Sdílej přes:

Mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek již tuto sobotu v Brně

Mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek již tuto sobotu v Brně

 

Již tuto sobotu 3.11.2018 se v Brně uskuteční Mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek. Jedná se o nejvyšší domácí mistrovskou soutěž v této kategorii pro naše judisty. Na mistrovství se kluci museli probojovat z náročných kvalifikačních turnajů Českých pohárů v Ostravě, Chomutově, Teplicích a Brně. Pro děvčata je soutěž otevřená.

Soutěž můžete živě sledovat na www. czechjudo.cz

Následnou účast si vybojovali tito naši sportovci:

Tereza Václavková -52kg: V loňském roce se jí podařilo tuto soutěž vyhrát, uvidíme, jak se s tím popere letos. Rádi se necháme zase všichni překvapit.

Markéta Čerchlová +70kg: Po druhém místě ve Varšavě si jistě bude věřit i na tomto turnaji a bude chtít šahat po medailích.

Tomáš Meixner -50kg: Tomáš by si po poctivé tréninkové přípravě jistě přál dojít v pavouku co nejdále a získat jednu z medailí

Vojtěch Bulka -50kg: Nepříjemný protivník, který dokáže potrápit nejednoho favorita a ve skvělém momentu úspěšně zaútočit. Jistě bude kousat i na tomto turnaji.

Filip Malaczynski -55kg: Filip zcela jistě půjde do turnaje s přesvědčením, že si jde pro vítězství, jak se to podaří, se necháme překvapit. Bude to mít v této velmi nabité váhové kategorii velice těžké.

Štěpán Tycar -55kg: Štěpán bude velký otazník nejen pro soupeře, ale taky pro trenéry.  Uvidíme, jak si poradí nejen se soupeři, ale taky s tréninkovým mankem, které přes sezónu nasbíral.

Jiří Lindovský -55kg: Benjamínek týmu, startuje jako finalista PČR žáků, ale bude to mít obrovsky těžké.

Daniel Šimek -60kg: Zkušený závodník, věříme, že se s touto věkovou kategorií rozloučí stylově a získá jednu z medailí.

Dominik Motyka -73kg: Také benjamínek družstva, jako vítěz PČR žáků má umožněn start v této soutěži. Bude to i pro něho obrovsky těžké, ale velmi cenná zkušenost, do dalšího roku.

Tomáš Pavlica +90kg: Všichni věříme, že Tomáš prodá i v tomto turnaji své skvělé výsledky z Českých pohárů a popere se o místo nejvyšší.