Tréninková střediska

Náš klub pracuje s mládeží v 9 střediscích a 8 mateřských školkách, které najdete :

Ostrava - Přívoz, Hrušovská 2678/20

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
M. Boháčová M. Holý, J. Huvar, V. Kuncová přípravka út, čt 15 30 - 16 30
M. Boháčová M. Holý, J. Bříza, J. Huvar, V. Kuncová, M. Chovanec mláďata út,
čt
16 20 - 18 00
M. Boháčová M. Holý, J. Huvar, R. Dedek ml. žáci po, st, pá 15 30 - 17 30
M. Hvozdovič R. Borbély st. žáci st 16 00 - 17 30
J. Huvar M. Boháčová ml. a st. žáci
nezávodní skupina
út

18 00 - 19 30
17 00 - 18 30
D. Koza J. Svitič dorost po
st
čt
17 30 - 19 30
17 30 - 19 30
17 30 - 19 30
M. Hvozdovič R. Borbély junioři út
st
18 00 - 19 30
17 30 - 19 30
J. Svitič sebeobrana út
18 00 - 19 30
17 00 - 18 30

Najdete nás ve sportovní hale SAREZA - bývalá hala Hutních Montáží | Mapa

 

Ostrava - Hrabůvka, mjr. Nováka 1455/34 (Tréninkové centrum Jindřicha Kaděry)

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
D. Koza J. Blažej předpřípravka út 16 30 - 17 30
R. Šeděnka L. Macháček, J. Černota přípravka út, čt 15 00 - 16 30
R. Šeděnka L. Macháček, J. Černota mláďata út, čt 16 30 - 18 00
J. Janovský M. Dryšl, O. Šmatelka ml. žáci po, st, pá 16 30 - 18 00
M. Hvozdovič R. Šeděnka st. žáci po
čt
16 00 - 17 30
16 00 - 18 00
17 00 - 19 00
D. Koza J. Svitič dorost út
17 30 - 19 30
15 00 - 17 00
M. Hvozdovič R. Borbély, R. Šeděnka junioři po
čt
17 30 - 19 30
18 00 - 19 30
15 00 - 17 00
J. Štefánik muži po, st 17 30 - 19 30
T. Anděl J. Černota, L. Škurlová veteráni út, čt 18 00 - 20 00

Najdete nás v tělocvičně bývalé ZŠ mjr. Nováka. Přístup k tělocvičně [ více... ] | Mapa

 

Ostrava - Poruba, ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Porubská 10/831

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
M. Otto předpřípravka st 15 30 - 16 30
J. Babinec M. Otto, V. Kuncová, O. Vlach přípravka út, pá 15 30 - 17 00
J. Svoboda M. Otto, J. Babinec, L. Bukovská, O. Vlach mláďata út, pá 17 00 - 18 30
M. Otto J. Babinec, L. Bukovská, J. Svoboda žáci po
st
18 00 - 20 00
16 30 - 18 30
18 30 - 20 00
J. Babinec J. Svoboda judo pro rodiče út 18 30 - 20 00

Najdete nás při ZŠ Škarvady | Mapa

 

Ostrava - Zábřeh, ZŠ Kosmonautů 15, Kosmonautů 2217/15

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
P. Kohn J. Brunec, R. Peter, J. Plečka přípravka st 16 00 - 17 15
P. Kohn R. Peter, J. Plečka, J. Brunec mláďata po, čt 15 10 - 16 40
P. Kohn R. Peter, J. Plečka, J. Brunec žáci po, čt 16 40 - 18 10
P. Kohn R. Peter, J. Plečka,
J. Kubinová, J. Brunec
zdokonalovací trénink
(žáci)
st 17 15 - 18 30
P. Kohn J. Kubinová regenerační trénink
(mláďata + žáci)
15 10 - 16 40
P. Kohn M. Kubina judo pro všechny po, čt 18 15 - 19 45

Najdete nás při ZŠ Kosmonautů 15 | Mapa

 

Ostrava - Zábřeh, ZŠ Ostrava - Zábřeh, Březinova 1383/52

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
R. Ďurina K. Ďurinová přípravka st 16 00 - 18 00

Najdete nás při ZŠ Březinova 52 | Mapa

 

Hlučín, DDM Hlučín, Zámecká 285/6

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
V. Mečár M. Srovnal přípravka po, st 15 15 - 16 15
V. Mečár M. Srovnal pokročilí po, st 16 15 - 17 30

Najdete nás při DDM Hlučín | Mapa

 

Dolní Lhota, ZŠ Dolní Lhota, Českosloveských tankistů 76

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
T. Mikenda J. Růžička přípravka út 16 30 - 18 00
H. Šalamounová J. Růžička přípravka pá - dočasně zrušeno 16 30 - 18 00

Najdete nás při ZŠ Dolní Lhota | Mapa

 

Ostrava - Bělský Les, ZŠ Ostrava - Bělský Les, Dvorského 1049/1

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
J. Blažej N. Mikolášová přípravka po
čt
15 30 - 17 00
16 00 - 17 30

Najdete nás při ZŠ Dvorského | Mapa

 

Ostrava - Proskovice, ZŠ Ostrava - Proskovice, Staroveská 62/66

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
Z. Třetina P. Žibrita přípravka po
16 30 - 18 00
15 00 - 16 30

Najdete nás při ZŠ Proskovice | Mapa

 

Ostrava Poruba, ZŠ Ukrajinská - speciální škola pro žáky s více vadami, Ukrajinská 19

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
M. Pavlicová přípravka út
út
13 00 - 14 00
14 00 - 15 00

Najdete nás při ZŠ Ukrajinská 19 | Mapa

 

Jistebník, ZŠ T.G. Masaryka Jistebník, Jistebník 315

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
M. Otto začátečníci 13 00 - 14 00
M. Otto pokročilí 14 00 - 15 00

Najdete nás při ZŠ T.G. Masaryka Jistebník | Mapa

 

PORG Ostrava, Rostislavova 7

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
M. Holý M. Boháčová přípravka út 13 20 - 14 20

Najdete nás při PORG Ostrava | Mapa

 

ZŠ Ostrava, Gajdošova 9

Vedoucí trenér Asistent Kategorie Tréninkové dny Tréninkové hodiny
K. Ožanová přípravka čt 15 30 - 16 30

Najdete nás při ZŠ Ostrava, Gajdošova 9 | Mapa

 

Mateřské školky :

Trenér Mateřská školka Tréninkové dny Najdete nás
K. Ďurinová Srbská 4 po 15 15 - 16 00 MŠ Srbská 4 | Mapa
M. Pavlicová Exilu 670 út 15 30 - 16 15 MŠ Exilu 670 | Mapa
K. Ďurinová B. Dvorského 1 st 15 00 - 15 45 MŠ B. Dvorského 1 | Mapa
D. Koza Hornická 43A st 14 30 - 15 15
st 15 15 - 16 00
MŠ Hornická 43A | Mapa
D. Šimek, M. Pavlicová Mitušova 6 čt 15 15 - 16 00 MŠ Mitušova 6 | Mapa
N. Mikolášová Mitušova 90 čt 15 00 - 15 45 MŠ Mitušova 90 | Mapa
N. Mikolášová Kosmonautů 15 pá 13 15 - 14 00 MŠ Kosmonautů 15 | Mapa
D. Šimek, M. Pavlicová Dvořákova 4 po 15 15 - 16 00 MŠ Dvořákova 1037/4 | Mapa
Z. Ivanská, T. Kalusová Mjr. Nováka 30 st 15 15 - 16 00 MŠ Mjr. Nováka 30 | Mapa
N. Mikolášová Předškolní 1 út 15 15 - 16 00 MŠ Předškolní 1 | Mapa

Diskuse


CzechBulgarianEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish
Facebook