu České republiky.

Tréninková skupina junioři: výběrová skupina trénující až 9x týdně, náplní je taktická, technická, kondiční a psychická příprava, judisté se účastní národních a mezinárodních turnajů s cílem reprezentace klubu v juniorském národním týmu České republiky.

Tréninková skupina veteráni: skupina dospělých trénující 2x týdně, náplní jsou různé formy nácviku technik v postoji a na zemi a kondiční příprava.

Termíny


Tréninkové centrum Jindřicha Kaděry Ostrava-Hrabůvka
Adresa:
Mjr. Nováka 1455/34
700 30 Ostrava - Hrabůvka