Sdílej přes:

VT RD Juniorů v Plzni

Hned začátkem prázdnin proběhlo ve dnech 09. – 13. 07.2017 soustředění reprezentačního výběru juniorů v Plzni. Tohoto campu se zúčastnili i 4 judisté, kteří se připravují v našem klubu.

Tento camp probíhal ve stejném duchu jako VT v Litoměřicích. V dopolední fázi se trenéři Sedmidubský a Kytýr zaměřili na technicko –  taktickou přípravu, v odpolední fázi pak na randori v ne waza a tači waza.

Naši mladí judisté Pustějovský T., Polášková K. a Škrobánková A. zde zahájili dolaďovací přípravu před EC v Praze. K nim se přidala i studentka SG Ostrava Adéla Martínková, která sice na EC Praha startovat nebude, ale projevila zájem se tohoto campu zúčastnit, tak v její účasti na této akci nebyl problém. K našemu týmu se přidali také naši reprezentanti ČR Zuzka Janiczková s Radkem Rýparem, kteří dolaďují formu před turnajem v maďarském Györu, kde poslední týden v červenci proběhne Olympiáda mládeže. Dalším členem naší výpravy byla i Helena Szokalová z Třince, která sice u nás netrénuje, ale je již dlouhodobě členkou našecho družtva v týmových soutěžích, a jakožto letošní mistyně ČR juniorek bude reprezentovat na EC v Praze.

Všechny naše závodníky čeká volný víkend a poté doladí svou přípravu před EC Praha tréninky na Sareze, kde jak doufáme bude hojná účast.

 

v Ostravě dne :  13.07.20217

 

zpacoval : Martínek R., trenér juniorů 1.JC Baník Ostrava